Skocz do zawartości
tokarex pontony

Spotkanie Dolnoślązaków - przy kiju ;)


dudi

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Cześć

Czy mógłby mi ktoś opisać dokładnie jak dojechać na ten rędzin od strony Środa Śląska- Leśnica :?:

Przydałaby się też informacja na temat dokładnego miejsca spotkania (jakiś punkt charakterystyczny)

Planujemy wyjazd ale jesteśmy zwolennikami metody DS. Dajcie znać wrocławianie jak wyglada możliwość łowienia tą metodą w okolicy Rędzina. Czy sa jakieś miejscówki :?: Jak głeboko :?: Jaki uciąg :?: Jakie dno :?: Itp. Jaka ryba nie pytam bo w Odrze podobno tylko jesiotrów nie ma :wink: Już nie ma :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj tomii- zbieramy się naprzeciw Rędzina od strony Kozanowa jak tam dojechać od was to myślę że najrościej to w Pilczycach zaraz za wiaduktem na pierwszych światłach w lewo i dojedziecie ul.Górniczą do następnego skrzyżowania i prosto przez nie w Gwarecką i za kawałek będzie Dokerska i przy ogródkach działkowych prawie na miejsce, ja tam nie łowiłem

więc zostawię ten temat mańkowi możliwe że pokieruje was inną drogą on tam jest jak u siebie zna każdy krzak więc niech on się wypowie, ale cieszę się że będziecie tak że do zobaczenia w niedzielę. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj tomii- zbieramy się naprzeciw Rędzina od strony Kozanowa jak tam dojechać od was to myślę że najrościej to w Pilczycach zaraz za wiaduktem na pierwszych światłach w lewo i dojedziecie ul.Górniczą do następnego skrzyżowania i prosto przez nie w Gwarecką i za kawałek będzie Dokerska i przy ogródkach działkowych prawie na miejsce
Myśle ze Roman opisał dokładnie jak dojechać ,choć pewnie nie wiecie gdzie te Pilczyce ,w Leśnicy cały czas prosto do centrum po paru kilometrach po lewej mijacie glinianki i jest wiadukt kolejowy za wiaduktem jest most na rzece Ślęza i dosłownie za mostem 500m są światla o których wspominał Roman .Co do charakteru rzeki to co wam pasuje bo można poniżej tamy ,gdzie prąd szybszy [kazda ryba] a można i powyżej tamy gdzie prąd wolny [tyż kazda ryba]

tylko jesiotrów nie ma
podobno ale nie byłbym taki pewny.Ja widze to tak spotykamy się w umówionym miejscu [podam charakterystyczne.]podjeżdzamy jak naibliżej ,bo dojechać nad samą wode to ryzykowne ,[no chyba ze ktoś terenówką] lokujemy DS-owców a spiningowcy ruszają na tamę.Po porannym łowieniu spotykamy się u Ds-owców ,na posilek lub "orężade" :mrgreen: i ustalamy co dalej.
do której będziecie tam siedzieć, bo autobusem dojadę do Wrocławia dopiero ok. 6.30. Zanim dotrę do łowiska to będzie już po 7.
Tu będzie problem ,bo autobus z dworca jedzie ok45min do godziny i nawet jak przyjedziesz to jak ty nas znajdziesz ,trzeba iści przez działki a za działkami jest las ,więc możesz nie trafić ,choć dla chcącego nic trudnego.Dodam ze spotykamy się o 4 rano ,pamiętajcie że to niedziela i wędkarzy jest sporo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie przd chwilką właśnie wruciłem z nad wody tam gdzie się mamy spotkać mańku dojechałem do samej tamy bez większego problemu i to po bardzo ulewnym deszczu tak że myślę jak ja dojechałem swoim niziutkim autkiem to poradzimy sobie ewentualnie pasażerowie

