Skocz do zawartości
tokarex pontony

Problem z pocztą .


Rekomendowane odpowiedzi

Być może jest to jakiś błąd na serwerze, lub przepełnienie skrzynki odbiorcy. Po lewej stronie pisze zawsze na pasku w % ile procent skrzynki jest zapełnione.

Innego rozwiązania nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Widzisz teraz folder do wysłania i wysłane wszystko zanotował jak potrzeba.

Moje przypuszczenia są inne i potwierdzili mi to synowie którzy są informatykami .Tak bardzo się nie myliłem w swoich przypuszczeniach nie do końca jest tu wszystko ok

Niedawno ktoś tu napisał : Jestem "za" :!:

sopel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał prawdopodobnie posty " z dyskretnie ukryta reklama" i żeby uniemożliwic kontakt z nim miał blokadę poczty.Gdy podał na forum dla mnie nr,tel. usunięto ten post natychmiast,

Za dużo przypadków jak na jeden raz.

Mnie zainteresowała nie komercyjna częśc jego działalności po prostu potrzebowałem paru wskazówek gdyż sam chcę postawic łódz nad morzem tylko że dla własnych potrzeb.A potraktowany zostałem jako " wspólnik".Przykre jest dla mnie to że to forum czytam już od bardzo dawna jako gośc Zarejetrowałem się nie dawno ponieważ ukazywały się błędne informacje na temat patentów motorowodnych i chciałem poprostu pomóc przekazując najnowsze przepisy.Nie dziw się teraz że dociekam dlaczego mnie tak potraktowano.

sopel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A starano mi się wmówic że nie ma takiej możliwosci.Zieloni ci niektórzy Twoi pomocnicy.

Dla mnie temat uważam za zamknięty pomimo że przeprosin za posądzenie się nie doczekałem.

sopel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starano mi się wmówic że nie ma takiej możliwosci.

rozmawialiśmy cały czas o moderatorach, bo przecież Admin nie uczestniczył w tej rozmowie a moderator a i owszem.

temat uważam za zamknięty

Cieszę się, że dowiedziałeś się czego chciałeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A starano mi się wmówic że nie ma takiej możliwosci.

Cóż, jak akurat nie ma mnie na forum to rzeczywiście nie ma takiej mozliwości. :wink:

Zieloni ci niektórzy Twoi pomocnicy.

nic nie poradzę, taki kolor jest w standardzie oprogramowania forum :wink:

Dla mnie temat uważam za zamknięty

Nie przejmuj się, dawno już w tej kategorii nic szczególnego się nie działo i nie było takiej afery a i użytkownicy na nic się nie skarżyli, więc nawet fajnie, ze ją trochę rozruszałeś. :cool:

pomimo że przeprosin za posądzenie się nie doczekałem.

Jeżeli jest to dla Ciebie rzeczywiście jakiś problem, to służę pomocą. Forum jest tak skonstruowane, że nie ma obowiązku bycia na nim. Tak, więc nie ma problemu z usunięciem konta.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ścisłości

Techniczną przyjemność blokowania poczty na tym forum, mam tylko ja.
A starano mi się wmówic że nie ma takiej możliwosci.Zieloni ci niektórzy Twoi pomocnicy.

Ja nie pisałem, że nie można blokować, tylko:

Do prywatnych wiadomości nikt nie ma wglądu.

Dalej

Miał prawdopodobnie posty " z dyskretnie ukryta reklama" i żeby uniemożliwic kontakt z nim miał blokadę poczty.Gdy podał na forum dla mnie nr,tel. usunięto ten post natychmiast

Nie mam możliwości blokowania privów- usuwanie postów owszem i kolega robert.mazury wykazał się klasą i zrozumiał przekaz. Mam nadzieję, że napisze wiele wartościowych postów w dziale morze. :cool:

Za dużo przypadków jak na jeden raz.

Mnie zainteresowała nie komercyjna częśc jego działalności

Uważałem, że za dużo przypadków na raz :wink: w tej waszej konwersacji niczym w wywiadzie opatrzonym dopiskiem "tekst sponsorowany"

Pozdrawiam Cię Sopel

Korzystając z okazji pozdrawiam też Jansa, Johna oraz innych użytkowników forum Haczyk.pl :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wiadomości priv wgląd ma tomik - to w końcu phpBB więc chyba nie zaprzeczysz :mrgreen:
A ty Tomaszek nie zaprzeczysz pewnie że "zieloni" nie mają

dostępu do PW ,w końcu trochę zielony byłeś? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wglądu do "PW" użytkowników forum.

