Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co to za wędka..


MagnuM

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

czesc znalazłem taką wędkę

nie mam pojęcia jaka to jest do czego itd bo się nie interesuje jakiś no name i chciałem ją sprzedać

I mam wielką prośbę była by taka możliwość określić co mam napisać na aukcji by sprzedać tą wędkę. I ile ona tak mniej więcej jest warta

Dodam tylko że jak mierzyłem ją tzn od początku do końca wędki długość wyniosła 3,20m

4c6951690d115d9cmed.jpg

a3f3cce9137d566amed.jpg

7fe709c9e57d85c2med.jpg

2b45d2ad7f3ac468med.jpg

a6b835441add049fmed.jpg

Serdecznie Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam.

To mój pierwszy post wiec proszę o wyrozumiałość starych wyjadaczy na forum, otóż wszedłem w posiadanie wędziska okuma 3004 o długości 3m i wt 80-120g i moje pytanie brzmi do jakiego typu połowu najbardziej pasuje ta wędka? Czytam już na tym forum parę dni różne tematy i zawsze coś mi nie pasuje w tej wędce :wink: . Dziękuję za wyrozumiałość i szybką odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej "ruski" teleskop :)

Mi również wydaje się, że najprędzej to posłuży jako gruntówka na sumka , bądź ciężka gruntówka na leszcza ( dziady z mojej okolicy używają podobnych kii na Wiśle )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.