Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Polska słuzba zdrowia


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro juz tak uogolniasz i traktujesz studenta np 5 roku AM gorzej niz lekarza

Nie traktuję gorzej tylko mówię, że poglądy studenta zmienią się jak zostanie lekarzem.

Mysle ze znam te dobre przypadki w ktorych tak nie bedzie bo jednak wspolczucie do ludzi to nie jest cos co tak nagle sie zmienia i mysle ze jest to dosc trudne do zmiany (co nie znaczy ze niemozliwe)

Poza tym zawsze latwiej jest mowic o tych patologicznych przypadkach niz o dobrych przykladach

Bo jakos kazdy z forumowiczow sklonny jest opisywac te zle przypadki ale juz jakos mniejsza ochota jest pochwalic jakiegos medyka :twisted:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Bo jakos kazdy z forumowiczow sklonny jest opisywac te zle przypadki ale juz jakos mniejsza ochota jest pochwalic jakiegos medyka

A tu co mówiłem? :wink:

Ostatnio uświadomiłem sobie zarobki lekarza do którego teraz chodzi moja żona (naprawdę świetny fachowiec- żeby była jasność życzę mu powodzenia i jak największej zapłaty za dobrą robotę jaką robi, ale chcę pokazać skalę)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale juz jakos mniejsza ochota jest pochwalic jakiegos medyka :twisted:

hehe, no co racja to racja...

ale taka jest ludzka natura, nic na to nie poradzimy...

Jedyną fajną i dobrą lekarką, która się przejmuje, jest doktór która z przychodni rejonowej zajmowała się moją babcią, a nadal się zajmuje siostrą i mamą jak są chore.

PRzychodzi bez problemu do domu, wypisuje recepty na coś co potrzebne i bez kolejki...

Ale... Dostaje prezenty dla swojej córki w wieku szkolnym, jako że moi rodzice prowadzą sklepy papierniczo zabawkowe... :twisted:

Siedzę i próbuję sobie cosik więcej przypomnieć...

Aaaaa wiem, są jacyś lekarze w szpitalu na Banacha - faceci - znakomicie zajęli się moją koleżanką gdy miała guzy na wątrobie. W ogóle wszystko cudnie pięknie bez kolejki, zwolnienie na pół roku z pracy, wizyty kontrolne itp.

Noooo ale koleżanka jest baaardzo atrakcyjną brunetką, jest stewardesą, a panowie lekarze, są ledwo po trzydziestce... A i tak mi opowiadała, że jak ona była w szpitalu to właściwie tylko jej nadskakiwali, reszta pacjentów była "obrobiona" z musu :roll:

Eeeeee... nie mam dobrego zdania o służbie zdrowia z własnych i zasłyszanych doświadczeń... :evil:

No może poza szpitalem w Leśnej Górze co go w TV się ogląda i lekarzach którzy walczą o życie dzieci i dorosłych przed kamerami fundacji TVN czy Polsatu...

Ale to jest pokazówka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam lekarza który ma kasy jak lodu . Setkami mógłby odpalać papierosy pomimo tego ,że pali jednego za drugim . Kupił sobie mercedesa którego zobaczył na targach w Niemczech (w tym czasie były tylko 2 takie egzemplarze) nie pamiętam ile kosztował ale coś koło miliona zł. I co z nim dalej ????

Aresztowali go za łapówki !!!!!!!

Po co je brał ?

Widocznie taka jest natura niektórych ludzi .

Tylko nie piszcie , że na tych łapówkach tak się wzbogacił :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo ale koleżanka jest baaardzo atrakcyjną brunetką, jest stewardesą,

E tam tak chwalisz Trini

Wklejaj zdjecie zobaczymy ocenimy :twisted::cool:

Panowie kto jest za :?::wink::cool:

Co do lekarzy to wlasnie mimo wszystko wydaje mi sie ze jednak tych takich szarych co to pomoga zbadaja wypisza recepte nie pamieta sie

Zawsze bardziej w pamieci zostaja ci co cos spieprza albo wezma lapowke

Tylko ze to sa tacy sami Polacy jak my i chyba cale spoleczenstwo jest tak porabane

A pomyslcie czy wy bedac na miejscu lekarza byscie nie wzieli lapowki :lol:

Ciekawi mnie ile z tych ktorzy tak krzycza na lapowkarzy by zmienilo opcje :lol:

Pamietajcie ze prawo mamy zle bo jakikolwiek majatek zgromadzony w sposob nielegalny nie przepada no to wtedy ludzie wala przekrety na grube miliony a pozniej dostaje wyrok w zawiasach i ma wszystko gdzies a pijaczek jak wybije szybe w kiosku i wezmie paczke papierosow dostanie za kradziez z wlamaniem ze 2 lata :lol:

Ot cala Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejaj zdjecie zobaczymy ocenimy

a coooo - chętni? :P

bo koleżanka samotna z dzieckiem 8letnim

i wybredna :twisted:

A pomyslcie czy wy bedac na miejscu lekarza byscie nie wzieli lapowki

nie bo się za bardzo stracham, niestety :lol:

Pamietajcie ze prawo mamy zle

owszem i to jest 90% przyczyną tego co się w kraju dzieje, nie tylko w służbie zdrowia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trini czekamy na zdjecia

Moze bedzie lekko nie na temat ale czuje ze modom nie wypada napisac abys wklejala fotki i tez czekaja aby je obejrzec :lol:

Co do tego ze przez to wlasnie prawo nie zabierania majatkow mamy tak zle to zgadzam sie z toba chco to nie jest jedyny powod :lol:

A poza tym mentalnosc Polaka ktory mysli nie jak wypelnic wszystkie przepisy tylko jak je ominac :???:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mentalnosc Polaka
No co Ty z tę mentalnością!!! Nie każdy taki jest! Majlepiej to sobie wmówić że Polacy to tylko przepisy łamiom i omijają, czyli złodzieje, oszuści, łapiwnicy i kłusownicy - tak?

