Skocz do zawartości
tokarex pontony

II Oficjalny Zlot Sympatyków haczyk.pl


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 360
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja już też jestem :mrgreen: Zahaczyliśmy jeszcze z rodzinką zamek w Ogrodzieńcu, wieć dopiero teraz dojechaliśmy. Jak nie padnę (mam za sobą jakieś 10 max 12 godzin snu przez cały Zlot :lol: ) to spróbuję zrobić relację :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje że dojechaliśmy bez przygód do "mojego" domku.

Bezzwłocznie przystąpiliśmy do zapełniania brzuszków. Po chwili rozmowy i odpoczynku Tomik z Madzią wyruszyli w dalszą podróż. Z moich kalkulacji wynika że mogą dotrzeć tak na 21:00 lub później.

Powiem wszystkim że na Taaaaaaaki Zlot to żadna odległość nie jest za duża. Same miłe i sympatyczne wspomnienia, czasem przerwane chwilką zapomnienia :oops:

Trini z tymi zdjęciami to wiesz.... wybierz te, na których wyglądam na grzecznego, ok?

Niech żałuje kto nie był!

Zmęczony i szczęśliwy

Gregorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, no to i ja skrobnę kilka słówek :grin:

wróciłem wczoraj do domku i do tej chwili mam piasek w oczach :mrgreen::grin:

praktycznie cała niedziela w wyrku, trzeba nadrobić co się straciło :wink:

zlot muszę ocenić na wielką 10-tkę :grin: po pierwsze ludziska wyluzowani na maxa,

atmosfera super, wystarczyła jedna nocka abyśmy się poczuli jedną wielka rodziną :grin:

oby więcej takich integracji było wśród nas, po prostu SUPER :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wobler129 napisał/a:

a na zlot z chęciom, ale zawsze troszkę daleko

Na Takie zloty nigdy nie będzie dla mnie już za daleko. Właśnie wróciłem niech żałuje ten kto niebył.

Widziałam Relację i potwierdzam, wcale nie jest daleko na takie spotkanie w realu (nie biedronce) :mrgreen:

trini napisał/a:

Laaaaaaaary słońce Ty moje

:oops:

Widzę, że zlot udany, no a integracja....

Melduje że dojechaliśmy bez przygód do "mojego" domku.
Powiem wszystkim że na Taaaaaaaki Zlot to żadna odległość nie jest za duża. Same miłe i sympatyczne wspomnienia, czasem przerwane chwilką zapomnienia :oops:

Yhy czyli zaczynam odliczać do następnego i basta :!:

Trini z tymi zdjęciami to wiesz.... wybierz te, na których wyglądam na grzecznego, ok?

Niech żałuje kto nie był!

Zmęczony i szczęśliwy

Gregorek

zlot muszę ocenić na wielką 10-tkę :grin: po pierwsze ludziska wyluzowani na maxa,

atmosfera super, wystarczyła jedna nocka abyśmy się poczuli jedną wielka rodziną :grin:

oby więcej takich integracji było wśród nas, po prostu SUPER :grin:

I kolejne potwierdzenia, że zlot w 120% udany, jak się cieszę :mrgreen: Mimo, iż nie byłam.

Odpocznijcie Wszyscy, jutro czekamy na zdjęcia i może jakieś filmy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedział Lary na takie wyjazdy nigdy nie jest za daleko. Tak jak przypuszczałem było SUPER i co tu dużo pisać Trini zajmie się szczegółami. Ci co mieli chęci i natym się zakończyło naprawdę mają czego żałować. Mam nadzieje, że wszyscy wrócili cało i w dobrych nastrojach.

ps. Super atmosfera :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.