Skocz do zawartości
tokarex pontony

ABC woblerarstwa;-)


MagnuM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wobler129

Poxipolu :smile: I znalazłem nowy sposób na wklejanie stelaża - bułka tarta + Super Glue - dosłownie parę mini kropelek kleju i do tego bułka tarta i trzyma jak... :shock: - i to w bardzo krótkim czasie zasycha :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość wobler129
Sam na to wpadłeś? :o

Pewnie że sam :mrgreen: Wcześniej jeszcze robiłem tak: Distal + bułka tarta - bo sam Distal był zbyt ciekły. Ale przy Super Glue i bułce chyba zostanę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
Dla mnie dobry jest bezbarwny POXIPOL :wink:

Dobry, ale drogi - i nie trzyma tak mocno jak Super Glue :grin:

wobler129, a z czego wykonane są te "włochate" nózki :?::wink:

Nie mogę powiedzieć :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich po raz pierwszy na tym portalu. Dużo komplementów na temat haczyk.pl usyszałem od woblera129, dlatego tutaj zajrzalem i mam nadzieję, że stanę się aktywnym jego userem.

Co do wobków:

Ja osobiście do zaklejania rowka poi stelażu uzywam Pattex Fix + trociny olchy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki tam spec...po prostu mam głowę na karku, troche pokombinowalem, pomyślałem no i coś z tego wyszlo :-)

Zainspirowany wynalazkiem woblera 129 stowrzylem takie oto coś (imitacja jazgarza):

702dc1e4126f8685.jpg

A to głowacze:

da6f8e3ac8c72706.jpg

75e8eed7937a023c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

No głowacze w 5 min zeszły na Allegro :shock:

A i ja się czymś pochwalę - w końcu trzeba mieć jakiegoś pupilka na poniedziałkowy wypad - w sumie to mam już dwa - żabkę i właśnie takie cudo ( 4,5cm F ):

eb80bcdf897d31cc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluję je komputerowo. Od razu odpowiem, że używam Corel Paint Shop Pro...Adobe Photoshop jest troche słaby (a może ja go dobrze nie obczaiłem). Wobki robie juz jakiś czas...część dla siebie, część na sprzedaż na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikefish, ja tylko chciałbym zapytać jak cienkiego papieru używasz do tych wydruków :?: bo taki zwykły to duże zagięcia bedzie miał, a ja myslałem jeszcze o takim papierze śniadaniowym, ale nie wiem... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Ja chciałem powiedzieć, że Mike to prawdziwy talent - wobki zaczął robić tej zimy :shock: Już pierwsze woblery wyglądały jak żywe :o A teraz jest już coraz lepiej - jak firmówki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Dzięki za miłe słowa. Aktualnie zapas wobków jest juz prawie wyczerpany. Przysiąde po świętach i strugne znowu kilka "pro Allegro". Dużo ich nie bedzie, bo raczej robię pojedyńczo - tak po prostu lepiej wychodzą. Seryjna produkcja niweluje oryginalność każdego woblera.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
A to ostatnio zrobiona zabawka :razz:

Nie będę tego komentował :twisted::roll::evil: Lepiej sam poszukaj sobie pomysłów, a nie tylko ściągasz wszystko od innych - jeśli ktoś pozwoli to ok, ale jeśli ktoś się nie zgadza to nie jest fair! :evil: Nawet nie wypada potem takim czymś się chwalić...

Mikefish to widzę, że masz takie zdanie jak ja :wink: Ja też robię pojedynczo - chyba, że akurat potrzebuję większej ilości to jadę hurtem - ale to właśnie przenosi się później na jakość :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tego komentował :twisted::roll::evil: Lepiej sam poszukaj sobie pomysłów, a nie tylko ściągasz wszystko od innych - jeśli ktoś pozwoli to ok, ale jeśli ktoś się nie zgadza to nie jest fair! :evil: Nawet nie wypada potem takim czymś się chwalić...

Pokaż taki sam a potem komentuj :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
Pokaż taki sam

O to właśnie się rozchodzi - nie zrobię czegoś takiego! A dlaczego? Bo ten, kto wymyślił coś takiego nie życzył sobie, żeby kopiować jego przynęty, a jeszcze lepiej - handlować nimi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.