Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Problem z pocztą .


Rekomendowane odpowiedzi

sopel, bądź wyrozumiały, chłopaki o architekturze i działaniu sieci Internet pojęcie mają, takie sobie, za to napompowani i nabuzowani są ponad miarę. tomek1 za to od czasu jak został moderatorem i nieco oswoił się w tej roli, pochylił nos i zanurkował a był to naprawdę równy gość, kiedyś. Niestety nie każdy jest predysponowany psychicznie do wykonywania fukcji, w których "ma władzę" nad innymi. Zwłaszcza mali chcą zrobić z tego swoją wielkość. To nie do Ciebie tomek1, to uwaga natury ogólnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja mam takie pytanko Tomaszku

Wiem ze jest takie powiedzonko "ten typ tak ma" :wink:

Ale powiedz czemu regularnie wywolujesz burze obrazasz sie a pozniej wracasz i tak w kolko :?:

Troche tego nie rozumiem ale jednak czujesz jakas duza miete do haczyka chyba :wink:

Poza tym myslalem ze jako osoba o otwartym umysle i smakujaca zycia nie z Polakami sie uspokoisz i stwierdzisz ze sa inne zachowanie niz tylko przyslowiowe "polskie piekielko" i ze lepiej budowac niz siac burze

Na koniec napisze tylko ze widze wiele dobrego w twoich krytycznych uwagach dla forum niemniej jednak forma ich podania w moim odczucie mogla by byc zupelnie inna

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedz czemu regularnie wywolujesz burze
A jaką burzę tym razem wywołałem? :shock: Bardzo proszę, powiedz!

A uwazasz ze temat z ankieta nie jest dolewaniem oliwy do ognia i robienie typowo polskiego piekielka, napuszczaniem jednych na drugich itp itd :shock::shock:

Poza tym kiedys napisales mi wyrazenie za ktore dostales ostrzezenie i mysle ze ono tutaj do tego twojego postu pasuje jak ulal

No chyba ze uwazasz ze zrobiles wszystko aby konflikt zalagodzic albo zakonczyc :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napuszczaniem jednych na drugich itp itd

Jeżeli uważasz, że można napuścić na siebie dwóch prawie 50-latków, to chyba nisko ich oceniasz. Panowie sami rozniecili ogień, a Tomaszek co najwyżej dorzucił trochę chrustu do pieca. Ja ankietę potraktowałem jako żart i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie każdy jest predysponowany psychicznie do wykonywania fukcji, w których "ma władzę" nad innymi.

Od 22 roku życia odpowiadam w pracy za kogoś więcej niż siebie samego, więc trzeba by zapytać tych z którymi miałem przyjemność współpracować w tym czasie :roll: no i przełożonych :lol:

Zwłaszcza mali chcą zrobić z tego swoją wielkość. To nie do Ciebie tomek1, to uwaga natury ogólnej.

Taaak, to prawda :roll: Gorsi są tylko ci z niezaspokojoną ambicją :wink: To nie do Ciebie Tomaszek, to uwaga natury ogólnej.

Próbujecie z dwóch osób zrobic jedną

sopel, jaki jest koń (Twoje posty powyżej) każdy widzi. Wystarczy zwrócić uwagę choćby na podpis pod każdym postem i porównać z postami Johna.

Dla mnie temat zakończony. Życzę Ci owocnego korzystania z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napuszczaniem jednych na drugich itp itd

Jeżeli uważasz, że można napuścić na siebie dwóch prawie 50-latków, to chyba nisko ich oceniasz.

Moze malo precyzyjnie sie wyrazilem (nie chodzilo mi ani o Radka ani o Stu)

Zobacz Lesio kto sie w temacie z ankieta wypowiadal

Zawsze sie znajdzie spora gromadka w wiekszosci tych mlodszych formowiczow ktorzy beda dazyli do tego aby byl "ostro i lala sie krew" :wink:

Sam jednak przyznajesz ze wedlug ciebie tez Tomaszek dorzucil swoje do podgrzania atmosfery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie każdy jest predysponowany psychicznie do wykonywania fukcji, w których "ma władzę" nad innymi. Zwłaszcza mali chcą zrobić z tego swoją wielkość. To nie do Ciebie tomek1, to uwaga natury ogólnej.