To nie ma większego znaczenia, przecież i tak byś nie czytał wiadomości, których nie jesteś adresatem, bo to by było draństwo, o naruszeniu dóbr osobistych nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja to widzę jeszcze prościej. Jak sama nazwa wskazuje są to "Prywatne Wiadomości" , więc tak jak sam nie życzyłbym sobie i nie życzę będąc użytkownikiem innych for, dostępu do nich, osobie lub osobom, których nie dotyczą, nawet jeżeli jest taka możliwość. Tak, sam również nie poczuwam się do tego aby mieć do nich wgląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare przysłowie mówi : uderzyc w stól a ........... .

sopel

Ps. John dziekuje Tomaszkowi za pozdrowienia jednoczesnie prosi abym przekazał w jego imieniu pozdrowienia : shogunowi,wiesławkowi.bogdanowi39,keremu,dwie sety,bartoszowi,andiemu64,kaczorowi,lesiowi,jarosławowi i mirosławowi.Troche mu się w życiu pozmieniało i mieszkamy razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamstwo lub niewiedza - jedno z dwojga.

Nie napisałem, że nie wiem o takiej możliwości. Myślę również, że w miarę szybko mógłbym się doczytać na forum dotyczącym tego skryptu, gdzie trzeba zajżeć, żeby dostać się do pw użytkowników. Niemniej nie zmienia to faktu, że tego nie robię.

Byłem dostatecznie przyjazny?

Zwykłe pomówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. John dziekuje Tomaszkowi za pozdrowienia

Czuję się niedoceniony. To ja go pierwszy pozdrowiłem post wyżej :mrgreen::lol:

Pozdrawiam Cię Sopel

Korzystając z okazji pozdrawiam też Jansa, Johna oraz innych użytkowników forum Haczyk.pl

Troche mu się w życiu pozmieniało i mieszkamy razem.

No cóż, jak to mówią- "do trzech nicków sztuka John" :wink::lol::lol::lol:

Chłopie ty się tu marnujesz jest nabór do CBŚ.

Chyba faktycznie spróbuję :mrgreen::cool::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe cytował co o Tobie mówił bo musiałby byc same kropki a widac że nie są tu tolerowane.Co do CBŚ to Cię przeceniłem bo przyjmują tam tylko ludzi z inteligencją wrodzoną .

sopel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe cytował co o Tobie mówił bo musiałby byc same kropki

Szczerze mówiąc średnio mnie obchodzi opinia człowieka, który już dwa razy odchodził z forum (w tym raz sam poprosił o usunięcie konta :!: ) a teraz wraca pod trzecim nickiem i chce oceniać moją inteligencję :lol: Litości :lol::lol::lol:

Jeżeli mi jej brakuje, to użytkownikom Haczyka na pewno nie i potrafią ocenić "o co biega" :mrgreen:

Kończ Waść wstydu oszczędź. Pozdrawiam Cię Jans/John/Sopel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jak to mówią- "do trzech nicków sztuka John"

a jak sugeruje regulamin forum, już dwa to za dużo.

Stąd johnie, jansie vel soplu zanim Ci pomogę usunąć kolejne konto, może nam zdradzisz i napiszesz w czym problem być tu na forum, niekombinując z wieloma kontami a mając jedno konto oraz uczestniczyć i dyskutować w tematach wędkarskich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam się chyba od tej podejrzliwości coś poprzestawiało.Próbujecie z dwóch osób zrobic jedną.Ale nie dziwię się bo tego brudu pod paznokciami wam się uzbierało i trzebo to jakoś przykryc.

Pytasz się w czym problem żeby dyskutowac na tematy wędkarskie to odpowiadam że w niczym przeanalizuj po kolei ten problem który powstał w temacie morze a zobaczysz że to zielony oskarżył mnie bezpodstawnie i to on ponosi odpowiedzialonośc za to co było potem.Może jemu należy się uwaga żeby nie działał pochopnie.Nie wysłane moje wiadomości wyjaśnij sobie sam.

Jeśli chcesz mnie usunąc to mnie usuń bo właściwie nie mam możliwosci udowodnic że ja to sopel a mój przyjaciel to john-jans pozostawiam to do twojej decyzji i tak długo czytałem to forum bez uczestnictwa.

sopel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.