Tomaszek nie oburzaj sie

Kazde uoglonienie jest krzywdzace :lol:

Poza tym jak slysze starszych ludzi ze kiedys mozna bylo tyle rzeczy wyniesc z zakladu pracy a teraz to nic :shock: (niby kiedys wsyzscy mowili ze nie beda dorabiac komunistow ale czy nie byla to kradzierz)

Jak wlacze tv i afera goni afere

No to chyba jednak duza czesc tego spoleczenstwa tak ma nie sadzisz?

Musi chyba zmienic sie pokolenie choc i to moze byc malo

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aresztowali go za łapówki !!!!!!!

Po co je brał ?

Widocznie taka jest natura niektórych ludzi .

U nas na dolnym śląsku jakieś 2 lata temu pozamykali większośc psychiatrów :wink: za branie w "łapkę" - u rekordzisty z tego co pamiętam w kieszeni fartucha - było tylko :razz: 20 tyś. złotych :roll: + kolejne kilka razy tyle w biureczku - z tego co pamiętam sprawa dotyczyła lekarzy z Bolesławca i Lubiąża :evil:

tu cytat z prasy:

"W kieszeni jego lekarskiego fartucha znaleziono dodatkowo 20 tysięcy złotych, a w jego gabinecie jeszcze blisko 140 tysięcy złotych oraz szczegółowe zapiski, ile pieniędzy i od kogo wziął.

Prokuratura ustaliła, że Mariusz C. przyjmował najpierw ?lewych" pacjentów w prywatnym gabinecie, a następnie kierował ich na oddział, by uprawdopodobnić ich chorobę. Tam za pieniądze otrzymywali zwolnienia lekarskie, rozmaite zaświadczenia, również rentowe. Policja zaczęła obserwować lekarza po anonimowych doniesieniach. Zainteresował ją również majątek 44-letniego neurologa: dom i trzy działki budowlane w Bolesławcu, mieszkanie we Wrocławiu, apartament w Kołobrzegu oraz 1,5 mln na koncie bankowym i 200 tys. dolarów w skrytce bankowej."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głosowałeś za ujawnieniem Lu
Znałem (znam - dawniej bliżej) jedną taką :???: Samotna bo wybredna - tzw syndrom księżniczki. Zapewniam P na dłuższą metę zwykle nic fajnego... A zdjęcia... no cóż.... :roll::shock::mrgreen: najlepiej od komunii, żeby na biało jakoś ubrana była :mrgreen::mrgreen:

A wracając do tematu - to znalazłem dzisiaj na onecie

Polskie szpitale niebezpieczniejsze niż drogi

Zakażenia szpitalne pochłaniają rocznie prawie dwa razy więcej ofiar, niż wypadki samochodowe, trzy razy więcej, niż zabija rak piersi. Mikroby grasujące w szpitalach są jedną z najczęstszych przyczyn śmierci w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Jestem w domu churra.

Myślałem że napisze ostry temacik opieprzajacy lekarzy pielęgniarki nic z tych rzeczy.

Miałem epizodzik i wylądowałem w szpitalu moje pierwsze odczucie było mylne,pielęgniarki nie były nadąsane tylko zapracowane.

Lekarz zaś nie był olewatorem tylko analitykiem i to szybkim a nie jak mi się wydawało gburem.

Tak jak mówił Tomaszek wyślij dobro otrzymasz dobro,nasza sala nr 5 była wesoła i gromadziła gości lubiących śmiech.

Pielęgniarki pomimo ciężkiej pracy wierzcie mi naprawde ciężkiej bo przy obłożnie chorych taka jest znajdywały minutke zeby wpaść z uśmiechem i zapytać czy wszystko ok.

Jedynym mankamentem to żarcie po jednym dniu zrezygnowałem i wpylałem jogurciki co mi wyszło chyba na zdrowie.

Nie smarowałem i jechałem.

Uważam że dają ludzie żeby kupić sobie jakiś spokój ducha ,żeby póżniej sobie nie można było nic zarzucić.

Ale mówie wam lekarze z którymi się spotkałem tacy byli.[ok]

Leżałem w Przemyślu na Neurologi.

Pozdrawiam.

Noi witam Trini po długiej nie obecności. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Dzięki śliczne.

A tak po cichutku to podpowiem ze zdjecie siostry Trini było w temacie fotografia wędkarska.

Przynajmniej cos chyba takiego było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Trini tu sami wędkarze ,co nie ma ich nigdy w domu.

No własnie taki najlepszy. Nie truje w domu, nie marudzi ..... itp.

A na "te" sprawy jestem pewny że każdy wędkarz czas znajdzie.

Sorry za zmianę tematu ale tego dotyczącego polskiej służby zdrowia wolę nie komentować bo mnie admin zawiesi na wieki wieków za wulgaryzmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii wyraz swoje zdanie

Najwyzej wstaw zamiast slow niecenzuralnych slow kropki

A my jesli bedzie ich duzo to oglosimy konkurs kto szybciej je policzy :wink::lol:

I wpisujac sie w tym temacie nie denerwujcie sie tak aby ktos nie dostawal jakiegos zawalu albo czegos takiego bo wizyta w szpitalu pewna a jesli jakis lekarz przeczyta to forum to ..... :mrgreen::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.