Skocz do zawartości
tokarex pontony

Szczęśliwego Nowego 2007 roku!


maryaChi

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z chwili czasu która pozostała mi do wyjścia na maly bal ;) chciałbym wszystkim uzytkownikom forum życzyć Szczęśliwego Nowego Roku :) Przede wszystkim zdrowia oraz samych sukcesów i życiowych rekordów :) Ryby życia nigdy nikomu nie zyczyłem, bo wędkowanie to takie zajęcie, w ktorym każdy rekord pewnie da się kiedyś pobić :) Dlatego naprawde szczerze, mimo że jeszcze nie zdązyłem za dużo na haczyk.pl się wypowiedzieć... Ze względu na moją małą wiedze, ale za to zdążyłem sie sporo dzięki wam nauczyć. Jeszcze raz powtarzam szczerze :) Wszystkiego Najlepszego!

I udanego sylwestra!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2007 roku, sukcesów osobistych i zawodowych, dużo zdrowia, szczęścia, pomyślości i uśmiechów na twarzy. Niech każdy dzień będzie dla was wyjątkowy, niech się spełnią wszystkie wasze marzenia i byście osiągneli zamierzone cele. Ponadto życzę wszystkim udanego sezonu wędkarskiego i taaaakiej ryby z taaakimi wielkimi oczami :mrgreen:

Dosiego roku!!

Pozdrawiam gorąco :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Szczęśliwego, baaardzo rybnego i sukcesowego roku już od 6 minut 2007 :wink:

A pomyśleć, że jeszcze 6 minut temu był 2006 :lol: Teraz w zeszytach będzie się mylić i jak będę pisał datę to pewno z przyzwyczajenia będę pisał 2006 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego juz w tym roku :wink: fajnych zasadzek nad wodą, rekordowych okazow, zdrowia, szczęścia, szczęśliwości i wszystkiego naj........ :lol:

Zycze ja Wojtek poławiacz drobnicy, hehehehehh ide sie dalej bawić, 3majcie sie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...wszyscy, wszystkim ślą życzenia...", więc i ja się dołączę do tych życzeń! :razz:

Samych sukcesów,zdrówka, osiągnięcia zamierzonych celów oraz spełnienia nawet tych najskrytszych marzeń i pragnień! :grin:

DOSIEGO ROKU !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim użytkownikom naszego forum jak również odwiedzającym nas gościom chciałbym życzyć wszystkiego najlepszego, spełnienia wszystkich marzeń oraz powodzenia i sukcesów we wszystkich sferach życia, osobistej, zawodowej i wędkarskiej oczywiście :wink: i aby ten 2007 rok był lepszy od poprzedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.