Skocz do zawartości
tokarex pontony

Filmy wędkarskie


artech

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Zapraszam do obejrzenia mojego najnowszego filmiku. Tym razem bez żadnych szybkich montaży i zbędnych bajerów- hol i wypuszczenie ładnego karpia.

Co ciekawe w tym dniu ślub brała moja siostra, ale jeszcze rano zdążyłem wyciągnąć dwa karpiki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jest już gotowy mój najnowszy film "Feeder- wiosenna zasadka z Trini".

Film został nagrany w maju 2008 roku (jak ten czas leci...) podczas naszej wspólnej zasiadki na karasie i leszcze.

Przyroda, śpiew ptaków, fajne rybki i trochę zabawnych dialogów.

Podsumowując- mój najdłuższy chyba do tej pory film i z największą ilością "gadania" :wink: Zapraszam do oglądania i komentowania na youtube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam ! Zacząłem stawiać pierwsze kroki w wykonywaniu filmów wędkarskich z wykorzystaniem kamery podwodnej. Oto moje pierwsze wypociny. Interesują mnie Wasze opinie (również negatywne). Warto oglądać poniższe filmy z dźwiękiem.

Najłatwiej operować kamerą podwodną z tafli lodu. Nie ma wówczas wiatru a kamerkę możemy stabilnie zamocować:

Dla porównania film "nakręcony" z pontonu. Trudno wówczas utrzymać kamerkę na przewodzie. Film ten nie jest wędkarski ale powstał na rybach

A tu film o nie łatwym życiu uklei. Ciągle w biegu .... uważny widz dostrzeże ataki okonia :)

A tu najświeższy film składany w czasie majówki. Połów okoni na spinning:

Miłego oglądania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nolan, bardzo dobre produkcje- zwłaszcza pierwsza i ostatnia :!:

Dobre pomysły, świetne zdjęcia, fajny montaż, dopasowana muzyka. Gratuluję!

Szkoda że tak daleko mieszkasz bo czuję, że nadajemy na tych samych falach. Widzę, że zmagasz się z tym samym problemem co ja- kręcisz bez pomocy. Gdybyśmy mieli bliżej do siebie to powstałyby filmy jakich jeszcze nie było :wink::cool:

Oczywiście subskrybcja i dodałem Twój kanał jako trzeci który polecam na youtube :cool: Mam nadzieję, że wkrótce będą następne równie udane produkcje. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zapraszam do obejrzenia mojego najnowszego filmu- zapisu z ostatniej zasiadki karpiowej.

Produkcja "nie w moim stylu", z dużą ilością gadania i wbrew mojemu wrodzonemu brakowi fotogeniczności, ale może da się obejrzeć. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Udało się zmontować kolejny filmik o tematyce morskiej. Tym razem dotyczy on połowu dorszy.

Filmów pokazujacych połowy na kutrze jest sporo, ale z reguły mamy widok na kilku facetów którzy szarpią kijami i od czasu do czasu wyciągają jakiegoś dorsza. Ja postanowiłem zrobić filmik, w którym można zobaczyć połów dorszy "oczami wędkarza". Umożliwiła to minikamera umieszczona na czapce.

Jeżeli ktoś chce poczuć klimat morskiego wędkowania, zobaczyć na czym polega różnica w łowieniu z burty zawietrznej i nawietrznej, zobaczyć pracę kijem przy stosowanych przeze mnie dość delikatnych jak na polskie standardy sposobach prowadzenia zestawu i zobaczyć kilka holi- zapraszam do oglądania. Ryby brały dobrze, więc jest m.in 8 minutowa sekwencja bez montażu z 4 holami. :wink:

Jakość obrazu z minikamery nie jest może zachwycająca, ale myślę, że szczególnie dla początkujacych będzie to ciekawy materiał do dalszych przemyśleń. :cool:

j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.