Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Kijek 3,8m,

młyneczek,

haczyki,

2 kolejne spławiki,

świetliki,

żyłeczka 0,20,

6 kg różnorakiej zanęty,

główki jigowe,

kotwiczki,

kółka łącznikowe............ itp.

Nawet nie chcę podliczać ile poszło "baj baj" :???:

Ale bardzo mnie ucieszyła książka Dariusza Duszy "Sekrety mistrzów spinningu", którą to se dostałam w prezencie. Mam nadzieję, że ta lektura będzie skutecznym lekarstwem na dzisiejsze bezrybie, ew. w pewnej mierze delikatnym środkiem zaradczym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe echo Humminbird pirhania max 220 z montazem do lodzi jak i z mozliwoscia wyrzutu przy pomocy wedziska, stojak scienny rapala, kilka blaszek i wobkow rapala, w tym bardzo fajne clack'n'rap 25g, stopery gumowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy w Kołobrzegu:

16fa95ca6e0d70abm.jpg

3 black fury, jedna aglia (te na dole) reszta jakieś takie, może coś się na to uwiesi, w dalszym ciągu nie mogę nigdzie znaleźć woblerka RAPA, który był niesamowicie łowny u mnie na rzeczce..

106 zł baj baj ;D

a no i kupiłem jakieś pierdoły na straganach w okolicach promenady kołobrzeskiej ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze zakupy

zanęta Samet płoć zielona X2

zanęta P.Lorenc extra uniwersalna 1,9kg

wagglery 4+3 i 3+4 expert (chyba trochę za kolorowe)

wagglery 5,5g expert

rurki antysplontaniowe X3

krętliki

wypychacz

drgające szczytówki x2

przypony stalowe

ołów śruciny balsax

ołów śruciny jaxon

haki z przyponami owner karp nr10

haki z przyponami owner leszcz nr 10

haki z przyponami kamatsu feeder nr12

wodery lexpo

Czekam na przesyłkę z wagglerami i do końca tego sezonu z drobiazgów już wystarczy.

Chyba że późną jesienią sprzęt na lód :mrgreen:

W piątek wpadne jeszcze po stopery nitkowe i robale kuku pinka i od piątku do niedzieli na rybki nad moje ulubione jezioro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne mini zakupki, obszedłem wszystkie sklepy w Kołobrzegu, Ostrowcu świętokrzyskim i nigdzie nie spotkałem woblera RAPA :P

Trudno, ostatnią nadzieją przed niedzielnymi spinningowymi zawodami jest wyjazd w piątek do Wawki, min. jakiś lekki spinning zamierzam kupić, no i może wreszcie trafie na woblerki RAPA :P

c0847154e5585ee3m.jpg

PS. może ktoś orientuje się, gdzie mogę dostać RAPY w Warszawce, ew. namiary na jakiś fajny market wędkarski najlepiej gdzieś w okolicach stacji metra ew. gdzieś w centrum.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienilem tego swingera na jeszcze jeden sygnalizator.
I bardzo dobrze zrobiłeś ,ja te Jaxony będę chciał reklamować ,tylko problem ze nie mam paragonu ze sklepu :???: i nie wiem czy sie uda ,zaraz wstawię fotkę ,kumplom też sie połamały :evil:

27bbb8bb60d2e2b1m.jpgb07b7d5cfbdb2dfbm.jpg495696457f6e8a78m.jpgTen plastik co sie połamał w Fox-ie jest 4-5 razy szerszy+grubszy ,

Odradzam zdecydowanie ,miałem napisać w testach sprzętu ale nie ma zbyt dużo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

combo, w skład którego weszlo

Abu Garcia Diplomat #5/6 2 częściowe

Abu Garcia Diplomat 56

Podkład

Sznur pływajacy jednostronnie dociążony WF6F #6

Przypon koniczny

kilkanaście muszek.....

62325188.jpg

50117230.jpg

23333240.jpg

teraz tylko łowić.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw sygnalizatorów Videotronic XRC plus centralka CX2

Pokrowiec karpiowy Nash Apache Speed 5

5 kompletów ochraniaczy na kije Nash Tip Tops

Torba Nash Carryall

Zestaw trzech pojemników na akcesoria Chuba(od najmniejszego do największego)

Zestaw Chub Greedy Pig Session Set

Tylne podpórki ESP

Trochę pop-up'ów Mainline,gumek Gardnera,pianki do wyważania zestawów Nasha w różnych kolorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.