Skocz do zawartości
tokarex pontony

NIEPŁACZ ANIU NIEPŁACZ...............


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nikt nie pisze ze Ania miala sprawe w sądzie za pobicie i kuratora za picie alkoholu?

A nawet jeśli to czy ma to w tej sprawie jakiekolwiek znaczenie :?::?::?: Czy oznacza to, że można ją poniżać? Nic nie usprawiedliwia jej oprawców!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

To tylko swiadczy ze wiek 14 lat jest ciezkim okresem .

Pocieszajacym jest fakt ze media zaczna nagonke na takie i podobne sprawy.

I ze wreszcie wezma sie za ta bezstresowa młodzież.

Bo faktem jest ze pewne granice pekły, i cos poszło w złym kierunku.

Gdy ja byłem w podstawówce, uczeń miał niewiele do powiedzenia i dobrze.

Nienalezałem do świetych i nieraz dostałem linijka po łapach ,czy w łep.

Nawet sie mamie nie skarzyłem bo wiedziałem ze zasłuzyłem na to.

Dzis uczniowie robia co chca a rodzice sie trzesa nad swoimi dziećmi.

Najgorsze jest to ze gdyby nauczyciel ruszył mi chłopaka to sam niewiem jaka byłaby moja reakcja.

Nadszedł własciwy czas by zrobic porzadek ,jesli go zaprzepascimy to pózniej niemiejmy do nikogo zalu.

Jest w tym wina dorosłych którzy poprostu nacodzien mówia ze to niejest ich sprawa.

,gdy widza wybryki młodych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja moge na to powiedziec..... chyba tylko to, ze policja już szybko i sprawnie usuwa takich " żartownisiów " z szkoły. Zobaczmy na moim przykładzie

Nie tak dawno, jak tydzień temu, zostałem zastraszony przez swoich równieśników. A to, że zabiją, a to że chate spalą, a to że siostrę zgwałcą, a to że matke i ojca zabiją. Ludzie! Całkiem się wystrachałem, bo to własnie są tacy cwaniacy na całą szkołę. Było ich dokładnie 2-óch. Obaj jak się to mówi "mają plecy". No cóż. W tym momencie, w swoim dotychczasowym życiu, złożyłem perwszy donos. Opowiedziałem o tym wszytkim rodzicom, ojcze poszedł z tym do pedagoga szkolnego, pedagog na policję, przesłuchania , i jakby to rzec, cwaniacy bye bye. Teraz nie wiem czy nie naślą na mnie swoich koleżków, czy co. Właśnie jest to takie zastraszanie i upokorzenia. I wiecie co? Dobrze, że powiedziałem. Byłbym to w sobie dusił i dusił i tak jak Ania niedajboże ... wiecie co. Tak więc apeluję do wszystkich : NIE DAJCIE SIE!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie była cała klasa ??? Przecież dziweczyna napewno miała koeżanki z klasy. Nie stawiły się za nią ??? Napewo dziewczyna kszyczała nikt z nauczycieli jej nie słyszał ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczmy na moim przykładzie

BRAWO KOLEGO!!! Przeczytałem Twojego posta i jestem pod wrażeniem. Niewielu ludzi w Twoim wieku mysli w podobny sposób. Dopiero po jakiejś tragedii wszyscy zaczynają się zastanawiać: "co można było zrobić???..."

Na takie zachowan "cwaniaków z plecami" trzeba reagować natychmiast, a sposób walki z nimi powinien być bezwzględny ale rozsądny.

Gratuluję Tobie postawy, a po postawie Twojego ojca należy sądzić że z domu wynosisz dobre przykłady. Tak trzymać!!!

P.s.

Nawet nie wiesz ilu Twoich kolegów jest Ci wdzięcznych za to co zrobiłeś bo gwarantuję, że nie byłeś jedynym, który był przez nich zastraszany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja moge na to powiedziec..... chyba tylko to, ze policja już szybko i sprawnie usuwa takich " żartownisiów " z szkoły. Zobaczmy na moim przykładzie

Nie tak dawno, jak tydzień temu, zostałem zastraszony przez swoich równieśników. A to, że zabiją, a to że chate spalą, a to że siostrę zgwałcą, a to że matke i ojca zabiją. Ludzie! Całkiem się wystrachałem, bo to własnie są tacy cwaniacy na całą szkołę. Było ich dokładnie 2-óch. Obaj jak się to mówi "mają plecy". No cóż. W tym momencie, w swoim dotychczasowym życiu, złożyłem perwszy donos. Opowiedziałem o tym wszytkim rodzicom, ojcze poszedł z tym do pedagoga szkolnego, pedagog na policję, przesłuchania , i jakby to rzec, cwaniacy bye bye. Teraz nie wiem czy nie naślą na mnie swoich koleżków, czy co. Właśnie jest to takie zastraszanie i upokorzenia. I wiecie co? Dobrze, że powiedziałem. Byłbym to w sobie dusił i dusił i tak jak Ania niedajboże ... wiecie co. Tak więc apeluję do wszystkich : NIE DAJCIE SIE!.

Pewnie już ich koledzy sobie z tobą porozmawiają. U mnie w szkole za takie coś już byś nie miał życia, żadna dziewczyna by się do ciebie nie odezwała bo by cię miała za konfidenta.Żeby o takich sprawach mówić ojcu to ty musisz być "lamą" na klase szkolną, ja bym wolał dostać po pysku od tych kolesi niż iść do ojca ze skargą, potem jak bym ich spotkał pojedyńczo albo jak ja bym był z kumplami to by oni byli bici. Ja ci radze albo sobie znaleźć kumpli albo przypakować bez odrzywek ani kreatyny.

