Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Ostrzeżenia i bany


Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam wszystkich którzy nie zrozumieli moich intencji , nie chodzi mi o tę czerwoną kreskę chodzi mi o zasady panujące na forum, z tego powodu nazwałem je hitlerowskimi . Mam w nosie ostrzeżenia ale jestem na różnych forach ponad 8 lat i nie spotkałem się z czymś takim to się kłóci z ogólnie przyjętymi zasadami forów, I proszę zrozumieć chodzi mi tylko o zasady , które według mnie dawno przestały istnieć a tutaj się uwidaczniają, kolejna rzecz wstawiłem posta w niewłaściwe miejsce , został usunięty o czym zostałem poinformowany i na tym powinien być koniec nie wstawiłbym go tam drugi raz , ale znalazł się ktoś kto sobie o tym przypomniał i ukarał mnie za to ( metoda wyśledzić i zlikwidować ) podziwiam takich ludzi którym chce się bawić w takie rzeczy mnie generalnie śmieszy takie postępowanie przez tyle lat pracy z ludźmi spotykałem takie typt ludzi większość to nidowartościowani osobnicy którzy szukają sobie miejsca w sieci i tam próbują rządzić. Dla wiadomości forumowiczów podkreślam że przezentowane tu poglądy są wyłącznie moimi poglądami , żeby nie było wątpliwości .Pozdrawiam serdecznie osoby biorące udział w dyskusji ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 490
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

darko, to dla niejażących napiszę jeszcze raz - prościej. Już o tym dyskutowaliśmy nie raz. tomik jednak ma taki defekt a nie inny a podobne uwagi (wyrażane kulturalniej jaki i również bardziej hamsko niż ty to robisz) nie przekonały go do zmiany postępowania. Ma tu grupę swoich oddanych fanów (jak trini), a ponieważ to jego piaskownica nic nie zmienimy. Wyjścia masz dwa - nie zaglądać tutaj lub zaglądać wiedząć że zasady są takie a nie inne. Dalsze kruszenie kopii nie ma naprawdę sensu (i pomyśleć że ja to piszę :roll: no ale ile można). W tym akurat przypadku nie sądzę żeby te krople drążyły jakąkolwiek skałę... Poprostu, jak to napisał nieodżałowany shogun_zag: "maszeruj albo giń" (nawiasem mówiąc sam właśnie zginął - niedługo po sformułowaniu swojej tezy :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darko ..................przywykniesz do tego .

Po prostu władza tak ma . Dostałeś pałeczkę więc od czasu do czasu nią przywal aby inni nie zapomnieli kto tu rządzi :mrgreen:

Jak napisał Tomaszek ............to specyficzna piaskownica ................ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądzę , że jest to ostatni temat który odwiedzam na tym forum, normalnie człowiek boi się odezwać bo zabronią psać , jak za komuny. raczej z pozostałymi tematami pozostanę na etapie czytania a jak ktoś będzie miał problem a będę mógł pomóc ,pomogę na priva.Pozdrawiam i cieszę się że są normalni na tym forum . DUŻYCH RYB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska to ciekawy kraj.

Nie remontuje sie dróg tylko stawia ograniczenia prędkości i policja ma "polewkę".

Nie reformuje służby zdrowia bo ci sami lekarze przyjmując prywatnie zarabiają krocie.

Nie reformuje edukacji bo głupim narodem łatwiej manipulować.

Tak po prostu jest, ostrzeżenie a nie przypomnienie :roll:

Ma tu grupę swoich oddanych fanów
ma i niech ma. Na szczęście jest to też forum wędkarskie i jest tu kilku wędkarzy :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Artech Ty nie przesadzasz.Na innym forum używasz w podpisie aktywnego linka reklamujacego to forum i nikt nawet słowem Ci nie zwrócił uwagi, a tu za coś takiego co grozi przypominac chyba nie trzeba .Myślę że w takiej sytuacji z Twojej strony jest to nietaktem. To takie trochę Pisowskie metody.

sopel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji również pozdrawiam, wszystkich użytkowników, którzy mają lub mieli po jednym, czy wielu przypomnieniach o regulaminie i dobrze się mają oraz świetnie dają sobie radę na forum.

A dziękuję. :wink:

Czasem trzeba trzyma krótko innych, tym bardziej jak jest się właścicielem.

