Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Nysa Kłodzka


p.majzel

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Dzięki :) żeby nie było "gdzie zdjęcie" to odrazu mówię - nie da się zrobić takiemu zdjęcia :P nie jestem w stanie utrzymać takiej ryby w jednej ręce i cyknąć foto. To myślę na glebie mu zrobię ale wytarzał się w piachu jak schabowy w panierce, nie było czasu więc bum do wody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dzisiaj byłem na scinawce i jeden się spiął i dwa potezne uderzenia. Jednego 28 złowiłem na nysie w okolicach stadionu. Nie wiem co jest halo ze mi tak ryby spadaja, kotwice ostre a spadaja niemiłosiernie. Chyba musze kija zmienic. Technops racja ze pstrag jak wegorz sie wije ja staram sie go nie dotykac wtedy jest spokojniejszy wyciagam kom i robie pstryk jedna reka i pozniej chlup do wody. Fotke pozniej wrzuce musze sie wam pochwalic ze kropek złowiony na wobka wlasnej produkcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem dzisiaj na Ścinawce. Dwa brania i dwa spięte pstrągi. Jeden malec drugi zapewne wymiarowy. Co ciekawe widziałęm jak wyskoczył z pod korzenia i gonił wobka. Super to wyglądało :)suhhar, może się gdzieś mijaliśmy :P później zerwałem zdzisława - mojego najłowniejszego wobka co za dzień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm spotkalem tylko 3 wedkarzy jeden skoda octavia byl czerwona a 2 fiatem stilo chyba brodzili w wodzie. Ja bylem od 16.30. Pojechalem z kolega pozniej w dol rzeki do suszki tam piekny kawalek rzeki ale ani dyga, woda martwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to napewno nie :) bo ja o 15 byłem w domu. Sprawdziłem rzeke z ciekawości od Ścinawki Górnej, ale nie ma tam praktycznie żadnych miejsc woda płytka i szybka. W Tłumaczowie musi być podobnie już niechciało mi się jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie jaka woda na nysie kakao? Jutro chciałem pojechać na bolka, ale chyba skoczę na opole. (dzisiaj opłacam i będzie git.)

suhhar, a może Ty chcesz się zabrać? Tam na nysie byłem 3 lata temu - miejsca wprost wymarzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek dzieki za zaproszenie ale ja pracuje na zmiany. Woda bedzie ok jutro bo dzisiaj jeszcze brudna. Ja moze z rana pojde na rzeke za kłodzkiem połazic. Jak auto odzyskam to jade do barda zobaczyc bo na mapie fajne rzeka wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej suhhar, ja łowię to tu to tam, gdzie mnie nogi poniosą :D tego klenia akurat złowiłem na Nysie poniżej Barda. rybki fajnie żerowały, co chwilę widać było spławiające się kluski. co do odcinka w okolicy Bartnik to byłem tam na rekonesansie wczesną wiosną i namierzyłem kilka obiecujących miejscówek, może wybiorę się niebawem je sprawdzić.

jareksm2 - dzisiaj rano było jeszcze kakao ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ! dzisiaj kolejny dzień ganiania za kropkami. Dużo brań ale te od większych pstrążków nie do zacięcia. Małe brały jak głupie, woda trochę mętna. Trochę wyprawę popsuł mi kłusownik który łowił za mostkiem za stadionem. Widać było że jakiś wieśniak ale jeździ passatem b5 na aluskach ;) Złowił jednego pstrążka na blaszke ok 20 cm i jeb kamieniem w głowę i do woreczka. Na szczęście tylko jednego złowił. Niestety kontroli brak, zawsze się pokazują jak ich nie potrzeba. W przyszłym tyg atakuje bardo i okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie bede zaczynał z kolesiem, znam go z widzenia i wiem jakim autem jezdz, szkoda ze nie zrobiłem mu foto. Jednym pstrazkiem sie nie naje a mam nadzieje ze jakas osc mu w gardle stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza wyprawa po 18 nad rzekę z kolegą bez większych efektów. Kolega 2 kropkowance po 20 cm i ładny okoń ok 25 a ja tylko jeden 20 cm i to wszystko. Zauważyłem nagły wzrost zainteresowania wędkarstwem na rzece. Kiedyś biegałem sam po niej a tutaj nagle co kawałek wędkarze. Pewnie czytają to forum i myślą ze nie wiadomo co wyciągną ;) Dzisiaj miałem jechać na bardo ale leje od świtu i dałem sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek dokladnie lecz nysa to jest zyla zlota jesli trafisz

wczoraj na odcinku miedzy jeziorami na nysie 3 bolki 2 w krzakach sciely zylke a jeden wyladowal na brzegu

http://imageshack.us/photo/my-images/838/zdjcie0049t.jpg/

63 cm 2.5kg kilka sandaczykow jak zwykle miedzy 25 a 40 i barddzo duzo miejscowych z gumami 15 cm orajacymi dno :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.