Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co to za wędka..


MagnuM

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzięki wielkie :grin:

Co do reklamóweczki: co ja na to poradzę, że jest teraz tak czysto??:) To ja te trzy wory bym zbierał 2 lata :grin: Jednakże jak zawsze będe się wybierał na ryby, to zawsze będe po reklamóweczce zbierał i zawsze będę próbował zrobic fotkę, jak nie, będziecie musieli mi uwierzyc na słowo :grin:

Co do tomika to skontaktowałem się :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulotka mi się podoba....

A tak w ogóle co do tematu "Co to za wędka..." ostatnio na onecie był jakiś artykuł nawet nie pamiętam o czym, ale doskonale pamietam forumowiczów... Otóż jeden kolo pisał właśnie o wędkowaniu, jego słowa brzmiały mniej więcej tak: ja mam sprzęt wędkarski za ok. 12 tys. co złowię to wypuszczam, ale dziwię się jak można złowić rybkę wędką kupioną na targowisku czy w sklepie za 50 zeta....

Jak to przeczytałam to o mało mnie szlag jasny nie trafił, w końcu pakowałam się na rybki...

Madi czesro komentarze na onecie sa prowokacjami

I niepotrzebnie sie denerwowalas

Podobnie jest z komentarzami typu "ja mam laptopa za xxx tys i mi zaden wirus komputerowy nie grozi" i wiele tego typu

Dlatego nasze kolejne "forumowe Sloneczko" nie denerwuj sie

A poza tym chcialem cie przywitac na forum :cool:

Fajnie ze grono forumowiczek powoli sie poszerza :smile:

Mówisz i masz Zrobimy tak ... zostaw sobie pieniażki na ... np kołowrotek, na PW wyślij mi swój adres, a ja wyślę Ci kijek, który Cie zadowoli ... Zebco Hi Power, dł. 2,4 m, cw 10-30, grafit IM-7, przelptki SIC, krótki dolnik, twarda parabola.

Coz mam dodac pelen szacuneczek

Admin ktory nie tylko szasta karami i banami ale i nagradza :cool:

To forum powoli ma coraz bardziej rodzinna atmosfere :smile:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedziec, że przed chwilą doszła do mnie przesyłka :grin: Po 20 minutach odpakowywania z folii dostałem sie dośrodka i co?? BOMBA!! :grin: Wędeczka super, leciutka :grin: Po prostu brak mi słów. Tylko shogun mam jedno pytanko, twój kod pocztowy do 41-220? Bo tam nie wyraźnie pisze.

PS> Jeszcze raz wielkie dzięki!! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cieszę się, że dotarła i że jesteś zdowolony. Teraz niech Ci jeszcze rybi rybki i ... dbaj o nią, jak i ja dbałem :cool:

Nic mi nie jesteś winien, nic nie wysyłaj. Bądź uczciwym i dobrym człowiekiem, synem i ... wzorowym forumowiczem :cool:

Wywiąż sie ze swych zobowiązań i będziemy kwita :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 2 pytania:

1. Mówiłeś, że w tej wędeczce jest przepiłowana górna prezelotka od plecionki, ale nic takiego nie zawuważżyłem. Czemu?? :grin:

2. Czy do plecionki trzeba dowiązywac przypon jak się wybieram na szczupaka/sandacza?? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłeś, że w tej wędeczce jest przepiłowana górna prezelotka od plecionki, ale nic takiego nie zawuważżyłem. Czemu?? :grin:

Pisałem podpiłowana a nie przepiłowana ... widać ryskę - przelotka do wymiany, gdyż, jesli zdecydujesz się używać żyłki ... będzie Ci ją niszczyła - strzępiła

A co do przyponów ... poczytaj forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MagnuM, powiedz lepiej jak sprawa z ulotkami bo w sklepach ich nie widziałem. Przyłóż sie do sprawy to tylko na tym skorzystasz a to dla tego że moooze przystąpi do haczyka pare osób z naszego regionu i podzieli sie swoją wiedzą o łowiskach w regionie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja także mógłbym takie ulotki poroznosić po Trzcielu :cool: Może ktoś odemnie wejdzie tutaj i opisze okoniowe zasadzki :grin: Skontaktować się z Tomikiem i niech tylko na e-mail wyśle mi 1 ulotkę, ja to skseruje czyt am zeskanuje i... poroznosze po okolicy. Jak będę gdzieś w mieście też bym wtedy je wziął i tam też je poroznosił :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną ulotkę wydrukowałem, siostra studiuje w Zielonej Górze to mi skseruje 50 razy i poroznoszę - u mnie w Trzcielu nawet ksera nie ma :neutral: A brat nie pozwala mi drukować ani skanować i kserować "bzdur" - jego słowa :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość wobler129

Dopiero dziś doszły do mnie kopie. Skserowane i jutro porozwieszane i porozdawane :cool: Jak ktoś w najbliższym czasie wejdzie tutaj z Trzciela to dzięki mnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keri, mówiłem, że jak narzie rozdawałem u siebie na osiedlu i u mojej babci, bo są tam też dwa sklepy. Ale się nie rozerwe. Na pewno to nadrobie, ale teraz niestety mam bardzo dużo nauki, i jak dla mnie, sezon już się skończył:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
mam bardzo dużo nauki

II klasa gimnazjum to najtrudniejszy okres gimnazjum, ale napewno zjalazłbyś czas, żeby porozwieszać i porozdawać ulotki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Ja już porozwieszałem po całym Trzcielu ulotki po obrzerzach i w centrum. Nawqet przed kościołem. Wszędzie. Dałem po 10 ulotek do trzech największych spożywczych, 10 do jednego dużego z prasą i z 20 do sklepu wędkarskiego. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.