Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Ten stary Volks ma szanse stać się klasykiem za parę lat. Jak kolekcjonujesz auta to dobra inwestycja - musi tylko przestać w garażu jeszcze z 10 latek - faktycznie może nabrac ceny. Ale jak każdy klasyk nadaje się wyłącznie na niedzielne przejażdżki. Tak na marginesie G60 to typ silnika a nie samochodu - został zastąpiony później silnikiem VR6 i z takim Corrado też można spotkać - ale już nie wiem czy to samoróbki czy VW jeszcze wypuszczał ostatnie modele z VR6-tką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe Andi, do przyczepki mam inny cholownik, a ten ... dla zabawy, by łysych dresiarzy w czarnych BM-kach powpieniać :lol: Jeździ się tym jak furmanką na drewnianych kołach, bo twardy jest niemniłosiernie za to powera ma niemiłosiernego. Okiem nie mrugniesz, a na blacie masz 250. Hamownia ujawniła w nim 198 kucyków :mrgreen:

A tak, jako ciekawostkę ... zobaczcie na tego:

"VW Corrado 1994/2004r. 6.0 V 12 48V 1027 km bez nitro. Najszybsze Corrado na świecie!!!! Samochodzik ten przyśpiesza od 0-100 km/h w około 3,0 sek ( zależy od opon i nawierzchni ) a do 200 km/h w 6,4 sek. Prędkość maxymalna tego potwora to około 400 km/h, lecz nigdy tyle nie jechałem. Najwięcej odważyłem się dojść do 360km/h i miałem wtedy jeszcze sporo do deski J. W autku tym jest zainstalowany silniczek V12 48V o pojemności prawie 6litrów ( 5998 cm3 ) a do tego 2 kompresory ROOTS-a, oraz 2 intercoolery. Ukł. Wydechowy ULTER-a. Ta ogromna moc jest przekazywana na wszystkie 4 koła. Zamontowane jest tu również hudrauliczne zawieszenie,oraz 4 butle NITRO. Jest to auto tylko dla prawdziwego fanatyka motoryzacje, który wie, że na światłach nie podskoczy mu jakieś PORSCHE, albo FERRARI. Cena jest dość wysoka, ale za taki pojazd nie jest chyba zbyt wygórowana. Wszelkie pytania proszę kierować pod numer xxxxxxxxx

Przebieg: 17000 km

Silnik: benzyna, 5998 ccm

Nadwozie: inne, 3 drzwi, kolor: czarny

Skrzynia biegów: ręczna

Wyposażenie: Bezwypadkowy ABS ESP Alufelgi Elektryczne szyby Elektryczne lusterka Elektryczny szyberdach Wspomaganie kierownicy Napęd 4 x 4 Reflektory ksenonowe Metalic Skórzana tapicerka Climatronic Radio odtwarzacz kasetowy CD DVD GPS nawigacja

Cena: 750000 zł"

Źródło: http://www.autka.net/ogloszenia_motoryzacyjne-1367.html

Tym, to by się na rybki śmigało, no nie :cool::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to samoróbki czy VW jeszcze wypuszczał ostatnie modele z VR6-tką.
To fabrycznie montowane silniki 2,9 litra V6. Myślałem o takim, dumałem , a nawet jechałem. Zdecydowałem jednak, że G60 to jest to :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym, to by się na rybki śmigało,
za 750 tys. to chyba jednak (na pewno) wybrał bym porshe a nie starego vaga. Przyspieszenie do setki trochę tylko gorsze za to potem po takim wyczynie, nie trzeba go przez miesiąc naprawiać. :mrgreen: No i jaki optix - bez porównania ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to G 60 VR6 stara zabawka na zachodzie nikt tego nie kupuje
No stara - bo to klasyk ma być - za ileś tam lat. I Ci co klasyków szukają to zapewne właśnie kupują - a ponieważ takie hobby/biznes to przede wszystkim 'na zachodzie' się rozwija od dziesiątków lat - to zapewniam że kupują. To poprostu maszynka do posmakowania. Mnie akurat nie smakuje ale przeliczanie koni nie ma tutaj sensu - przecież wiemy że to staroć. Tutaj peter chodzi o coś zupełnie innego - nie pokumałeś trochę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to teraz coś wędkarskiego. Wymieniłem praktycznie cały sprzęt z wyjątkiem podbieraka, wiosełka i pontonu. Najbardziej jednak cieszę się z nowego kręciołka, który jak do tej pory jest "dziewiczy" i taki pozostanie do dnia dziecka ... DAIWA INFINITY-Q 3000. Sam sie kręci i myślę, że sam będzie łowił ryby :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee Piotrek Ty to zawsze z grubej rury jedziesz ! Ile zabuliles? Okolo Tysiaka ,co?

Mam nadzieje ze po mocnym przetestowaniu na sandaczach napiszesz artykul o nim :cool: .

Mi sie podoba Daiwa Exceller ... wiem nie Twoja pulka...ale moze sie skusze :cool::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. DAIWA INFINITY-Q 3000. Sam sie kręci
Gdybyś kupił HYPER

TANACOM 600FE to bym i uwierzył że sam się kręci .

A wracając do tematu to sporo już w tym roku wydałem na sprzęt i nie planuje jakiś poważnych zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad ma wiedziec ze Piter jest masterem od sandaczy

Jestem świerzak na tym forum i już dwa osty dostałem, Bóg wie za co, ale mniejsza z tym.

Mam nadzieje że nie odbieracie mnie źle. Jeszcze pare dni i załapie zwyzzaje tego forum.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HYPER TANACOM 600FE to bym i uwierzył że sam się kręci
:lol::lol::lol:

I to niezle sie sam kreci, 45 kg ciągnie sam jak wciągarka.

Zapłacic 3 tys za wymysł ktory odbiera przyjemnosc holowania ryby wg mnie bezsens dla snobów.

Jesli kogos /uzytkownika/ uraziłem to przepraszam :cool::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie bezsens
Nie keri, to nie bezsens. Shimano tez ma w swojej ofercie taki multik 'Dendou Maru' a silnik jak się pewnie domyślasz nie służy do holowania ryby bo to jest poprostu nie możliwe. Służy do podnoszenia pilkera z dużej głębokości. Jeśli łowiąc na głębinie miał byś ze 100 i więcej metrów podnieść kilka razy przynajmniej pólkilowyą a nawet kilkgramową przynętę to po paru razach doszedł byś do wniosku że to jednak nie jest wymysł dla snobów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.