Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach - Wrzesień 2013


Musol

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 123
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dzisiejszy poranny wypad zakończony mega sukcesem , sumek 160cm na dt14 nowy pb w wielkości ryby.

ryba oczywiście rośnie dalej

http://haczyk.pl/forum/download.php?id=2801

http://haczyk.pl/forum/download.php?id=2802

Gratulacje gleam za pb. Nieźle podniosłeś sobie poprzeczkę :cool:

W piątek na Odrze przed zmierzchem miałem trzy podejścia bolenia. Okazał się nim 45cm "okaz".

Przed 22-gą na upatrzonej kleniowej opasce, przywalił właśnie kleń. Mocno walczył, ale sprzęt nie pozwolił na wariacje. Dobre 45+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku , tak na marginesie : serdeczne dzięki że mimo późnego powrotu z pracy znalazłeś trochę czasu i przyjechałeś na łowisko . Bardzo miło było Ciebie poznać . Mam nadzieję ze takie spotkania będą częściej tym bardziej że przyniosłeś obu łowcom szczęście

Mi również było miło Was poznać i przeżyć z Wami hol pięknego sandacza :wink: Odzywajcie się jak będziecie w okolicy, może się uda znów zobaczyć. :wink:

gleam, dałeś czadu :shock: Gratuluję i zazdroszczę.

Ja po 3 miesiącach polowania na drapieżniki i dużym nasileniu różnych obowiązków w ostatnich tygodniach, postanowiłem wybrać się na karpiową zasiadkę.

Było warto, bo 16 godzinna zasiadka zakończyła się 12 odjazdami :shock: Szczegóły będzie można zobaczyć w filmie, który wkrótce mam nadzieję uda się zmontować z zarejestrowanego materiału. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku , tak na marginesie : serdeczne dzięki że mimo późnego powrotu z pracy znalazłeś trochę czasu i przyjechałeś na łowisko . Bardzo miło było Ciebie poznać . Mam nadzieję ze takie spotkania będą częściej tym bardziej że przyniosłeś obu łowcom szczęście

Mi również było miło Was poznać i przeżyć z Wami hol pięknego sandacza :wink: Odzywajcie się jak będziecie w okolicy, może się uda znów zobaczyć. :wink:

gleam, dałeś czadu :shock: Gratuluję i zazdroszczę.

Ja po 3 miesiącach polowania na drapieżniki i dużym nasileniu różnych obowiązków w ostatnich tygodniach, postanowiłem wybrać się na karpiową zasiadkę.

Było warto, bo 16 godzinna zasiadka zakończyła się 12 odjazdami :shock: Szczegóły będzie można zobaczyć w filmie, który wkrótce mam nadzieję uda się zmontować z zarejestrowanego materiału. :cool:

Jasne

W sobotę jestem mniej więcej w tym samym miejscu

Co do dzisiejszych połowów na Przeczycach to zero sandacza, nawet nie pstryknął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj niespodziewanie zakończyłem sezon bo silnik w łodzi się spalił..... , po części z winny ojca. W pewnym momencie silnik się wyłączył i nie chciał odpalić , wiec rozpoczęliśmy powrót na wiosłach do brzegu jednak przed brzegiem zapalił .Palił tylko na 1 biegu o większym można było zapomnieć , jednak potem przeszedł nawet na trojkę a potem znowu zgasł i znowu na jedynce by na końcu zacząć chodzić na pełnym 5 biegu i zapitalać w pełni. Ojciec postanowił ,ze w takim razie połowimy jeszcze i tka połowiliśmy z pół godziny aż z silnika poszła chmura białego dymu i tka skończył się nowiutki silnik podłodziowy znanej firmy ,, który był na rybach może 10razy o gwarancji pewnie zapomnieć mogę a na nowy do miesiąca pewnie nie uzbieram...Także w taki to sposób po 5 latach zbierania na zestaw łodziowy zakończyłem niespodziewanie sezon a wkurzony jestem tka ,że nie podchodzić.......

Żadnego kontaktu z ryba pomimo pływania przez cały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypad szczupakowy z maniu394 oraz pankowatym zakończył się dość sporą ilością okonków (z czego dwa nieco większe poniżej, takie pi razy drzwi 25cm, pankowatego może pod 30) oraz jednym niewymiarowym szczupaczkiem na brzegu. Drugi, większy, spiął się (zaraza). Niestety były to tylko dwa podejścia szczupłego na cały wypad, ale okonki zrekompensowały niechęć zębaczy do brań ;)

