Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

No to moze i ja się trochę pochwalę :smile:

Zakup miał miejsce jakiś czas temu ale chciałem coś praktycznego o nim przy okazji powiedzieć więc musiał przejść testy nad wodą.

wędzisko

kołowrotek

A teraz opinia:

Kołowrotek w wersji 1000 FA - bardzo przyjemna i precyzyjnie wykonana zabawka. Jest dość delikatny ale do spławikówki wystarczy. Hamulec ma bardzo precyzyjną regulację co przy łowieniu na delikatne zestawy daje poczucie pewności podczas holu.

Wędzisko Catana Tele Match 5-20g 4,2m - niezwykle lekkie i dokładnie wykonane wędzisko. Świetnie leży w ręce (przynajmniej w mojej). Hol nawet niewielkich sztuk przy tak delikatnym kiju daje sporo radochy. No i a'propos delikatności. Przelotki są wykonane i zamontowane bardzo precyzyjnie ale stopki przellotek wg mnie są zrobione ze zbyt giętkiej stali. Łatwo je wygiąć w czasie składania i rozkładania (nie dotyczy przelotek na szczytowym elemencie. Są przesówne i mocowane inaczej). Wiadomo, że stal posiada taką wadę jak zmęczenie materiału. No i zastanawiam się teraz jak szybko się zmęczą.

Jednak dla mnie już teraz jest to wada tego wędziska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupilem 30minut temu wedeczke Robinson Xenon Picker 270cm jak pojade ja "ochrzscic" to zdam relacje na jej temat. Narazie moge powiedziec tylko tyle ze bardzo mi sie podoba (z wygladu) i dobrze mi lezy w rece :D C.D.N :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebek

A ja miałem przyjemność nabyć nowiutkiego feederka

00f74819a68758bbm.jpg

0c13ca67d12cb0b3m.jpg

Daiwa hevy feeder c.w.40-150g wykończenia na FUJI bardzo uniwersalny kji który z

powodzeniem można stosować jako karpiówke jak i dłuższego pickera(4szczytówki w zestawie).

Jedyna wada to taka że pochłonął znaczna częśc budżetu na ten rok na grubszy sprzęt :cry::cry::cry: czekam jeszcze tylko na kołowrotek który jak otrzymam to zamieszcze fotki na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ... ( i o Paniach nie zapominam ) widze ze temacik feederkow sie pojawil ...

Chcialbym sie was zapytac co sadzicie o takim sprzecie http://www.sklep-wedkarski.com.pl/product_info.php?cPath=18_28_33&products_id=2971&osCsid=bf67fadadd75ed9269ba552e2

Interesuje mnie dokladnie wasza opinia na temat stosunku jakosc cena ... mianowicie czy warto wydac na to te 70-80 zlotych. Mikado to w koncu calkiem przyzwoita firma a potrzebuje drugiego feederka. Szukam czegoś cieższego bo i tak lowie na bombke wiec z DS zadko korzystam a potrzebuje porzadnie machnac zestawem ... nawet 60-80 metrow.

Nada sie ??

Pomozcie bo aukcja sie niedlugo kocznczy ... help :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebek
Chcialbym sie was zapytac co sadzicie o takim sprzecie

barti jak sobie wyobrażasz smyrnięcie na odległość 60-80m i zacięcie z odległości 60-80m kijem o dł.3.30m.

Zastanów się na zakupem kija minimum 3.6m bo 3.3 to ciut za krótki

Dołoż te pare złotych i weź choć taki kijaszek będziesz miał pewniejsze zacięcia

http://www.sklep-wedkarski.com.pl/product_info.php?cPath=18_28_33&products_id=2977&osCsid=bf67fadadd75ed9269ba552e2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebek
Sebek ,oglądalem i "macałem" taki na targach ,też mi się podobał.

Własciwie Maniek to tylko ty odpowiedziałeś jak pytałem o ten kij jak zastanawiałem się nad zakupem.Mówiłeś że to koński bat ale w praktyce sprawdza się nad wyraz dobrze jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam go z powodzeniem wędkarzom łowiącym na pickera jak i na ciężką gruntówke.Upora się on z małymi strugami jak i z rzekami klasy Wisła i Odra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebek
Chyba nicki pomyliłeś...Barti to ja.

barti przepraszam najmocniej. :oops::oops::oops:

ten post był zdecydowanie kierowany do docenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie to bardziej mi chodzilo o sam Typ ... tez bym chetniej kupil cos 3,9 ... osobiscie wole dluzsze kije ... a ma ktos jakas wyrobiona opinie na tematy tej serii kijaszków ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja we wtorek kupiłem................... Forda Mondeo kombi (mk II) 1,8 TD, 90 KM rocznik 99'
artech, wielkie kombi i 90KM! Musisz uważać żeby łowisko nie było pod górę bo może nie podjechać ;):mrgreen::mrgreen:

Gratulacje stary - teraz będziesz się woził - przynajmniej długa wędka wejdzie Ci bez problemów (jak rozłożysz siedzenie) - u mnie musi być po skosie :neutral:

Szerokiej drogi!

PS

Kombi w tym wieku? Chyba potomek się szykuje coo.....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forda Mondeo kombi

Mam nadzieję, że trafisz na lepszy egzemplarz niż ja. Swojego sprzedałem po 6 miesiącach. Co prawda był to 94 rok ale od tego czasu nigdy więcej forda.

Kombi w tym wieku? Chyba potomek się szykuje coo.....?

Albo sprzęt się do mniejszych nie mieści :wink: Ja od października też jeżdżę kombi i póki co bardzo sobie chwalę. Rodzinkę z rocznym bajtlem na długi weekend pakuję bez problemu. Podobnie jak dwóch kolegów ze sprzętem przy okazji wyjazdów na rybki.

KOMBIAKI Są SUPER :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombi w tym wieku? Chyba potomek się szykuje coo.....?
Na razie nie, ale pracuję nad tym :mrgreen::mrgreen:
Albo sprzęt się do mniejszych nie mieści :wink:
To fakt, nowa wędka z tubą do bagażnika Toyki nie wchodziła musiałem ją upychać w środku. A takie kombi na wyjazd do Szwecji będzie jak znalazł :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własciwie Maniek to tylko ty odpowiedziałeś jak pytałem o ten kij jak zastanawiałem się nad zakupem.Mówiłeś że to koński bat ale w praktyce sprawdza się nad wyraz dobrze jestem z niego bardzo zadowolony.
No za taką kase jeszcze byc nie zadowolonym.Podobać mi się bardzo podoba ,ale nie znaczy to jeszcze że mi pasuje ,dla ciebie jest ok. ale dla mnie zbyt miękki i nic w tym zdrożnego ,a wręcz to normalka o czym często zapominamy doradzając komuś jakiś sprzęt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem sobie cały zestaw:

Wędka Konger Salva Spin (2,7m 25g) - używana bedzie glownie do splawika ale tez czasem spin.

Kołowrotek: Shimano Alivio 1000FA (hamulec przedni)

Żyłka: Kevlon Steelon 0,18 mm 150 m

Hmmm A reszty nie będę wymieniał bo kazdy wie co wchodzi w skład zestawu wedkarskiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.