Skocz do zawartości
tokarex pontony

Mój rok na forum


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

To już (dopiero? :mrgreen: ) rok minął od czasu jak Haczyk stał się moją drugą ciężką chorobą (oprócz wędkarstwa).

Z tą chorobą nie przesadzam specjalnie, bo nie jest całkiem normalne, żeby w ciągu roku miesiąc spędzić na forum (720,2 h:24 h= 30 dób na forum :shock::lol: ).

Przez ten rok:

- przede wszystkim poznałem bardzo wielu ciekawych ludzi (z niektórymi spotkałem się "na żywo" :wink: ) i paru nieciekawych :lol:

- bardzo wiele się nauczyłem, śmiało mogę powiedzieć, że jestem lepszym wędkarzem niż rok temu :cool:

- zostałem moderatorem :mrgreen:

- po prostu miło spędziłem czas :cool:

Mam nadzieję, że to dopiero początek :twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 211
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

No u mnie jest calkiem podobnie

Spedzam na forum sporo czasu ale w statystykach tego nie widac bo nie lubie go przegladac logujac sie wczesniej :lol:

Najwazniejsze jednak jest mozliwosc poznania ciekawych ludzi i nauczenia sie wielu ciekawych rzeczy :cool:

Pozdr dla nauczycieli :wink::smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spedzam na forum sporo czasu ale w statystykach tego nie widac
Przecież nie chodzi chyba o statystyki ,dawno już mówiłem aby je zlikwidowac.

Manku ja nawiazywalem do postu Tomka ktory wyliczyl ze byl na forum przez 30 dob :smile: a moj czas statystyczny ograniczal sie z reguly do czasu pisania postow :lol:

Ja tam nawet nie spogladam w statystyki bo i po co :?::lol:

Pozdr dla zarazonych forum haczyk :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1 napisał/a:

żeby w ciągu roku miesiąc spędzić na forum (720,2 h:24 h= 30 dób na forum :shock::lol: ).

no to przesadziłeś :shock: ja w ciągu 2,5 roku niecałe 300 godzin plus trochę bez logowania.

Hmm u mnie to jest tak:

Dołączyła: 07-10-06, 12:56 więc jestem 7 miechów

Łączny czas wizyt Godzin: 231.4 i nie jest źle.

Artech podciągnij się :wink:

O rzesz spadam gary myć :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Tak tak lata leca kiedy przycinamy kity kotom.

Wszystkiego najlepszego Tomek 1.

Noi życze dalej roztropnosci jaka posiadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą chorobą nie przesadzam specjalnie, bo nie jest całkiem normalne, żeby w ciągu roku miesiąc spędzić na forum (720,2 h:24 h= 30 dób na forum ).

No to ładnie ja już ponad 3 lata a godzin tylko 491.2 :wink:

Przez ten rok:

niezwróciłem uwagi na datę twojej rejestracji, ale rzeczywiście dopiero rok :shock: , zawsze miałem wrażenie, że jesteś znacznie dłużej :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie ja już ponad 3 lata a godzin tylko 491.2

Cienias :mrgreen::wink::lol:

niezwróciłem uwagi na datę twojej rejestracji, ale rzeczywiście dopiero rok , zawsze miałem wrażenie, że jesteś znacznie dłużej

Tzw. Kariera Nikodema Dyzmy :wink::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajżałem w swój profil popatrzec na te godziny i aż się przeraziłem

To policz inaczej, żeby to sobie jakoś wytłumaczyć :mrgreen: Np. w moim przypadku miesiąc na forum oznacza raptem dwie godziny na dobę :cool::lol:

A co to są dwie godziny na kompie :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Odgrzewam temat :mrgreen:

Właśnie dziś mija rok mojego pobytu na forum :grin: Faktycznie

To już (dopiero? :mrgreen: )
albo dopiero, albo już to zależy z jakiej perspektywy się na to patrzy :wink:

No więc krótko: ten rok otworzył przede mną ogromną wiedzę na temat wędkarstwa, dzięki haczyk.pl zaczęłam konkretnie bawić się gruntówkami, spinningiem; sama robię zanęty - no kto by pomyślał :lol: Szaleję po sklepach wędkarskich dobierając przynęty, składniki zanęt, atraktory, macam kije, jestem szczęśliwą posiadaczką mini hodowli czerwonych robaków i ich potomstwa :wink:

Poza tym podobnie jak Tomek1 poznałam tu wielu ciekawych ludzi, których pragnę spotkać w realu :grin: I to właśnie Wam wszystkim chcę podziękować za tak miłe przyjęcie jednej z niewielu kobiet na forum do męskiego grona wędkarzy: dziękuję :!:

Z tą chorobą nie przesadzam specjalnie, bo nie jest całkiem normalne, żeby w ciągu roku miesiąc spędzić na forum (720,2 h:24 h= 30 dób na forum :shock::lol: )

Jestem zdrowsza :lol: 580,2h / 24h= 24,2 doby :wink:

zostałem moderatorem :mrgreen:

ja też, ja też :twisted: czego zupełnie się nie spodziewałam, może nie dlatego, że mam jeszcze wiele do nauczenia się w sprawach wędkarstwa, ale dlatego, że jestem babą :roll:

No cóż jest jak jest, to jest moje wariactwo i również uważam ten rok za początek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.