Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Raport z Walnego Zebrania


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym założyć temat, o którym już parę dni temu wspomniałem. Chciałbym aby wpisywali się tu ludzie, którym nie jest wszystko jedno i uczestniczą aktywnie w życiu swoich kół wędkarskich poprzez udział w Walnych Zebraniach.

Jestem ciekaw jak przebiegają u Was takie zebrania, jakie tematy są poruszane, jak wyglądają sprawozdania z działań zarządów (w tym finansowe), na co koła przeznaczają pieniądze, jak zarybiają itd. Słowem wszystko o czym można usłyszeć na Walnym Zebraniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja nie byłem w tym roku na zebraniu ponieważ ręce opadają, Zamiast o poważnych sprawach dotyczących zarybień i ochrony wód omawiene są bzdety. Mydli się na nich oczy przeciętnego konsumenta opowiadając o ilościach wpuszczonych do wód karpi :mad: .Natomiats w kole w Jabłonowie Pomorskim panowie zamiast omawiać sprawy dotyczące ochrony wód raczyli się wódką którą suto zastawione były stoły :mad::roll: A wszystko jak myślicie za czyje pieniądze kupione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Gojka rozumiem, Przebywanie na zebraniach grozi rychłym odjechaniem na raka płuc, w żadnej knajpie nie widziałem takiego stężenia dymu, oparów wódy i smrodu zestarzałych buraków co na zebraniach koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebywanie na zebraniach grozi rychłym odjechaniem na raka płuc, w żadnej knajpie nie widziałem takiego stężenia dymu, oparów wódy i smrodu zestarzałych buraków co na zebraniach koła.

Tym bardziej trzeba się zmobilizować i jeszcze zachęcić kolegów. Nie można pozwolić żeby tacy ludzie decydowali o losach Waszej wody :!:

Ja w tym roku bede pierwszy raz,mam nadzieje ze nikomu nie nawrzucam

Ciekaw jest Twojej relacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8lutego u mnie mój 1 raz ,z tego co tu czytam to ja już się boje, mam nadzieje że mnie tam nie upiją

W Tobie nadzieja, bo jak widać osoby uczestniczące w walnych zebraniach można policzyć na jednej dłoni. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie oczekuje na ogłoszenie terminu, obym tylko w tym dniu nie miał egzaminu, bo sprawa jest ważna chcemy z welfronem1 omówić kwestie krześlisk, a ja mam jeszcze pytanie kto ustalił datę na odłów kontrolny(jezioro zarybiane karpiem) 24.12.2008!!!!!!!!wesołych świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo sprawa jest ważna chcemy z welfronem1 omówić kwestie krześlisk, a ja mam jeszcze pytanie kto ustalił datę na odłów kontrolny(jezioro zarybiane karpiem) 24.12.2008!!!!!!!!wesołych świąt

I o to właśnie chodzi. Jak nie zadacie tych trudnych pytań to zawsze będą robić odłów prosto na patelnię :evil: Jestem ciekaw co się dowiecie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow chociaz macie ogłaszane terminy u mnie w kole nie slyszalem o czyms takim jak jakies zebranie i nie moge zmienic koła poniewaz w moim miasteczku jest tylko jedno od lat te same twarze na zawodach to samo bardzo chciałem w jakichś wystartować jednak dowiaduje sie o nich około pół roku za póżno :-( podobno wy macie złe koła ale pomyslcie o takich w małych miasteczkach :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja w końcu znalazłem ten temat :smile: Wiec u mnie zebranie było ponieważ było kilak spraw do uzgodnienia. Wchodze na sale - średnia wieku 70lat :roll: Osób ok. 40 . A nasze koło liczy 564 członków ^^ No więc zaczyna sie podany jest plan. Minuta ciszy dla uczczenia zmarłych i jedziemy z tematem. Najpierw odczytany cały plan. Potem sprawozdania z różnych dziedzin działania koła. Plany budżetu an następny rok. Omówienie kwesti starorzecza w parku i żwirowni. Dalej wolna dyskucja nad różnymi dręczącymi tematami. Wypowiedź prezesa okręgu PZW Kraków. Wybór prezesa i zarządu . No i chyba na tyle. Ogolnie spodkanie trwało 2,5h. Było dość nudne ale dyskutowano ważne kwestie i dobrze że na nim byłem . Jedyne co mnie martwi tak jak i wszystkich to mało młodzieży .