PS.co zrobiłeś że chcieli ci naje...piiiiiiiiiiiiiiii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już ich koledzy sobie z tobą porozmawiają. U mnie w szkole za takie coś już byś nie miał życia, żadna dziewczyna by się do ciebie nie odezwała bo by cię miała za konfidenta.Żeby o takich sprawach mówić ojcu to ty musisz być "lamą" na klase szkolną, ja bym wolał dostać po pysku od tych kolesi niż iść do ojca ze skargą, potem jak bym ich spotkał pojedyńczo albo jak ja bym był z kumplami to by oni byli bici. Ja ci radze albo sobie znaleźć kumpli albo przypakować bez odrzywek ani kreatyny.

PS.co zrobiłeś że chcieli ci najebać?

Jedno słowo- żałosne. Jak to czytam to jestem za Giertychem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo jak ja bym był z kumplami
To prowadzi do eskalacji przemocy. Myślę że mimo młodego wieku gdzieś jednak świta Ci, że "eskalacja przemocy" nie jest dobra. Widzisz chodzi o ład i porządek, kulturę i inne taikie rzeczy. Ty widać lubisz obrywać po pysku a przynajmniej się tym nie przejmujesz. Ale szkoła jest miejscem gdzie zdobywa się wiedzę i musi tam być miejsce również dla tych którzy nie mają ochoty uganiać się z kolegami za innymi "kolegami". Trochę powagi młody!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szkole za takie coś już byś nie miał życia, żadna dziewczyna by się do ciebie nie odezwała bo by cię miała za konfidenta.

Oj KUBA szkoda mi cię, ponieważ ty masz wartości wpojone na placu szkolnym, widocznie nic dobrego z domu nie wyniosłeś, i myślę że to ty potrzebujesz pomocy psychologa, a nie twoi kumpele,

a,z resztą szkoda mojego czasu,proponuję tobie wyłązyć się z tego tematu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba... ja powiem szczerzę, ja sam jestem dumny z tego, co zrobiłem. Ja się nie zamierzam wdawac w jakies " koleżeństwa" bo, jak sam pewnie wiesz, potem papieroski, alkohol, narkotyki. A nu jego! :grin: Jeżeli coś mi spróbują zrobic, znów doniosę. Ja pierniczę, chodzic zastraszony do szkoły. Co do dziewczyn, nie bój się :wink: Osobiścię uważam dokładnie jak andi64. Co do powodu, to już jest tylko moja sprawa :wink: A teraz jak chesz, to idź, spotkaj się z nimi sam na sam, a skończysz jak mój kolega w szpitalu, co też został zastraszony i uległ :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

przewaznie kazdy z was mówi tylko co mogła zrobić ania i inn uczniowie a problem jest poważny, ja mam takie zdanie że ;

żyjemy w czasach wyścigów szczurów rodzice nie mają czasu rozmawiac z dziecmi a jak już maja wolny czas to nie rozmawiaja , relacja jest zła.

dzieci nie ufają rodzicom a tym bardziej takim kórym nie mogą zaufać i porozmawiać jak z dorosłym lub kolegą i dlatego rodzice nie są dlanich autorytetem, to jest sedno sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze czekam na komenta tomii i będzie komplet

zastanawiam się czy ty wogóle masz tyle lat ile deklarujesz w profilu, bo po tym powyższym i to ironicznym poście mam wątpliwości, mnie w twoim wieku to na myśl takie pomysły by nie nie przychodziły.

a, jeśli chcesz komplet to najlepszy komplet to "RONGOŁY" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy widzicie że kubagd, to prowokator. Przejrzyjcie wszystkie jego posty sama prowokacja no i coś tam o kołowrotku, tak więc niech się wypowiada a nam pozostaje mieć nadzieję że dobry bajarz z niego bo jak pisze prawdę to boje sie o jego przyszłosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy widzicie że kubagd, to prowokator
Miał karę przez parę dni, nie mógł pisac postów i teraz chce pokazac że nadal jest twardy. :mrgreen:

Trzeba być twardym do końca i się nie poddawać choćby nie wiem co :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szkole za takie coś już byś nie miał życia, żadna dziewczyna by się do ciebie nie odezwała bo by cię miała za konfidenta
Co do dziewczyn to sie nie zgodze. Z tymi fajfusami - fakt moze miec problemy, ale lepsze to niz mieli by go zastraszać. I powiem ci ze jak ktos sie ich nie boi to nic mu nie zrobia. Jak widza jak ktos spuszcza wzrok w dół to od razu wiedza ze moga sobie pozwolic. I magnum by nie dostal "raz po pysku" tylko bylby nekany przez caly czas.
jak ja bym był z kumplami to by oni byli bici
- znowu temat szczegolny. Tak wlasnie postepuja cwaniacy. W kilku odwazni, albo jak jest 5 razy wiekszy. To samo sie tyczy np z atakami od tylu, z zaskoczenia. Alez mnie cos takiego denerwuje :evil: . Po prostu tacy ludzie nie maja honoru. Trudno mi wyrazic jak nienawidze takich hmm... ludzi?
Ja ci radze albo sobie znaleźć kumpli albo przypakować bez odrzywek ani kreatyny
:roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubagd powiem jedno. Swoim zachowaniem nie dorosłeś do wypowiadania się na tym forum. I to nie jest prowokacja, tylko stwierdzenie faktów. Uprzedzając wtrącenie Kuby z bluzgami , powiem Ci tak - mów co chesz, w życiu tyle się na siebie nasłuchałem, że już nic mnie nie zaskoczy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.