Skocz do zawartości
tokarex pontony

Problem z pocztą .


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule . Mam problem z wysłaniem wiadomości z poczty przez forum . Konkretnie z życzeniami do mających urodziny . Gdy wysyłam życzenia dostaję po jakimś czasie zwrotną wiadomość , że z powodu jakiegoś błędu wiadomość nie została dostarczona .Do mnie przychodzą wiadomości wysłane przez innych użytkowników . Dlaczego tak jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Prawdopodobnie ich konta emailowe są juz nieaktywne albo zlikwidowane .Dlatego poczta wraca.
Na pewno nie.

U mnie jest tak jak u ESSOX zawsze wracają, ale jak wysyłam na adres jaki otrzymałem w meilu zwrotnym to dochodzą zawsze.

Nie jest to problem kont pocztowych :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila zerkalem na maila i tam dwie wiadomosci ze wyslane zyczenia nie doszly do adresata :sad:

A ze wyslalem do Woblera129 i Artecha to mysle ze ci uzytkownicy maja aktywne i dzialajace maile w swoich profilach :cool:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
Gość greg37

Witam!

Mam problemy z wyslaniem PW. Po kliknięci w klawisz "wyślij" pojawia sie komunikat, że wiadomość została wysłana, po czym zamiast w folderze "wysłane" widnieje ona w "do wysłania". Z powodu braku odpowiedzi od adresata wnioskuję, że wiadomość nie została wysłana.

Macie Podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu braku odpowiedzi od adresata wnioskuję, że wiadomość nie została wysłana.

Została wysłana, jak najbardziej. A to, że znajduje się ona w folderze "do wysłania" do oznacza, iż adresat jeszcze jej nie odczytał. Jeśli adresat odczyta wiadomość, zniknie ona z owego folderu i pojawi się w "wysłanych".

Wszystko jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg37

Ups!

No toś mnie pocieszyła :???:

Myślałem, że to jakiś błąd i wysyłalem kilka razy. Teraz mnie za idiotę wezmą, choc jestem tylko malutkim głupkiem :lol:

Dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je też wczoraj próbowałem wysłac coś na PW i podobne objawy co greg37 ? zresztą puściłem to też do adresata "E-milem" i na skrzynke przeszło a n PW nie ? podejrzewam, że problem nie leży po stronie haczyk tylko konfiguracji połączenia użytkownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adresatem był ADMIN :lol:

To daj mu znać na zwykłą skrzynkę, że wysłana wiadomość pw nie dotarła i podaj dokładny czas wysyłki.

tomik sobie sprawdzi dlaczego, (on to może wyczytać, info jest nasr#*e w logach na serwerze, jaki był powód, numer błędy itd..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
dlaczego moje pw. nie wychodzą.

Pw znajdują się w folderze "Do wysłania" tak długo aż adresat otworzy skrzynkę.

Druga możliwość- pw nie przechodzą mimo, że adresat otwiera skrzynkę. Powodem jest przepełnienie skrzynki odbierającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to kompletna bzdura ponieważ nie mam ani w folderze do wysłania ani w folderze wysłane.Były to dwie wiadomości.

Sprawa druga czekam na wyjaśnienie Twojego oszczerstwa.

sopel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wyjaśnienie jest bardzo proste -wysyłam dwie wiadomości a ktoś je blokuje. Masz czarne na białym .

sopel

Ps.każdy może byc omylny albo nadgorliwy ale także podinien miec cywilną odwagę się do tego przyznac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sopel, niczego takiego nie powiedzialem. Jeżeli tak powiedizalem zacytuj.

Poprostu wiem jak się mają sprawy.

Twoj adresat mógł mieć pełną skrzynkę odbiorczą i poprostu nie miał miejsca na nową poczte. Też mi się kilka razy zdarzyło, że poczta nie doszla. Poprostu to jest elektronika, a ona czasami zawodzi. Więc nie rzucaj bezpodstawnych oskarżeń na które nie masz 100% dowodów obarczających Tomka, lub innego moderatora, że usunął Twoje wiadomości wysłane do innego użytkownika, bo takiej fizycznej możliwości nie ma!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nic nie rozumie. Napisałeś:

moje pw. nie wychodzą.

A swoją droga: jak sprawdziłeś, że wiadomości nie wychodzą?

A dalej:

To dlaczego niema tych wiadomości w mojej skrzynce ?

Czyli chodzi Ci o folder "Do wysłania"? Czy nie? Opisz swoj problem dokladniej to poszukamy rozwiązania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.