Cieszę sie że we władzach naszego koła zasiadają kompetentni ludzie którzy tam powinni zasiadać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osób ok. 40 . A nasze koło liczy 564 członków

Czyli około 7% członków. Reszta narzeka nad wodą lub w internecie :roll:

Najpierw odczytany cały plan. Potem sprawozdania z różnych dziedzin działania koła.

A jak wyglądała sprawa zarybień? Jaka część pieniędzy na to poszła?

Było dość nudne ale dyskutowano ważne kwestie i dobrze że na nim byłem .

To będziesz robił za punkt informacyjny dla tych którym się nie chciało.

Jedyne co mnie martwi tak jak i wszystkich to mało młodzieży

I to jest ten ból, w młodych nadzieja. Zamiast pisać petycje przez internet, trzeba ruszyć cztery litery i zacząć zmieniać świat zaczynając od swojego podwórka. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zarybienia poszło dużo. Na żwirownie przede wszystkim karp i lin. Na Skawinke pstrągi , lipienie i świnki. Ucieszyłem sie w pewnym momencie , kiedy to prezes Okręgu w swojej wypowiedzi oznajmił coś takiego : "Odłowy kontrolne , które były prowadzone , poraz któryś z kolei wykazały że z rzek naszego regionu , najrybniejsza znów była Skawinka " :wink: Opowiadał też że coraz śmielsze plany melioracji naszej rzeki nam się szykują i jemu samemu minka z takiej :smile: zrobiła się taka :sad: . Zostało mi też wytłumaczone dlaczego tak ważne jest wypełnianie rejestrów i od teraz będe starał się to robić na każdym wędkowaniu :wink: Ogólnie musze tegoż prezesa ocenić bardzo pozytywnie - zrobił na mnie dobre wrażenie człowieka- wędkarza a nie maszyny do robienia kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisując moje zeszłoroczne walne mógłbym zacytować Holik-a z małymi wyjątkami dot zarybiania,ale klimat bardzo podobny. W tym się nie wybieram. Myślę nad zmianą koła. Na moje szczęście mam wybór, ponieważ jest w moim mieście kilka kół. Będe musiał przeprowadzić dokładny wywiad środowiskowy co do w/w kół jakie są opinie ich członków i wtedy zdecyduje. Ogólne stwierdzenie jest takie że za moło wędkarzy aktywnie bierze udział w kształtowaniu kierunków rozwoju pzw na szczeblu lokalnym a co za tym idzie także i krajowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólne stwierdzenie jest takie że za moło wędkarzy aktywnie bierze udział w kształtowaniu kierunków rozwoju pzw na szczeblu lokalnym a co za tym idzie także i krajowym.

Cała prawda w jednym zdaniu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opamiętanie (spóźnione) przyjdzie jak wody przejdą w ręce prywatne. Wtedy też ci sami będą narzekać ale nie ma ich co żałować. Nic tak nie uczy jak własne błędy. Po co:" dość kruszenia kopii o twarde głowy zaawansowanych wiekowo pseudo działaczy. " korzystać z czyich doświadczeń.

To jest właśnie cała prawda o członkach PZW którym nawet nie chce się coś zmienić, wolą narzekać. Dlatego doszedłem do wniosku , że dla takich ludzi nie warto nic robić i już nie będę. U nas jak zarząd zrezygnował to wszystkie cieniasy wyszły z sali i to tyle. Woleli jak sieroty po komunie patrzeć przez szybę z rozpłaszczonymi nosami. Porzuciłem funkcje i drużynę młodzieżowa która sponsorowałem . Nie warto dla barachła się poświęcać i tracić czas przeznaczony dla rodziny i na przyjemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.