pójdą pieszo, jedynie problemem może być dla tomiego odnalezienie tego wjazdu na działki, poza tym to spoko nie będzie źle bolki szalały to może coś z rana po szarówce przywali :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówimy się wlaśnie przy tym wjeżdzie ,dla lepszego "niebłądzenia" ,co do dojazdu zostawiam tą kwestie wam samochodziarzom.Z moich wiadomosci rano krótko bo krótko bije sandacz i czasami sum ,bolek bije cały dzien choć z przerwami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę do mańka. inni forumowicze wysłali mnie do ciebie byś wysłał mi mapkę dojścia do łowiska. Będę szedł od pksu. Proszę jeszcze, jeśli to możliwe, o podanie jakimi autobusami ma dojechać i gdzie wysiąść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze Piotr20 tak sie sklada ze moja dziewczyna pracuje cala niedziele wiec z checia wybiore sie na rybki razem z wami mieszkam bardzo blisko dworca wiec tak o 7 moge cie zabrac. pytania jakie mam to: jaki sprzet zabrac ze saba(nigdy nie bylem na tym lowisku) jakie przynety itd. jestem raczej amatorem. bardzo fajnie by bylo zeby ktos kto bedzie tam na 100% podal mi swoj nr kom bo do tych dzialek to moze bym wiedzial jak dojechac ale co dalej to tak nie za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj szczaw ten najtrudniejszy odcinek to trzeba tuż za skrzyżowaniem Dokerskij z Ignuta przejechać przez chodnik i już polną drogą wzdłuż działek dojedziesz na miejsce, jak się działki skończą to wjeżdżasz w las i tą leśną drogą prawie do końca ale pod koniec drogi będzie krzyżówka i trzymaj się na lewo i za jakieś 200-300m jesteś na miejscu, tam się jakoś spotkamy bo my będziemy wcześniej, jeśli chodzi o przynęty to myślę że ze względu na spory uciąg to raczej ciężej no i gumy chociaż i blaszki i woblerki też nie zaszkodzi mieć, jak masz jeszcze jakieś pytania to śmiało pytaj.Wstawiłem mapkę z tym trudnym miejscem

2b6df385b9eff022m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mańka plan mi się bardzo podoba - szczególnie ten z orenżadą :wink: .

Kurcze zapomniałem, że to ja bede prowadził :mrgreen:

Bierzemy cały sprzet, ale wahamy się jeszcze czy nie połazić z wami za drapieżnikami. jeżeli o mnie chodzi to w tygodniu się nalatam tyle, że chętnie trochę posiedzę.

Piszecie, że presja jest w niedzielę duża - dodatkowo to pierwszy dzień ładnej pogody od dłuższego czasu więc rozważymy jeszcze możliwość wcześniejszego przyjazdu. Po tak szczegółowym opisie trasy nie będziemy mieć problemu z trafieniem na miejsce tym bardziej, że jeżeli chodzi o topografię Wrocławia (większe ulice) to aż taką nogą nie jestem. Wyszpieguję jeszcze trasę w necie i damy radę.

Ktos z Lubina sie wybiera??

A no wybiera się. Jedno miejsce jeszcze się znajdzie. Skontaktuj się na priv to umówimy szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to może być ciekawie :wink: ja z roman gawlasem+homegeonem sie (chyba)zdeka spóźnimy.

:?:

ja na suma nie liczę z moją 2500-tką i plecioneczką 0.12 :lol:

ale zadowolę się sandałkiem 60cm bądź jakimś bolkiem :mrgreen:

A jak tam ekipa z Lubina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam ekipa z Lubina?

Zwarta i gotowa. Ruszamy o 2:30. Około godzinkę później powinniśmy być na miejscu.

Mam nadzieję, że nie będziemy pierwsi bo nie znamy terenu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wielkie podziękowania składam wszystkim obecnym na miłym spotkaniu ,a zwłaszcza

grupie "lubiniskiej" czyli Tomkowi i Krzyśkowi za przybycie .Mysle że następne spotkanie ,będzie w jeszcze szerszym gronie ,no i obrodzi w większą ilosci rybek do foto.Fotki z spotkania wstawie jak najszypciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że - rybki także nie ucierpiały - po krótkiej sesji wszystkie wracały do wody :smile:

A co do wspólnej jesiennej wyprawy na drapieżnika wstępnie z Romanem uzgodniliśmy wypad nad zb. Ryczeń i urokliwą Barycz z nastawieniem na szczupłego i okonia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Tomii

Dzięki bardzo. Szkoda, że tego drugiego nie udało mi się zobaczyć :sad:

Pierwsze metry holu zapowiadały niezły okaz, ale ten zaczepiony z boku też miał mieć około 50 cm i nagle przy powierzchni się skurczył :mrgreen:

Gdyby się urwał wczesniej byłbym przekonany, że na wędce miałem konkretną rybę.

To jest właśnie to co w wedkarstwie rzecznym najbardziej mnie kręci.

Nigdy do końca nie wiesz z kim tańczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.