Tak to prawda, słyszeliśmy i wiemy o Twojej porażce jako moderatora. Cóż rzeczywiście nie każdy daje radę. Ale podoba mi się Twoja postawa i nie ma to jak uczciwa samoocena.

Ponadto nieprzejmuj się Tomaszek, twoja porażka w roli moderatora na forum spławika, nie spowoduje, że przestaniemy Cię tu lubić. Przyzwyczaiłeś nas do swojego sposobu bycia, temat z uwagami do forum, dzięki Tobie żyje, jest ok.

Proszę, jedynie abyś nie przelewał swojej goryczy w związku z tym faktem na innych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzilo mi ani o Radka ani o Stu
To kogo miałeś na myśli?
Zobacz Lesio kto sie w temacie z ankieta wypowiadal

Zawsze sie znajdzie spora gromadka w wiekszosci tych mlodszych formowiczow ktorzy beda dazyli do tego aby byl "ostro i lala sie krew"

No własnie patrzyłem, tomek1, keri, spin - więc raczej poważni ludzie + kilku młodych, krew się tak lała, że musiałem monitor wycierać.

Sam jednak przyznajesz ze wedlug ciebie tez Tomaszek dorzucil swoje do podgrzania atmosfery

Wrzucił gałązkę chrustu do pieca hutniczego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesio w kazdym temacie bedziesz lapal mnie za slowka :wink:

Post byl skierowany do Tomaszka i mam nadzieje ze jako czlowiek w moim mniemaniu madry go zrozumie

Lesio jesli nie spotkanie nad woda to moze przy piwku torunskich haczykowcow :?:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesio jesli nie spotkanie nad woda to moze przy piwku torunskich haczykowcow

Wreszcie optymistyczny post w ten smutny zimowy czas, kiedy wędkarze dostają świra z niełowienia. :lol: Byle do wiosny. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesio w kazdym temacie bedziesz lapal mnie za slowka

Twierdzisz, że Tomaszek napuścił na siebie dwie osoby. Pytanie - kim są dwie napuszczone na na siebie osoby(?)(skoro nie jst to ani Stu ani Radek - choć to jedna i ta sama osoba) jest proste, zrozumiałe i na pewno nie stanowi formy łapania za słówka, więc liczę, że odpowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia : shogunowi,wiesławkowi.bogdanowi39,keremu,dwie sety,bartoszowi,andiemu64,kaczorowi,lesiowi,jarosławowi i mirosławowi.
:grin: serdeczne dzięki. Pozdrawiam również.
mu się w życiu pozmieniało i mieszkamy razem.
nie ma problemu, ja jestem tolerancyjny :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co......... :roll:

Nie było mnie na forum kilka dni, ale jak się wczoraj zalogowałam byłam święcie przekonana ze pomyliłam fora :shock:

Nie mam zamiaru wytykać palcami konkretnych osób wiec odniosę się do najbardziej aktywnego ogółu w dość śliskich jak również ostatnio gorących tematach: Panowie Ci młodsi i Ci starsi, zachowujecie się jak sfora rozwrzeszczanych, zawistnych starych bab na wiejskim jarmarku :!:

Te wszystkie przepychanki dot. wielkości mądrości danej głowy, kto kogo popiera lub też kogo nie i te wszystkie złośliwości niekoniecznie powiedziane wprost, pojedynki, dalej idące za tym ankieta wyrażająca moim skromnym zdaniem komizm zaistniałej sytuacji.....

Wiem, że nadszedł:

ten smutny zimowy czas, kiedy wędkarze dostają świra z niełowienia. :lol:
ale żeby aż tak dać się zwariować :?::!:

Już sobie wyobrażam co by było gdyby każdy z Was przechodził dodatkowo Zespół Napięcia Przedmiesiączkowego :???: Śmierdziałoby to katastrofą.

A więc podzielając zdanie Tomka

Byle do wiosny. :razz:

Nie wiem jak reszta uważa, ale temat dotyczył problemów z pocztą, i chyba został dogłębnie wyczerpany :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.