Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Więc tak, jestem z okolic Bydgoszczy mam 18 lat a rybki łowie od "zawsze" a tak na poważnie zacząłem łowić jakieś 3 lata temu. Mam kilka rekordów, za które nie muszę sie wstydzić :cool: Na rybki staram się jeździć często. No i uwielbiam nocne zasiadki. Czasami nawet od piątku do niedzieli... xD pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam. Mam na imię Maciek i jestem z krakowa. Wędkarstwem zajmuję się już od lat. Dużo spininguję, czasem także grunt lub spławik. Ostatnio wciągnęło mnie karpiowanie. jestem chetny na wszelkiego rodzaju wypady zwłaszcza na karpie:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na imię mam Mariusz.

Wiek 28 latek.

Pochodzenie Jaworzno

Przygodę z wędkowaniem dopiero zaczynam

Metoda połowu spining

Z miłą chęcią wybrał bym sie z kimś doświadczonym na rybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników haczyka!!!

Nazywam się Piotr.Obecnie mieszkam w Zabrzu.

Wędkuje od kilkunastu lat.

Nie wyobrażam sobie lepszego spędzania wolnego czasu niż z wędką w ręku ;)

Ulubiona metoda to spinning, choć nie stronie też od bacika i gruntówki.

Ulubione łowisko to ODRA-w czasie studiów we Wrocławiu, a obecnie ok. Kędzierzyna-Koźle.

Pozdrawiam całą brać wędkarską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam na imie Robert, mieszkam w Osinach koło Częstochowy. Wędkuje dopiero pierwszy sezon. Często można mnie spotkać na rz. Warta(50 m za domem:)) oraz zbiorniku Poraj(4km:D). Jako, iż na ryby chodzę pierwszy sezon nie znam się jeszcze dobrze na tym wszystkim ale powoli się uczę :). Wrazie czego liczę na wasza pomoc:]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam na imię Janusz , mieszkam w Zabrzu .Wędkuję od kilku lat głównie w pobliżu ( nie posiadam samochodu ) ,dalsze wypady tylko z kimś ,głównie Chechlo-Nakło , Poraj ,Kozłowa Góra.Tylko metoda gruntowa ! Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam na imię Maciej. Aktualnie mieszkam w mieście Ojca Imperatora. Wędkuję od 2 lat.

Jestem zupełnym samoukiem i co za tym idzie niewiele jeszcze potrafię. Wędkarstwo to zajęcie, które wpadło do mojego życia i poprzestawiało wszystko.

Pozdrawiam wszystkie Koleżanki i wszystkich Kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Jestem wędkarzem od długiego weekendu do następnego.

Łowiłem jako maluch na bambusówkę 4,5 m rybki spokojnego żeru, ale od kilku sezonów łowię ze znajomymi także na spining.

Głównie odwiedzamy jeziora kaszubskie, zwłaszcza często bywaliśmy nad Mauszem, ale domek, który wynajmowaliśmy został sprzedany... :sad: i już nie mamy tam fajnej mety.

Co do sprzętu to długo pożyczałem od tych znajomych, aż 2 sezony temu zżarł mnie wstyd i kupiłem coś aby mieć swoje, czyli Shimano Catana AX270m.

Połowiliśmy trochę okonków, płoteczek, zdarzył mi się też szczupaczek 55 cm, ale - jak pisałem - pewnie za mało mam okazji.

W ostatni majowy weekend pojechaliśmy na Mazury nad jezioro Wałpusz.

Było zimno, dźdźysto i nis nie brało... aż tu ciekawostka. Po przezbrojeniu kija na spławik i kilku rzutach pod trzciny, trafił mi sie półkilowy lin :grin:

Poza tym nic takiego, co warto by opisywać.

Patrzyłem jednak z zazdrością jak kolega wykonuje z łatwością precyzyjne rzuty kijkiem o szczytowej akcji, a moja Catana nie bardzo mi jakoś na to pozwalała (ma akcję paraboliczną). Poza tym jest to oczywiście sprawa doświadczenia, ale tym jego kijkiem i mnie wychodziło co chciałem.

Tak więc po przestudiowaniu dzisiaj niniejszego forum (za co wszystkim serdecznie dziękuję :razz: !!!), wybrałem się po nowy kijek.

Jestem od kilku godzin w posiadaniu Shimano Technium DF 240 ML (5-20g), który leży mi w ręku jak trala-la.

Teraz jeszcze tylko tydzień cierpliwości i.. następny długi weekend, tym razem nad jeziorem Charzykowskim. Zobaczymy jak kijek sprawuje się w praktyce.

Pozdrowienia dla wszystkich

Jacek z Gdańska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mieszkam w mieście Ojca Imperatora.
No dobre nie powiem :mrgreen:

Noo :mrgreen::lol::lol:

Pozdrawiam wszystkie Koleżanki i wszystkich Kolegów

Wzajemnie, pozdrawiamy szanownego kolegę :grin:

Oczywiście witam wszystkich niewitanych nowych użytkowników naszego wspólnego foruma :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem Patryk mam 16 lat wędkuje od 3 lat na forum jestem od tygodnia :wink:

Mieszkam w Katowicach.Moje ulubione łowiska to:Przeczyce,Poraj,Dziećkowice.Lubie

też stawy blirzej mnie.Moje rekordy:kilkanaście karpi,amur,pare szczupaków największy 86cm. :wink: Złowiłem terz sandacza 76cm. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nazywam się Łukasz i jestem z Lublina. Mam 15 lat. Wędkarstwem interesuję się od paru lat(głównie spławik i spinning). Moim ulubionym łowiskiem jest jezioro Firlej nie daleko Lublina. Rekordów nie mam za dużo ale oto kilka z nich : szczupak ok.2-2,5kg , okonie ok.30-35cm, karaś srebrzysty ok.1-1,2kg. Przez ostatni czas wypuszczam wszystkie złowione ryby i muszę przyznać, że daje mi to tyle samo radości co sam hol.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Jestem tutaj nowy i dlatego zamierzam sie przdstawic.Nazywam sie Marcin.Mieszkam we wroclawiu i tutaj glownie wedkuje.Moje ulubione metody to spalawik i DS.Chociaz ostatnio troszke chodze za spiningiem.Jeszcze bez "ryby zycia",ale wszystko przedemna :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegow,

Jestem Emil z Gdyni, lowie okazjonalnie i rekreacyjnie ale juz ponad 10lat. Mam nadzieje ze sie moja wiedza teoretyczna znacznie wzrosnie dzieki temu forum. Pozdrawiam Cala Brac Wedkarska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie wierze już meslem ze nie dożyje kogoś z pięknego miasta Gdynia:>:>:> mała reklamka musi być witam wszystkich a w szczególności pomorze i kolegę z gdańska czule witam:>:> no może nam tez się uda zrobić jakieś wypady razem jak to chłopaki we wrocku robią :>:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.