Skocz do zawartości
tokarex pontony

II Oficjalny Zlot Sympatyków haczyk.pl


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 360
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Gregorek no na pewno sie cos wypije i na pewno nie bedzie smutno :wink::lol:

Glowa do gory :smile:

Co do zlotu to moim skromnym zdaniem nie bedzie wiekszego zagrozenia

Po prostu trzeba bedzie uwazac z kontaktem z woda (na pewno sie nie kapac - nie wiem jak z lodkami)

Poza tym zawsze lepiej wiedziec jest przed zlotem niz np ostatniego dnia sie dowiedziec ze z woda bylo cos nie tak a podczas zlotu ktos np by sie kapal :???:

Jesli ktos by sie dowiedzial jak jest z lodkami to prosilbym o jakies info na forum bo dzis bede robil oplate a nie wiem czy na miejscu da rade doplacic za ewentualna lodke

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dwie_sety

A miało być tak pięęęęęknie

Widzicie co za oknem, a boboik w polu stoi, a kombajn w garażu stoi, a ja musiałem odwołać urlop i pewnie w czawartek i piątek będę jeździł kombajnikiem zamiast się integrować.

Latem to nawet jeden dzień naprzód nie jestem w stanie niczego zaplanować.

Będę się starał na piątek wieczór ale niczego nie obiecuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeże info

Sanepid Myszków- zakaz kąpieli, o rybach ani słowa, "czy można myć ręce, zamoczyć zanętę itd." - Panie tak to spokojnie.... :mrgreen: Kąpać się nie wolno

Pzw Częstochowa dyrektor- Można łowić, ryby tego nie przyjmują, ten problem jest na wszystkich zbiornikach w okolicy a jakby pan przeanalizował 10 lat wstecz to tak dobrze jeszcze nie było :shock:

Już nawet z łódki wolno łowić, policja nie goni bo wcześniej źle interpretowali zarządzenie sanepidu. Chodzi tylko o kąpiel, a i tak się ludzie kąpią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem przed chwila z panem prezesem okregu czestochowskiego

+48 34 360 53 13 wewnetrzny 22

Powiedzial ze wszystkie zezwolenia 24/7/365 (cala czas :wink: ) mozna wykupic w rybaczowce w maslonskim natalinie i nawet namawial mnie abym nie robil przelewu

Z tego co mowil wyporzyczenie lodki bedzie mozliwe wlasnie tam w cenia 15 zl/doba lub 8 zl/poldoby

Oplata za lodke oczywiscie mozliwa do uregulowania na miejscu

Facet nawet zaczal mi tlumaczyc jak tam dojechac :wink: bardzo mily pan gdyby ktos mial jeszcze jakies pytania to mysle ze on rozwieje wszystkie watpliwosci

I teraz zastanawiam sie czy ganiac do PKO (daleko nie mam) czy ktos moze bedzie kolo 16 dnia 15 sierpnia jechal po pozwolenie :lol:

Oplata za wedkowanie dla czlonkow PZW wynosi 25 zl za trzy dni

Oplata za lodke 5 zl za dzien (nie ma oplaty trzydniowej na lodke)

To tyle z rozmowy

Pozdr

Edit

Jesli ktos bedzie robil przelew wpiszcie w miejscu tytulem dwie rzeczy

termin wedkowania oraz numer waszej kart wedkarskiej :!:

Obie te dane podobno sa niezbedne aby nie bylo pozniej zadnych problemow :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz zastanawiam sie czy ganiac do PKO (daleko nie mam) czy ktos moze bedzie kolo 16 dnia 15 sierpnia jechal po pozwolenie

Weź pod uwagę, że 15 jest święto :wink: Wątpię żebyś tam kogoś zastał w ten dzień :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku nie doceniasz mnie :twisted:

Pytalem go wlasnie o 15 bo wtedy dojade wiec jak cos to wieczorkiem bym skoczyl na jakis szybki spining :lol:

Powiedzial ze jest otwarte tam zawsze przez cala dobe i 15 sierpnia tez bedzie otwarte :twisted:

Dlatego pytam czy ktos moze kolo 16 (bo tak jakos mam dojechac :lol: ) bedzie sie tam wybieral :cool:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze bo podałem Tomikowi że będę sobota/niedziela a zapomniałem że środa to dzień wolny a z tego co czytam to niektórzy w sobotę jadą do domu to może bym przybył środa/czwartek (integracja się zacznie :grin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wyszlo

W sobote rano jeszcze dokladnie nie patrzylem o ktorej bede sie zwijal :evil:

Ale mam nadzieje ze i tak bedzie fajnie

Ja tez bede w srode kolo 16-17 zalezy jak sie PKP spisze :lol:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.