Skocz do zawartości
tokarex pontony

Galeria przynęt spinningowych własnoręcznie wykonanych


roman gawlas

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Poki co to narazie testuje,i bawie sie z róznymi materiałami, i bardziej skupiam sie na pracy,niz wygladzie.

Obecnie uzywam bezbarwnego widarona nitro,ale na krótka mete jest bo lakier peka po jakimś czasie.

Jedyny jego plus to po pomalowaniu własciwymi lakierami, ww bezbarwny po godzinie jest suchy i dlatego go chwilowo uzywam,bo jestem w stanie zrobic wobka do łowienia w 3h.

Czekam teraz na aerograf i farby samochodowe wodne, bo obecnie uzywam samochodowych na bazie nitro(w spray), co niestety czasem potrafi sie zważyć i zniszczyć nasze wysiłki..

Wiekszosc uzywa domaluxa silver classic do parkietów,i to chyba najlepszy bezbarwny do wobków.

Teraz robie nowe partie różnych wobków które ostatnio testowałem, i jak bedzie już aero to bedzie malowanie dopiero.

Jedno jest pewne jak zaczołem robic woblery, tak pojawiły sie wyniki lepsze i jak kiedyś bałem sie rzucic w jakieś obiecujace miejsce i sprowadzic przynete do dna,to teraz nie mam tego problemu... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaceen, oczy woblerka spróbuj namalować patyczkiem do uszu mocno nasączonym w farbce.Im większa ma byś srednica oka tym mocniej dociskasz. Najpierw białym a potem czarnym. Jak sie dojdzie do wprawy i np poprawisz te oczka dwa razy dając dużo farby to wychodzą wypukłe ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Koledzy a jak już zrobicie wobka to jakich firm używacie kotwiczek :) ? Pytam bo nie było mnie 3 tygodnie w kraju otwieram pudełko a tam prawie wszystkie wobki dorado i salmo mają tak zardzewiałe kotwice, że tylko do wymiany :) system Flambeau Zerust chyba nie działa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

zimowo-wiosenne wypociny na białoryb(leszcz,płoć,jaź,kleń,jelec nawet ukleja)

i kilka meppsów po przeróbkach.

Obsługiwane kijami 0,8-10g 260cm lub 3-10g 290cm na blankach USA

umfi.jpg

375l.jpg

yy0p.jpg

materiał balsa,dental,poliwęglan oraz najwyższej jakości lakiery

Wobki bez kotwiczek jeszcze nie skończone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Zbyszku to co tu wstawiam to tylko część tego co zrobiłem a połowic myślę, że połowią, bezstery latem trochę połowiły nie tylko u mnie na Wiśle ale też na innych rzekach ;) Praca ciągle jest niezmienna, pracuję jedynie cały czas nad "dizajnem" :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wobki już po pozytywnych testach

7cm, 14-18g wagi.Na niektórych woblerach jest nałożona niebieska opalizacja co mam nadzieję widać :)

y3ni.jpg

y3u9.jpg

pf1a.jpg

Bezsterowce od 4.7cm do 5cm waga od 8 do 10g. Również daleko siężne jak i siódemki, 10g w 5cm korpusie lata jak pocisk.

sqe2.jpg

oyfw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jednego Basuńskiego Bezsterowca, bardzo ładne i estetyczne woblery. O pracy będę mógł napisać dopiero po testach a o skuteczności w przyszłym sezonie :cool:

U mnie powstało ostatnio kilka boleniówek.

"Szóstka"

a5ot.jpg

i bezsterowa "Ósemka"

r58e.jpg

Obecnie kończę serię pstrągowych kilerów. Niestety prace się trochę przedłużyły ze względu na @#$!^%@ farbę, która się zrobiła tak

hxsz.jpg

Ale już jest z górki jeszcze tylko stery i będzie koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.