Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dzierżno małe


Mody

Rekomendowane odpowiedzi

Widzie że nikt tu jeszcze nie zakładał tematu o dzierżnie małym ... Czyżby nikt tu nie jeździł na ten zbiornik ?? :roll: Jak ktoś był na tym zbiorniku to podzielcie się jakie były wasze efekty zasiadki na karpia czy też sandacza (jak wogóle coś tam go jeszcze zostało)... i czy wiecie coś o zarybianu tego już prawie bezrybnego jeziorka ?? (a kiedyś było tam tak fajnie):) ehhh :cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość primo

no wlasnie ? rzadko tam jezdze, raczej tylko Czechowice, byl ktos ostatnio ? jakie efekty ? gdzie warto siadac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio byłem popływac łódką ale tylko popływać .. :( woda jak kryształ .. widać pięknie ryby .. okazy które widziałem na spadach to szczupak karp i ledwo co wytarte leszcze .. tzn leszczyska ..takie po 60 - 70 cm .. :) Ale w rozmowie ze znajomym dowiedziałem się że nic nie bierze .. sporadycznie jakiś karpik.. tak to echooo .. :( niestety trza zaczekać na ocieplenie i aż woda się zamuli .. wtedy powinny być brania .. hmm powiadasz gdzie najlepiej usiąśc ;> Ale na jaką rybę się nastawiasz i jaką metodą chcesz poławiać .. :) ?? Wiele osób twierdzi że dzierżno małe to bezrybie .. a nie zgodze się z tym bo jest tam wiele gatunków ryb tylko trzeba wiedziec na co i kiedy bierze .. :) ( czyli tak jak wszedzie) .. a kurcze wie ktoś moze czy zarybiali w tym roku chociaż tam troche te dzierżno .. :( bo coś się w ostatnich latach nie wysila PZW żeby ten zbiornik zarybiać a jak wiadomo jest on pod ogromną presją wędkarzy i trzeba by było regularnie zarybiać aby ten zbiornik był dobrył łowiskiem przez długie lata .. a nie jak to oni robią z pałzami .. albo co jakiś czas małe ilośc ryb ... :( ehhh szkoda gadać .. te PZW .. ;/ ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość primo

Tez slyszalem ze obecnie cisza i zadnych bran , najgoersze jest to ze coraz wiecej wedkarzy mowi iz od nastepnego sezonu zaprzestaja placenia skladen na okreg katowice i przenosza sie na opolszczyzne

Zastanawiam sie gdzie jechac na ten dlugi weekend zeby cos polapac , a nie siedziec nieruchomo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie słyszałem żeby mieli się przenosić na inny okręg .. :) ale prawda PZW Katowice najlepiej to wodami nie zarządza to fakt .. sa lepsze okręgi .. i to o wiele .. :( hmm powiadasz gdzie wyjechać .. ale jak mówie napisz co chcesz łapać .. jaka metoda to może co nieco Ci doradze .. chociaz moim zdanie to na dobre efekty trza czekać na czerwiec .. :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie gdzie jechac na ten dlugi weekend zeby cos polapac , a nie siedziec nieruchomo

Tak dla sportu to Dzierżno Duże-Rzeczyce , ale bez rozpoznania nie wróże sukcesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzierżno Małe jest dosyć mocno oblegane, ale muszę przyznać, że takich leszczy jak tam jeszcze nie widziałem. Kilka lat temu podczas wycieczki rowerowej z żonką wokół jeziora ułyszałem rozmowę telefoniczną kolesia, że nałowił się łopat. Poprosiłem go, by pokazał te sztuki którymi tak się chwalił. Przyznam, że byłem nastawiony sceptycznie. Otworzył bagażnik poloneza, ujrzałem plastykowy czarny wór. Szczęka mi opadła - gość wytargał z wody 7 leszczy każdy minimum 70 cm i kilkunastokilowego karpia. Nie wiem po co były mu te wszystkie ryby natomiast ze wzgledu na sam fakt ich złowienia - czapka z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

czesc ja wlasnie wrocilem z dzierzna bo bylem z soboty na niedziele ,zlowilem jednego szczupaczka taki 56cm rano na spin. a popoludniu jednego leszczyka taki 35 cm.wieczorem w sobote mialem tez fajne branie na zywca ale niestety sciagna i poplyna.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

2 dni z rzędu na łódce na dzierżnie małym z kumplem (nightbird) nie dały zamierzonego efektu :( niestety ryby nie widzieliśmy ani my ani wędkarze na łodziach niedaleko nas .. hmmm mam nadzieję że to tylko taki sezon .. że następny bedzie lepszy .. a nie to że brak ryby o_O .. obym się nie mylił .. :) cóż zrobić... taki los wedkarza .. :) ale przynajmniej nie siedziało się w domu przed TV tylko na świeżym powietrzu spędziło się troche czasu.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Widze że w nowym roku trzeba troche odnowić ten temat .. :) także czy wie ktoś jak wygląda dzierżno ;> zamarznięte ?? a i czy ma ktoś moze jakieś info dotyczące zarybień w roku 2008 ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jak wyglada dzierżno? Slyszalem, ze mozna juz wejsc ale jest to ciagle ryzykowne ;] (dla porownania na plawniowicach lodu podobno jeszcze nie ma). NIegdys gdy byl lod to przy wyspie mozna bylo polapac ladnych ploci, trafialy sie leszcze i sporadycznie ladny okon. Ja zdycydowanie pcozekam do maja i wtedy tam pojade za szczuplymi i bolkami ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.