Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Prawo jazdy.


cysiu

Rekomendowane odpowiedzi

Były świry co z linijką latały i mierzyły odległości w kopercie :???:

jak ja zdawałem to był koleś któremu zabronili z linijką zasówać (bo były skargi) to kupił sobie czubek walizkę o długości 40cm (tyle miało byćod tylniego koła do lini np. na łuku tyłem)

też za pierwszym razem zdałem jako jeden z 5 osób.... i też cały plac mieliśmy, ale plac faceci zrobili wszyscy, z kobiet tylko jedna na miasto wyjechała.... a koloega w tym samym dniu zdawał u innego egzaminatora i zdał jako jedyny z grona 14 osób.... podobno koleś nawet za dynamikę jazdy oblewał :roll:

Już podczas kursu miałem 2 sytuacje gdzie mogłem skończyć swój marny żywot na innym samochodzie, który wymusił na mnie pierwszeństwo. Jak widać, żyję, a i samochód jest cały.
to się przyzwyczajaj, kolego bo w większych miastach to normalne, że ktoś ci się wpiernicza w drzwi, albo pod maskę. chociaż jak masz "L" na dachu tym bardziej się pchają, tyle że na nauce jazdy jeździsz wolniej.... i łatwiej się zatrzymać czy uciec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

He,he jesli "kiedys" MON wytypowal Cie na kierowce to ...musiales zostac kierowca i juz :smile: .Trzy godziny na "Zuku"-czyli "osobowy" a kolejne na "gruzliku'(star 29) i na "ciagniku"(star 66).Egzamin na 29-ce a prawo jazdy mam na ..samochody osobowe :smile: .Tyle ze kosztowalo mnie...25 Zl :smile:

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) a mi już niedługo minie rok od mojego sukcesu jakim było zdanie egzaminu dnia: 8 marca ;P ;)

pan egzaminator był zadziwiony, że już 3-ci raz podchodze hi hi.....

Pozdrawiam i...

Życze powodzenia wszystkim kursantom :)

Krzysztof ! :) < patron kierujących stadami koni :) > ? ? ? ! ! !

HI HI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dzięki wszystkim. Wreszcie będzie w życiu łatwiej. Pech chciał, że od prawie 2 lat musiałem tułać się wszędzie autobusem, nawet na ryby. teraz powinno być dużo łatwiej.

Madi prezent rzeczywiście super. Tym bardziej się cieszę po tym co działo się na placu w przypadku innych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madi prezent rzeczywiście super. Tym bardziej się cieszę po tym co działo się na placu w przypadku innych osób.

WoW czyli jakiś cięty egzaminator był, to tym bardziej gratuluję :wink:

Zaglądaj jutro do koszyczka, może zajączek jeszcze jakąś furkę podrzuci do kompletu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój akurat egzaminator był w porządku, ale sąsiad obok ewidentnie przeginał. Jak kazał pokazywać żarówki i w przypadku, których świateł się zapalają to odechciało mi się zdawać. Światła rozumiem, ale nie żarówki :evil:

Mi dopisało jednak szczęście i trafiłem na tego normalnego :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.