Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach? Luty 2015 :)


DAWID

Rekomendowane odpowiedzi

potok 50 cm na otwarcie sezonu:) Rybka niestety bardzo chuda i w słabej kondycji, ale i tak dał dużo emocji, bo zaraz po braniu myślałem że to szczupak. Gdy błysnął kropkami serce zabiło szybciej:)

Ryba pływa dalej, wiem gdzie stoi i jeszcze ją pokuszę w tym sezonie:)

3916b9a14c374cb7m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Mogę śmiało powiedzieć, że dzisiaj miałem najbardziej pechowy dzień w trakcie mojego wędkarskiego życia. Przez ostatni tydzień codziennie byłem na lodzie. Z mniejszymi lub większymi sukcesami, udało mi się wreszcie namierzyć miejsce z ładnymi okoniami. Wczoraj i przedwczoraj skusiłem kilka trzydziestaków na błystkę, dziś założyłem selektywną przynętę, dużą gumę do dropa. W ciągu 15minut spiąłem 3 wielkie garbusy... Za każdym razem scenariusz ten sam, doprowadzenie do przerębla i spinka przy samym przeręblu... Ostatni okoń na pewno byłby moim rekordowym, myślę że mógł zbliżać się do magicznych 50cm, bo nie mieścił się w przeręblu, a okonie po 45cm jakoś zawsze przechodziły. Po tych 15minutach nastała cisza, okonie popłynęły w inne rejony. Niestety teraz muszę jechać do roboty, jutro zawody także nie będzie czasu się do nich dobrać. Jeśli pogoda dopisze to w poniedziałek startuje znowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potok 50 cm na otwarcie sezonu:) Rybka niestety bardzo chuda i w słabej kondycji, ale i tak dał dużo emocji, bo zaraz po braniu myślałem że to szczupak. Gdy błysnął kropkami serce zabiło szybciej:)

Ryba pływa dalej, wiem gdzie stoi i jeszcze ją pokuszę w tym sezonie:)

Obrazek

Gratuluje kropka, można wiedzieć na co uderzył?

Faktycznie chudzina, przez to nie wygląda na 50 tke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze zawody podlodowe bardzo udane. Piękna pogoda, rybki nie za bardzo dopisały, ale udało mi się złowić 4 fajne okonie i z wynikiem 1,120g zająłem 3 miejsce. Wygrali lepsi okoniarze, bo dzisiaj tylko te ryby jako tako współpracowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki da tych co już łowią, ja wczoraj półtorej godziny łowiłem na jeziorku gdzie wcześniej dostałem cynka, że nie ma już lodu, a w rzeczywistości był na 90% powierzchni i byłem zmuszony łowić na metrowej wodzie blisko brzegu, wynik to parę płotek - pierwsze rybki w tym sezonie, teraz już z górki :mrgreen:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artech, gratulacje za pstrąga i piękne, skuteczne woblery.

Ja na 4 godz. w sobotę odwiedziłem rzeczkę pstrągową, 4 brania, jakieś hole i jeden wyjęty maluch koło 25 cm odpłynął bez zdjęcia i dotykania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne te Wasze potoki.

Żeby podtrzymać wątek kropkowy, to i mi szczęście dopisało.

Uderzył w PIXEL-a 3.

Moje pstrągowe PB:)

normal_2015_Sleza_281829.JPG

Miałem jeszcze kilka puknięć i na koniec pierwsza ryba w tym sezonie na smużaka:), czyli wymiarowy klenik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki dla pstrągujących :smile:

Dziś od 10.30 do 13.30 na rybkach z młodym, żeby urozmaicić mu ferie zimowe. Efekt to ok. 20 szt. drobnicy.

thumb_11020413_1078906408801828_841706386_n.jpg

Zauważyłem, że rybki biorą do około 11.30 a potem cisza.

Podobało mu się, może się wkręci w sumie ma już 14 lat więc już najwyższy czas.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artech, gratulacje za pstrąga i piękne, skuteczne woblery.

Ja na 4 godz. w sobotę odwiedziłem rzeczkę pstrągową, 4 brania, jakieś hole i jeden wyjęty maluch koło 25 cm odpłynął bez zdjęcia i dotykania.

Dzięki.

Odwiedziłeś naszą starą znajomą rzeczkę czy coś nowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem kilka kilometrów niżej. Niestety świeże ślady były, ktoś musiał być w piątek...

Dziwne, że mimo braku opadów woda trącona :roll: Już bardzo dawno nie widziałem tam klarownej wody, ciekawe czym to jest spowodowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.