xqj8.jpg

fis8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj niespodziewanie zakończyłem sezon bo silnik w łodzi się spalił..... , po części z winny ojca. W pewnym momencie silnik się wyłączył i nie chciał odpalić , wiec rozpoczęliśmy powrót na wiosłach do brzegu jednak przed brzegiem zapalił .Palił tylko na 1 biegu o większym można było zapomnieć , jednak potem przeszedł nawet na trojkę a potem znowu zgasł i znowu na jedynce by na końcu zacząć chodzić na pełnym 5 biegu i zapitalać w pełni. Ojciec postanowił ,ze w takim razie połowimy jeszcze i tka połowiliśmy z pół godziny aż z silnika poszła chmura białego dymu i tka skończył się nowiutki silnik podłodziowy znanej firmy ,, który był na rybach może 10razy o gwarancji pewnie zapomnieć mogę a na nowy do miesiąca pewnie nie uzbieram...Także w taki to sposób po 5 latach zbierania na zestaw łodziowy zakończyłem niespodziewanie sezon a wkurzony jestem tka ,że nie podchodzić.......

Żadnego kontaktu z ryba pomimo pływania przez cały dzień.

Co to za sprzęt? Czego nie kupować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj od 17.00 do dzisiaj, do 14.00 Odra w Malczycach. Ogólnie beznadzieja...noc ciepła ale wietrzna, feedery jak zaczarowane...nic...na "trupka", rosówkę, białego...jakieś nieśmiałe branie chyba sandacza...odpuścił....W dzień to samo -jakies krąpie i skubania kiełbi. Woda bardzo niska, co o dziwo sprowadziło zbieraczy złomu na łodzi motorowej...Tak, przyszukiwali rozmyte główki po drugiej stronie rzeki i zbierali metale kolorowe - na przeciwko mnie wytargali kilkudziesięciokilogramową miedzianą blachę i załadowali na łódż...Obserwacja ich i płynących barek to niestety najciekawsze momenty tej wyprawy....

post-15045-14544973378172_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za graty sum dostarczył naprawdę dużo satysfakcji ,w niedziele tez coś sie działo kumpel złapał metrówkę jakiś szczupak i boleń wymiarowy tez sie uwiesił ogólnie ruszyło;))

madman,maniu394 to kanal żeglowny?? na zawody krokodyla sie nie załapaliście;) okonie ładne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za graty sum dostarczył naprawdę dużo satysfakcji ,w niedziele tez coś sie działo kumpel złapał metrówkę jakiś szczupak i boleń wymiarowy tez sie uwiesił ogólnie ruszyło;))

madman,maniu394 to kanal żeglowny?? na zawody krokodyla sie nie załapaliście;) okonie ładne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odra.

Trochę powiało i popadało i wrocławscy twardziele nocni odpuścili?

Trochę się działo jak dla mnie.

Do północy (od 21-ej) miałem kilkanaście brań w tym osiem zaciętych z krótką walką.

Nie były to kolosy, ale na blacie ganiało stado sandaczy i siało popłoch.

Łowiłem tempem boleniowym i na woblery pod bolenia.

Najwięcej brań na pstrążka Kamatsu.

W sumie cztery sztuki i największy pięćdziesiątak z małym plusem.

0a5f2c974534e099med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z ostatnich dni urlopu wybrałem się z rodzinką na mały piknik do Mietkowa. Nie był bym sobą gdybym nie zabrał spina. Zero kontaktu ze szczupakiem i sandaczem. Po zmianie metody na boczny trok zaczęła się świetna przygoda z okonkami - szczególnie dla mojej córki, która wyciagając rybe za rybą raczej połknęła bakcyla :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test nowego zestawu udany :grin: zamieniłem catane bx 15-40g i spro passion740 match na dragona millenium hd pike 10-35g (miał być team dragon 10-35g ale koleś ze sklepu mi go odradził mówiąc że jest strasznie kruchy i delikatny i że ma na te kije bardzo dużo reklamacji) i spro red arc tuff body mach no i powiem że to całkiem przyjemny zestaw. Godzinka rzucania i oto wpadł sandacz 55cm ale za to grubiutki bo aż 1,5kg i to w piątek 13tego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/29a8cc8c281ccc49.h tml http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/29a8cc8c281ccc49.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wybrałem się z kumplem na nasze "bankowe" szczupakowe miejsce, od 6 do 8 złowiłem szczupaczka pod wymiar i jednego takiego malucha ok.25cm oba na białe kopyto Relax, kumpel okonka i 3 spięcia pistoletów na obrotówkę.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dragona millenium hd pike 10-35g

Przy moim DM po kilku wyprawach odpadł uchwyt do przynęt. Po kilkudziesięciu zaczęła schodzić okleina korka. Inne cechy użytkowe, jak dla mnie, bez zarzutu.

Krzysio.35, to jest wielka ryba! Gratulacje!

Wczoraj nie męczyłem wody długo. Totalna cisza. Zero śladu żerowania drapieżników.

Zmieniłem miejsce pd klenie i wymęczyłem dwa brania.

Około 23-ej jeden spadł i drugi 30+ na ręczną robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.