Czemu nie zaglądam na inne fora?? Bo jest okropny bałagan i nie da się znaleźć konkretnych informacji bez przekopywania się przez dużą ilość postów bez konkretnych informacji lub wręcz identyczne tematy różniące się tylko tytułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to forum jest wypadkową wszystkich for o tematyce wędkarskiej jakie są dostępne w sieci (polskojęzyczne) i w miarę dobrze się tutaj czuję :roll: Na innych jak to napisał ktoś wyżej panuje bajzel i ciężko jest cokolwiek znaleźć :evil: A to że panuje ład skład i dyscyplina to akurat dobrze świadczy o adminie i modach. Sam jestem adminem i wiem jaka to katorga czasami jest. Nie znaczy to że tutaj jest aż tak różowo i super ale to nie moja piaskownica i jeżeli nie będzie mi się podobało to zwinę łopatki i pójdę na inne podwórko :mrgreen:

Jakoś tu komuny nie widzę :roll: chyba że etos ze styropianu i teorie spiskowe zasłoniły mi oczy :mrgreen:

Edit:

Pozdrowienia z urlopu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To takie trochę Pisowskie metody.

Pisowskie metody to wrabianie niewinnych ludzi, żeby się ich pozbyć więc proszę bez oskarżeń takiego kalibru, bo dla mnie osobiście nie ma nic gorszego

Ja rozumiem-dostać za nic trzecie ostrzeżenie i blokadę pisania, ale żeby po pierwszym... Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Artech oczywiście że nie Ty ustalasz zasady , ale ślepo je wykonujesz.Powiem Ci więcej wiedzę jaką tam zdobywasz przenosisz tu a napewno nie odwrotnie. Oczywiście że Ci wolno bo każdy gdzieś sie uczy a w innym miejscu to sprzedaje.Jesteś tam ponad dwa lata czy widziałes jakiekolwiek ostrzezenie udzielone komuś.Rób tak dalej podpisuj się jak chcesz tylko nie tłumacz się że Ty zasad nie ustalasz bo to jest najprostrze wyjscie.

sopel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,dlaczego moje dwa posty zostały usunięte?

Napisałem tylko żeby poprawić w regulaminie do "Rekordowe Ryby haczyk.pl".

Bo według mnie karp ma 40 cm i lipień tez 40 cm.

I to chyba jakieś nieporozumienie.

No i napisałem tez w zgłoszeniu Bolenia ze nie ma zdjęcia z miarka,to tez zostało usunięte?

Pytam się dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mnie nigdy nie interesowała dawniej polityka, więc za komuny nigdy pałą nie dostałem. Tutaj raz dostałem krawat ale nawet dobrze się czułem bo miesiąc nie chciało mi się pisać i wyciszyłem się jak na urlopie. I co najdziwniejsze, dostałem go od Moda z którym teraz bardzo dobrze mi się znajduje wspólny język. :wink::lol: Czerwony krawat podobno, jak twierdzą politycy daje przewagę mówiącego nad tym, który go nie posiada, dlatego dziwię się prezydentowi czemu go nie nosi :twisted::mrgreen: A wogóle dziwię się po co tu zaglądać jak tu jest tak źle, przecież można przełaczyć na inny kanał. Nie musimy się zaprzyjaźniać z tymi czy z takim forum, kogo nie lubimy, który ma poglądy czy regulamin nam nie odpowiadające. Ani przynalezność do PZPR ani do PZW ani do tego forum nie jest obowiązkowa.

Pozdrawiam tych którzy mnie lubią i nielubią. A tak na marginesie jest tu funkcja "ignoruj" którą z powodzeniem stosuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
A tak na marginesie jest tu funkcja "ignoruj" którą z powodzeniem stosuję.

Ja również :wink: Chociaż pewnie nie widzisz tej wiadomości bo masz mnie w ignorowanych :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wogóle dziwię się po co tu zaglądać jak tu jest tak źle, przecież można przełaczyć na inny kanał. Nie musimy się zaprzyjaźniać z tymi czy z takim forum, kogo nie lubimy, który ma poglądy czy regulamin nam nie odpowiadające.
Też mnie to dziwi ,ale ponarzekać dobra rzecz :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,dlaczego moje dwa posty zostały usunięte?

Napisałem tylko żeby poprawić w regulaminie do "Rekordowe Ryby haczyk.pl".

Bo według mnie karp ma 40 cm i lipień tez 40 cm.

I to chyba jakieś nieporozumienie.

No i napisałem tez w zgłoszeniu Bolenia ze nie ma zdjęcia z miarka,to tez zostało usunięte?

Pytam się dlaczego?

Napisałeś ciekawe uwagi w tym jedną zaraz poruszę ale napisałeś to w nieodpowiednim miejscu, poniżej link do tematu w którym na bieżąco dyskutujemy o tej rywalizacji:

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=5538

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.