Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Galeria przynęt spinningowych własnoręcznie wykonanych


roman gawlas

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Mam jednego Basuńskiego Bezsterowca, bardzo ładne i estetyczne woblery. O pracy będę mógł napisać dopiero po testach a o skuteczności w przyszłym sezonie :cool:

Ja z kolei posiadam Artura boleniówkę i muszę przyznać, że wobki rewelka, w realu są jeszcze ładniejsze niż na foto a praca miodzio :)

Piękne pstrągówy, te kiełbie bardzo przypadły mi do gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Basuńskie sterowce" na specjalne zamówienie,jeden z nich leci do Kamila @Bielik :) 7cm, 14g. Praca drobniutka.

1pm8.jpg

llv0.jpg

"Basuńskie wertykały" 7cm 15g wagi. Jak się okazuje po drobnej zmianie technicznej wobler pracuje także na dolnym oczku pracę porównałbym do łomżyńskiego bezsterowca nie ma lusterkowania lecz pięknie zamiata ogonem, prowadząc go z uniesioną szczytówką co jakiś czas zbiera bąbel powietrza. Na górnym oczku drobne lusterkowanie z minimalnąpracą ogonową.

tdwe.jpg

3uso.jpg

Opalizacja

pp0p.jpg

90% tych woblerów leci do kolegi @maniek72 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Duże (jak na mnie) skończone

twim.jpg

Materiał: lipa

Długość: 8 i 9,5 cm

Waga: 18 i 21 g

Ster: poliwęglan 3 mm

jednolity stelaż z drutu nierdzewnego 1,2 mm, wzmacniany oplotem z drutu miedzianego.

Lakieru z 10 warstw albo i więcej, ale mi to nie przeszkadza

Akcja bardzo mocna, mało kija z ręki nie wyrwie :razz: Jak by chciał ją jakoś określić to mocne V z kolebaniem na boki.

Z przeznaczeniem... do mojego pudełka, z myślą o sumku ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1, po pierwsze to gratuluję objęcia sterów na h.pl (jakoś nie było okazji ;) ) Dzięki ale po to robimy te przynęty aby łowiły a nie leżały w pudełkach na ozdobę, dla mnie dobra przynęta to ta co łowi ryby, wygląd łowi wędkarzy, praca woblera ryby i tego będę się trzymał, praca na pierwszym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo ciągłych przerw w dostawie energii udało się co nieco wykończyć za dnia i wieczorami przy świecach :P

Basuńskie bezsterowce 7cm w nowych kolorkach. Dzisiaj byłem je poustawiać, klatki na starorzeczu pozamarzane więc zostały mi testy na "mojej" rafce. -8 stopni, palce grabiały,żyłka przymarzała do przelotek ale udało się wszystkie wyregulować :)

fb88e67419f14cdamed.jpg

Udało mi sie uchwycić tarło BB pod wodą :P

f0b559c79b47bed8med.jpg

998351dd72fdba31med.jpg

65682d021eadbafemed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.