Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

NIEPŁACZ ANIU NIEPŁACZ...............


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

Z duzym dystansem podchodze do artykulow w Fakcie

Jesli nie maja co pisac - wymysla

Co do calej sytuacji wspolczucie dla bliskich Ani

Poza tym trzeba pomyslec co zrobic aby nie powtorzylo sie to wiecej

Pozdrawiam

Ja do Faktu i Super Expressu też podchodzę z niemałym dystansem, ale nie wydaje mi się, żeby na pierwszej stronie ukazywały się zupełnie niesprawdzone sytuacje i to na tak wrażliwy temat w tak wrażliwym okresie czasu.

Przepraszam ze zbaczam z tematu ale co ma dac tym pseudogazetom wieksza sprzedaz?

To ze napisza ze bedzie dzis 5 czytan w sejmie czy takie cos jak pisales na pierwszej stronie?

A co do tematu to ostatnio jakas plaga wystapila tej przemocy w szkole :sad:

Nie rozumiem tego ale mam nadzieje ze szybko sie zakonczy bez kolejnych ofiar

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość wobler129

Dziś w szkole na "godzinie wychowawczej" dostaliśmy karteczki i mieliśmy napisać co wiemy o tym co wydarzyło się w Gdańsku ( jeden chłopak się spytał o co pani chodzi bo o tym jeszcze nie wiedział ). Gdy powiedzieliśmy mu, że był apel w szkole to on powiedział, że go wtedy nie było i jak chcieliśmy mu powiedzieć co się stało to on powiedział, że go to nie obchodzi :???::shock::neutral: Mieliśmy napisać jeszcze czy używamy wulgaryzmów, czy w naszej szkole występuje agresja i czy gramy w gry, w których się zabija itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
Dokładnie tak jak piszesz tylko w takich chwilach mozna powiedzieć ze ta smierć niepójdzie na marne.

No nie pójdzie na marne ale zawsze szkoda ludzkiego życia, tym bardziej, że Ania nic nie zrobiła tym łobuzom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć co prawda nic nie usprawiedliwia postępowania tych łobuzów, należy przypomnieć że ania zabiła się sama :neutral: , nawet sama jej matka wypowiedziałą się że nie obwinia za śmierć jej córki tych bandytów. Widocznie miała bardzo słabą psychikę ta dzieczynka. Wiadomo że idzie sie załamać po takich przeżyciach ale nawet największe problemy nie są powodem do takich drastycznych czynów. :sad: W sumie gdy by nie samobójstwo Ani to najpradopodobniej sprawa ta nigdy by nie wyszła na jaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
A ja jestem za tym żeby odpowiadali za to jak dorośli ludzie. !!!

dokładnie. Narazie ich dać do poprawczaka, a jak skończą 18 lat to do więzienia. Może wtedy byłoby mniej przestępstw tego typu - inni bali by się takiej kary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za tym żeby odpowiadali za to jak dorośli ludzie. !!!
oni nie sa DOROŚLI i niech nie odpowiadaja jak dorosli. Jak chlopak w takim wieku moze odpowiadac jak dorosly :?: Taki wiek jest okresem bardzo trudnym dla nich. Zrobili glupstwo nie wiedzac nawet co moga zrobic. A teraz pokazuja ich jak placzą. Ja uwazam ze oni od zycia dostali juz odpowiednia kare, i gdyby mogli tylko cofnac czas.... Sadze ze bedzie to im chodzic po glowie przez cale zycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Rozmawialismy dzisiaj o tej sprawie z kolegami w pracy.

Wszystko sie zaczeło od wprowadzenia gimnazjów.

Młodziesż wypłyneła na szerokie wody w wieku 13 lat.Młode dziewczyny ubieraja sie wyzywajaco i maluja prowokując młodych chłopców w których wszystko wrze.

Chłopcy ćpaja i pija przeciez opuscili podstawówke.

Starzy nie ingerujac w wybryki młodych dali swiatło zielone dla przemocy i wybryków.

A teraz nagle żdziwko wszystkich chyciło co sie dzieje.

Jak co sie dzieje psu jak popuscisz łańcuch tez dalej doskoczy.

wiecie pracuje z młodymi ludzmi to co oni pisza o młodych dziewczynach o ich wyczynach włos staje deba.

Chcieliscie wolnosci to ja macie.

Tylko ze teraz bedzie znacznie ograniczona noi bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość wobler129

bogdan39 może być :cool: A i tak wieczorami nie wychodze - siedze kręce koguty lub pisze z Wami na forum. "Jestem za a nawey przeciw" i pamiętajcie, że będą tego "plusy dodatnie i plusy ujemne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kretyństwo jakich mało! Przecież to niczego nie załatwi - ile jeszcze debilizmów wymyśli i będzie chciał wprowadzać facet od swastyk???

Teoretycznie głupota, ale zastanówmy się- jeżeli powiemy rodzicom świrującej gównażerii "pilnujcie swoich dzieci żeby nie rozrabiały wieczorami" jaki będzie efekt? Zerowy....

A jeżeli policja przywiezie syneczka wieczorem do domu wraz z rachunkiem "za taksówkę?" Może przemyśli choćby ze względu na kasę.

Sorry, ale co ma do szukania na ulicy wieczorem nastoletni smark?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padła propozycja wprowadzenia godziny policyjnej dla małolatów.
Pierwsze co przychodzi do głowy to oczywiście bezsens i głupota ale widząc rano te porysowane auta na parkingach, powybijane szyby na witrynach sklepowych to jestem za. Sam kiedyś miałem wątpliwą przyjemność wyjść z rana do auta i zobaczyć kwiatki wykonane jakimś gwoździem na drzwiach.
facet od swastyk???
Masz rację, temu panu podziękujemy niech idzie do bunkra czyścić karabin.......... ale czy nie postrzegali byśmy tych pomysłów inaczej gdyby proponował je ktoś normalny i podobny do człowieka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padła propozycja wprowadzenia godziny policyjnej dla małolatów.

Co myslicie.

jestem pewien na 100% że to nic nie da ,przeciez jak ktoś bedzie chciał sobie wyjśc o 23.00 to i tak sobie wyjdzie nie ma na to sposobu chyba że rodzice byli by policjantami :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za

Ale ale - małolaty to jadna część problemu. A co z 18-to, 19-to, 25-cio i 35-cio latkami. Agresywnymi grupami kiboli włuczącymi się bez celu? Ops sorry, włuczącymi się w wyraźnie sprecyzowanym celu.... Wprowadzimy więc godzinę policyjną dla wszystkich obywateli!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ale - małolaty to jadna część problemu. A co z 18-to, 19-to, 25-cio i 35-cio latkami.

Ale jak małolaty będą miały szansę zostać w miarę porządnymi ludźmi to za parę lat nie będzie tych 25 latków bez których świat wcale nie byłby gorszy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.