Skocz do zawartości
tokarex pontony

Spotkanie Dolnoślązaków - przy kiju ;)


dudi

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

No pewnie że można się styknąć gdzieś nad wodą bo pogoda coraz lepsza i rybki zaczynają nas szukać, co do propozycji to najlepiej zobaczyć kto chce i wtedy wybrac miejsce odpowiednie dla każdego.PozdrO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł ale z racji licznych obowiązków może się zdarzyć, że mimo zgłoszenia nie będę mógł uczestniczyć.

Poczekam aż wyklaruje się termin - miejsce bez znaczenia. Wtedy zobaczę w swój terminarz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatem mając na uwadze doświadczenia (czyli długą i bezowocną dyskusję w sprawie zlotu haczykowców, jak również zlotu wroclawskich wędkarzy zapoczątkowaną na tym i na innym forum), proponuję zrobić tak: jeśli ktoś jedzie na ryby to po prostu pisze o tym na forum, podaje nr telefonu albo przynajmniej gg. Jak ktoś inny będzie chciał i mógł się dołączyć to się z nim kontaktuje. I tyle.

Wydaje mi się że jak się zaczniemy bawić w jeden wielki zlot to znów może nic z tego nie wyjść. Bo jeden chce tu, drugi gdzie indziej, bo termin itp. Do tej pory spotkałem się z czterema wędkarzami z wrocka (nie na raz tylko łącznie) i wierzcie mi czasem umówienie się na wspólne spotkanie nie jest takie proste.

Nawiązując do powyższego: nie wiem niestety kiedy teraz wybiorę się na ryby ale mam nadzieję że będzie to najbliższy weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam-coś mi się zdaje że Pewniak z góry skasowałeś takie spotkanie a przecież widać po wypowiedziach że są chętni i czego nie spróbować skrzyknąć się na jakieś spotkanko, przecież

nie musi to być od razu zjazd czy zlot z całego regionu chociaż byłoby bardzo fajnie, spróbujmy ustalić jakiś termin i miejsce niech każdy kto chciałby uczestniczyć w takim spotkaniu poda swoją propozycję terminu i ciekawego miejsca spotkania i wybierzemy coś najciekawszego,trzeba to zrobić w miarę szybko bo czas nieubłaganie pędzi do przodu a już na

horyzoncie widać wakacje, a do wakacji trzeba by było to zrobić. Czekam na propozycje, tylko

nie za długo, pozdrowienia Roman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie termin pasuje,Maniek czy miałeś na myśli okolice Rędzina-Maślic czy może jeszcze niżej, gdzie by to nie było dostosuję się do większości, mogę wziąść na siebie stronę organizacyjną, myślę że trochę powędkujemy a trochę pogadamy przy grilu i piwku, myślę że

metody mogą być dowolne ja preferuję spin ale jestem elastyczny i jakiegoś federka w domu

znajdę. Cieszę się że zaczyna się coś dziać Roman. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek czy miałeś na myśli okolice Rędzina-Maślic
Romanie

chodzi mi o Maślice na wysokości starego wysypiska śmieci pewnie wiesz gdzie to .Dojazd latwy ,teren nie trudny i ryby jeszcze sporo.Tylko jakoś chętni na regionalne spotkanie nie kwapią się dopisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że znany trafny wybór jestem za chociaż więcej łowiłem od strony Rędzina ale Maślice

też ładna woda i rybna myślę że jeszcze chętnych przybędzie dajmy jeszcze trochę czasu może padną jeszcze jakieś propozycje zobaczymy. :?::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jakoś chętni na regionalne spotkanie nie kwapią się dopisać.

może za mało osób tu wchodzzi w to "forum regionalne" moze gdzieś na głównej trzeba by było w jakimś poście zamieścić ogłoszenie. Ale na PW wszystkim dolnoślązakom wysłać info.

W każdym razie jest nas już 3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYlko na PW moze konkretny termin juz wysłać .... i moze maniek tak jak mowisz twoja miejscowka ..... i 7 czerwiec ! chyba ze 31 maja jest dyspenza na Sandacza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak jak już pisałem jestem skłonny byc na tym spotkaniu czy to spin czy spławik czy gruncik, ale najwazniejsze w tym wszystkim bedzią pogaduchy. Tylko mam pytanie czy to bedzie spotkanie w godzinach rannych czy popołudniowych? Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homegeon- z transportem nie powinno być problemu, umówimy się gdzieś po drodze i po problemie, jak już wszystko dogramy to daj znać na PW. Ja myślę że 3 czrwca to dobra data

godz.żeby dać szanse dojazdu to około 7-8 wystarczy. Myślę o wstawieniu fragmentu planu miasta z miejscem zbiórki,co o tym sądzicie. :?::mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na konkretny termin i jakiś program godzinowy planowanego spotkania - wtedy się określę. Na razie z terminami dość ciasno. Pierwsza sobota czerwca imieniny mojej małż (w niedzielę z kierowcą powinienem dać radę :mrgreen: ). Następny weekend czerwca to zaraz po Bożym Ciele (tzw. "długi weekend"). Wybywam do Pszczewa na jez. Szarcz.

Dudi myslę, że 31 maja (czwartek) niezbyt trafiony no i na ewentualną dyspenzę od PSR czy SSR bym nie liczył :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na konkretny termin
To teraz już konkret ,Termin spotkania

ustalamy na 3 czerwca 07. godziny ranne ,nie ma sęsu ustalać dokladnej godziny ,bo czy ktoś będzie na 6 rano czy 10 to bez znaczenia ,umawiamy się na jednym miejscu i kto dotrze o której to bez znaczenia ,no oczywiście możemy ustalić zbiórke np.o 8 rano.Tak samo co do metody połowu ,dowolna .Ryba w zasadzie też dowolna ,ale miejsce jest uniwersalne pod wzgledem rybostanu ,dominuje sandacz ,ale szczupak nie jest żadkoscią,ciekawe bywaja miejsca okoniowe ,z bialej ryby jest wszystko co potrzeba ,dlatego nie kiedy bywa tloczno ,ale miejsca jest sporo.Postaram się do terminu zlotu wstawić pare fotek ,

Myślę o wstawieniu fragmentu planu miasta z miejscem zbiórki,co o tym sądzicie.
Bardzo dobry pomysl .Pytania są ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin dobry. Pozostałe warunki też. Postaram się zmówić z Kisux - nie wiem jakie ma plany a ja nie będę mógł prowadzić - imieniny żony - i coś wykombinować żeby się wspólnie spotkać.

Jeżeli już się wybierzemy to na pewno wcześnie rano, żeby uniknąć przejazdu przez cały Wrocław w czasie wzmożonego ruchu.

Dlatego jakaś mapka to gut pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.