Skocz do zawartości
tokarex pontony

feeder+kolowrotek do 200zl


nabial

Rekomendowane odpowiedzi

po kilku latach przerwy wracam do wedkarstwa, pasja odzyla na nowo, niestety stary sprzet jest juz zniszczony, ja wypadlem z tematu, wiec prosze was o pomoc w wyborze

szukam feedera na dosyc plytkie zbiorniki - max glebokosc ok 6m i rzeki o wolnym nurcie, dlugosc min to 3,5m, nastawiam sie na rybki 0,5-3kg wykluczajac niestandardowe przypadki :)

wyrzut mysle ze 80-90g tj gorna granica, nie mam zamiaru korzystac z koszykow ciezszych niz 40g, do tego zaneta wiec mysle ze wyrzut do 70-90g jest juz z odrobina zapasu z troski o trwalosc i latwosc zarzucania, nie chce sztywnej tyki, na ktorej nie czuc ryby :)

chcialbym kupic dobry, lecz amatorski sprzet, najchetniej zmiescilbym sie w 150zl za kij+kolowrotek, ale jezeli za niewiele wiecej dostane duzo lepszy sprzet to moge kupic sam kij za 150-200zl(wolalbym tego uniknac), gdyz mam jeszcze dobry kolowrotek sprzed lat, a wole lowic na 1 dobra wedke niz 2 kiepskiej jakosci

wszelkie sugestie i propozycje mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

witam!

kolego nabial, proponuję zapoznać sięz regulaminem forum i zaprzyjaźnić się z opcją "szukaj". za powielanie tematu (zamiast dopisanie się do już istniejących - takich samych lub bardzo podobnych) kończy się ostrzeżeniami ze strony administracji i często zniechęceniem ze strony usera.... :roll:

co do twojego pytania polecam:

lekturę tematu

ewentualnie jeszcze

tutaj lub

tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najchetniej zmiescilbym sie w 150zl za kij+kolowrotek

150 zł - kosztuje średniej (powszechnej) klasy kijek - ale 150 za kij i kołowrotek to nie ma szans

trzeba liczyć ok. 150 kij + 100 kręcioł

za nie duże pieniądze na takie wody proponowałbym np. konger aviator 3,6 - 90 g (150 zł w sklepie) + shimano catana 2500 Fa lub Ra jak wolisz tylny (ok. 110 zł w sklepie) - myślę że nie bedziesz narzekał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już dyskutujemy w tym temacie:

ale 150 za kij i kołowrotek to nie ma szans

Jest szansa na przyzwoity sprzęt :wink:

- Konger Carbomaxx feeder np. 3,6 i 120 gr

- Shimano Alivio np. 4000

Ten sprzęt znam i wiem, że daje radę. Feeder nie jest może ultralekki, ale dzięki kompozytowej budowie ma bardzo fajną akcję i jest naprawdę porządny. O kołowrotkach Alivio pisałem nie raz :wink:

Z wysyłkami powinieneś się zmieścić w miarę blisko 150 zł. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie :razz:

Mam Shimano alivio 4000 i naprawde fajnie sie sprawuję :razz: a cena 85 zł w sklepie :razz:

do tego posiadam również feeder kongera carbomaxx tylko cw 150 i tak jak tomek pisze to naprawde porządne wędzisko :razz:

Także to co podał Tomek to najtańszy zestaw ze sprzetów który Cię nie zawiedzie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feeder nie jest może ultralekki,
Ale feder to nie bolonka którą mamy czas w ręku :mrgreen:Polecam również robinsona lumixa bardzo porządna propozycja sam używam tego kijka już od dłuższego czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

feeder kongera carbomaxx tylko cw 150 i tak jak tomek pisze to naprawde porządne wędzisko
pomijając przelotki.. :neutral: ale jak napisałes nabial,
nastawiam sie na rybki 0,5-3kg
to corbomax fajny kijek w tej cenie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.