Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jezioro Pakoskie (okolice Inowrocławia)


maryaChi

Rekomendowane odpowiedzi

Łapałem piędziesiątki latem, 2 lata temu, teraz powiem, że cieńko, coraz gorzej. Chociaż po długotrwałym nęceniu w zeszłym roku 40 cm podchodziły. 3 czterdziestki w tym roku też złapałem. Z marszu łowiąc to sobie można złapać... ale żyletkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...

ja mam, załatwiłem sobie od pani Justyny mape całego pakoskiego ale nie polecam bo mapa jest bardzo bardzo niedokładna :neutral: , i chyba nawet była robiona przed powiekszaniem jeziora bo głębokości są strasznie małe, np najgłebsze miejsce to 14 m, a po moich obliczeniach wynika ze jest to ok 20m.! A na pólnocnym niema jeszcze zaznaczonej tamy, która idzie droga z pakości do janikowa tej koło polo ale jeśli ci zalezy to moge ci skserowac , :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

witam koledzy powiem krotko inter fisz ma mistrza według nich cena za cały sezon za zezwolenie to jest spławik i grunt z brzegu około 150 zl a za polowe sezonu to rzycza sobie 114 zl za spławik i grunt uważam ze ktoś tam nie potrafi liczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy powiem krotko inter fisz ma mistrza według nich cena za cały sezon za zezwolenie to jest spławik i grunt z brzegu około 150 zl a za polowe sezonu to rzycza sobie 114 zl za spławik i grunt uważam ze ktoś tam nie potrafi liczyć

Witam,

Panie Wonski, bardzo Pana proszę, aby nie wprowadzał Pan innych w błąd. "Inter-Fisch" nie prowadzi sprzedaży zezwoleń na pół sezonu, natomiast każdego roku wprowadza zniżkę od 15 czerwca. Jak sądzę Pan potrafi liczyć i zdaje sobie sprawę, że tego dnia nie rozpoczyna się połowa sezonu (trwającego od 1 marca do 30 listopada).

Pozdrawiam,

Justyna Szymańska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam wiarygodnych informacji na temat jeziora Pakoskiego w wojewodztwie kujawsko-pomorskiem. Jezioro jest podobno dobrym łowiskiem sandaczowym...

Będe wdzięczny za wszelkie informacje.

Pozdrawiam.

Najlepiej jak sam sprawdzisz,każdy Ci inaczej podpowie a rybek coraz mniej w tym jeziorze ,bo prąd swoje zrobił i napewno szybko nie przestanie się takiego ekstremalnego sportu dopuki już nic w nim nie będzie,tak teraz robią wszystkie takie firmy jak nasz kochany inter,kiedyś istnieli rybacy i ryba była teraz odwrotnie jawni-wiadomo kto,pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wonski44-wszystko możliwe tylko trzeba być i żyć nad tym jeziorem wtedy można coś o nim powiedzieć,kiedyś było to jezioro chętnie odwiedzane przez wędkarzy z odległych miejscowości,rodziny waliły latem na odpoczynek z dziećmi,plaże były pozajmowane a teraz co,pustki-tylko mieszkańcy z zasięgu jeziora przebywają i to w bardzo małym stopniu,żal mi tego jeziora z przed lat-przed spiętrzeniem wody.Czy to się zmieni ?a ryby nie oszukujmy siebie i innych jest jak na lekarstwo,oczywiście drobnicy jest dość dużo ale każdy wędkarz myśli o większej sztuce i to nie w sklepie rybnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kerim w zeszłym roku bylem w koludzie co weekend latem z rodzinka . w tym roku bylem teraz na weekendzie i co moge powiedzieć ano tyle ze przez trzy dni łapania wędkowania dorwałem jednego leszcza parę plotek coś wiekrzego to jeden karaś tzn. japonka czyli lipa . można by zwalić to na nieumiejętne np. wędkowanie brak szczęścia czy pogodę . ale myślę ze to nie to. to dzierżawca doprowadził do takiego stanu i pani Justyna niech lepiej nie czaruje o zarybianiu czy prądzie bo wszyscy dobrze wiedza jak jest. a tak na marginesie próbowałem złapać na podrywkę żywca i na próbach się skończyło . w zeszłym roku były piękne okonie a w tym nic zero jakby nagle wymarły nic nie pluśnie nie pogoni porostu żenada a zezwolenie coraz droższe pytam za co ? a w to ze kiedyś było inaczej to wierze. i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie-otóż dopiero co rozpoczynam swoje przygody wędkarskie i chciałbym sie poradzić gdzie lepiej się wybrać-na północne od strony Giebni ,czy raczej gdzieś na południowe ,tzn do kępy jankowskiej bo dalej nie da rady.Jakie sa wasze opinie na temat tego odcinka wody?I jak tam na północnym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem,że dziś byłem na dużym i się zdziwiłem.Złowiłem swojego pierwszego karasia i - jak powiedział okoliczny wędkarz - bardzo duza sztuka jak na to jezioro.Około 0,5 kg.Była burza,troche siało ale chyba to karasie lubią bo w godzine miałem aż 4 z tym,że jeden uciekł z samego brzegu...a tak to troche płoci,więcej leszcza ale drobne-akurat na patelnie.No i jeden ale dość spory (wg sąsiada rybaka) okonek.Wczoraj tez byłem ale tylko płocie i leszcze,dziś troche lepiej.A ogólnie to chyba ryba jest tylko skarłowaciała bo tych płotek dosyć nawyrzucałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym jeziorze powinno się płacić za złowioną rybę, a nie za dzień siedzenia nad jeziorem, bo to jest tak jak za stanie w sklepie rybnym trzeba byłoby płacić bez różnicy czy zrobisz w nim jakieś zakupy.Więc posłuchaj WONSKIEGO dobrze radzi Tobie kolego.Świeżaku w mogilnie na tym jeziorku są amury i tam radzę na kukurydzę w wanili,pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro walą prądem, mogliby troche zarybić... Zresztą troche syfiaste te jezior-zapewne przez zakłady z Janikowa i tame.Woda stoi,kwitnie i śmierdzi a do tego chemiczne odpady i troche prądu ... Szkoda że tyle kasy człowiek płaci za pozwolenie skoro inni niszczą praktycznie całą populację ryb,środowisko wodne nie ponosząc konsekwencji.Takie piękne jezioro-duże,atrakcyjnie położone i nikt o to nie dba.Żal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.