Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co to za wędka..


MagnuM

Rekomendowane odpowiedzi

Magnum, nie myśl, że tak łatwo będzie ... nic za darmo :lol: Hmmmm, co by Ci tu wymyślić :cool: Może jakiś wierszyk powiesz, albo piosenkę zaspiewasz :lol: Eeee, głupi pomysł ... i tak Cie nikt z nas nie usłyszy :roll:

Hmmmm, może Wy macie jakieś pomysł zadaniowy dla Kolegi :mrgreen::mrgreen::mrgreen::cool:

Jak bys chcial powtorzyc to ja tez cos przyjme :D

A może byś coś ofiarował, heee?

A co do kijka ... zapewniam, ze to nie jest badziew, jeno porządny sprzęcior, na którego wywlekłam 123 cm szczupaczego mięcha, tak że jak sami widzicie ... kijek z historią i osiągnięciami :mrgreen: Jak nie zapomnę, przed wysyłką pstryknę fotkę i wrzucę, by Magnum nad łóżkiem sobie powiesił, zanim kijek dotrze :lol:

Bardzo lubiłem na niego łowić, bo jest bardzo ładnie wyważony, zgrabny i poręczny, ale ... dla mych obecnych potrzeb za długi i za miękki. Stał w szafie z resztą arsenału przez kilka lat nie będąc ani razu nad wodą i doszedłem do wniosku, że czas, by komuś łowił ryby, bo teściowi do podpierania pomidorów go nie dam za skarby świata, gdyż w tym przypadku byłby to niewybaczalny grzech.

Jak ma mi zajmować miejsce, niech sie komuś przyda i niech mu łowi ryby.

Zebco na prawdę robił (bo nie wiem, czy jeszcze robi) wspaniałe, niedoceniane kijki spiningowe. Zostawiłem sobie z jego wyrobów 3-y metrowego Hiper Cast-a ... bajeczny kij do łowienia z brzegu o nie spotykanej akcji, tzn. podczas wyrzutu u zacięcia ... typowa szczytowa akcja, ale podczas holu już 2-3 kg rybek pracuje na 3/4 długości, przez co ładnie "trzyma" rybki.

Tyle :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Shogun, to Ty w końcu jesteś men czy woomen??

Własnie sprawdziłem ... mennnnnnnnnnnn iŻona potwierdziła :lol:

A z tym babskim (sorki kobietki ;) ) gadaniem, to przeszło mi od syna, któremu czasem się cos poprzestawia i jaja se ze starych robi :cool:

Magnum, Ty mnie tu nie zagaduj, tylko karę sobie wymyśl, skoro nikt się do tego nie kwapi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnum, Ty mnie tu nie zagaduj, tylko karę sobie wymyśl, skoro nikt się do tego nie kwapi

mam taki pomysł, o ile to nie uwłoczy ambicji MagnuM,

zebrać do JAŚ NIEZBĘDNY, (ale nie śniadaniowy) śmieći na swoim łowisku

i wysłac fotke tegoż to wora na forum co wy na to :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andi64 to bardzo dobry pomysł ale sa 2 ale...

1. Ja nie mam takiego swojego określonego łowiska, łowie gdzie popadnie:) :grin:

2. Narazie prawdopodobnie nie będe na rybach, bo ostatnio mieliśmy wypadek i samochod do kasacji poszedł, ale w najbliższym miesiący chyba kupimy nowy więc wtedy się zobaczy:) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooooooo!!! Super Keri, świetny pomysł :mrgreen:

No to zarządzam:

1. przedstawisz fotki trzech worów pełnych śmieci na tle łowiska i tych samych trzech worów w śmietniku :mrgreen:

2. skontaktujesz się z Tomik-iem w celu pozyskania materiałów propagandowych haczyka i zdasz relacje o sposobie i miejscach ich rozprowadzenia :mrgreen:

No to jak Magnum ... umowa stoi? :cool::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulotka mi się podoba....

A tak w ogóle co do tematu "Co to za wędka..." ostatnio na onecie był jakiś artykuł nawet nie pamiętam o czym, ale doskonale pamietam forumowiczów... Otóż jeden kolo pisał właśnie o wędkowaniu, jego słowa brzmiały mniej więcej tak: ja mam sprzęt wędkarski za ok. 12 tys. co złowię to wypuszczam, ale dziwię się jak można złowić rybkę wędką kupioną na targowisku czy w sklepie za 50 zeta....

Jak to przeczytałam to o mało mnie szlag jasny nie trafił, w końcu pakowałam się na rybki...

Ja posiadam same takie wędki, kołowrtotki itp. nie stać mnie na sprzęt ceniony w tysiakach. Wielu starych wędkarzy ma taki sprzęt i mogą się pochwalić nie lada połowami, ale tak ogólnie (wiadomo może i prowokacja albo nowobogacki się odezwał) to co myślicie o sprzęcie za ileś tam tysiaków? Moim zdaniem nie liczy suię tylko sprzet ale i umiejętnoiści, gusta kulinarne rybek czy poprostu szczęścia...

Pozdro gorące ja słońce

P.S. Bez urazy oczywiście dla osób normalnych :mrgreen: ), które takowy sprzęcior posiadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać nowego tematu i tutaj spytam. Widziałem w wędkarskim sklepie spinning wędlowy bardzo tanio...25zł. :shock: Firma Golden 270cm. cw. 20g.-60g. Ni gdy nie widziałem kija węglowego w tej cenie :roll: W tym sklepie są rzeczy tańsze niż w necie. Np. Shimano Catana 2500 Fa kosztował 79,99zł. :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.