Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach-marzec 2016


jaceen

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Ostatni dzień dzisiaj łowiliśmy. Jak na pierwszy raz na trociach i do tego w morzu myślę że połowiliśmy na grubo ;). Jutro zmierzamy w stronę Polski :) Wesołych ! :) 

Ps. Jak się ogarnę napiszę relacje ;)

 

 

Dzień 7.3.jpg

Dzień 7.6.jpg

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tomek1 napisał:

@kadziul Nie wiedziałem, że masz kanał na YT. Subskrybcja zrobiona ;) Sam film super!

Nie ma się czym chwalić, po prostu kanał powstał spontanicznie i do dziś sobie jakoś funkcjonuje. Raz na jakiś nieokreślony czas, wrzucam filmik z wypraw, nic na siłę. Po prostu bawię się tym. Dzięki za subskrybcję.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Robal napisał:

Ja już nęcę miejscówkę na lina . Wczoraj zaobserwowałem bąblowanie, także jestem dobrej myśli :)

Liny, jak pogoda dopisze, zacznę nęcić w połowie kwietnia - mam wytypowane 2 miejsca. A w piątek byłem karmić rybki - bąblowało jak w środku lata, tylko nie wiem czy to liny, w miejscu gdzie nęcę złapałem lina, ale jest dość głęboko - 4,5 m..

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, pawciobra napisał:

@tomek1

Dzięki, staram się jak mogę aby coś połowić, a jeszcze bardziej, żeby uchwycić jakieś sensowne ujęcia by wrzucić coś na forum. Czasami mam wrażenie, że ciężej jest złapać dobre zdjęcie niż rybę na haczyk :)

To prawda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, mikwed1 napisał:

Dzisiaj 4h nad wodą, bez brania - bardzo mocno wiało, może dlatego.

Chyba zmiana pogody. Przed ociepleniem ryby były aktywne a od wczoraj teść, który jeździ na okrągło- już nie miał brań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, tomek1 napisał:

Chyba zmiana pogody. Przed ociepleniem ryby były aktywne a od wczoraj teść, który jeździ na okrągło- już nie miał brań.

cała prawda, ja też miałem wiecej brań przed ociepleniem niż jak już wyszło słoneczko.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem tutaj nowy.

Nie znalazłem żadnego wątku w stylu "powitalnia" więc napiszę coś tutaj;

(proszę wybaczyć z góry jeśli takowy istnieje..)

Jestem Bartek, mam 23 lata (w maju ;) ) i jestem zakochany w okoniach. Łowię je wszędzie gdzie się da ; )

Prowadzę bloga -> okoniowybartus.blogspot.com.

 

Zgodnie z tytułem wątku wkleję trochę ryb z marca ; )

W tym roku złowiłem ponad 50 szt. okoni 30+ i kilkanaście +35. Niestety 40 nie przekroczyłem, ale może po tarle uda się coś wydłubać bo co roku coś z 4 wpada ; )

oj1.JPGIMG_1443.JPGoks2.JPGoks1.JPG

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, udało mi się wyskoczyć w świeta w rodzinne strony nad Dunajec, ;)

nowe BP:

large.12899468_1304477332900879_1177455939_o.jpg

Trochę mniejszy:

large.12887520_1304477236234222_594439866_o.jpg

 

Rybki spinningowe ale pierwsze szlify z muchówką w ręku też były ;):

large.12894580_1304477019567577_12868225_o.jpg

 

Kilka fotek kapitalnych i pieknych miejsc:

large.12903947_1304477976234148_1711971509_o.jpglarge.12896333_1304477916234154_289869606_o.jpglarge.12874617_1304335686248377_1093459982_o.jpg

 

 

  • Super 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.