Skocz do zawartości
tokarex pontony

Mój rok na forum


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

no to moje gratulacje Pani Moderator :mrgreen:

ohoho - no widzę właśnie, że u mnie też już sporo ponad rok, jak ten czas leci, ale wiem jedno:

pomimo tego, że czasem mam przerwy w przebywaniu na haczyku, to jednak zawsze wracam, często tęsknię, i przede wszystkim...

nie żałuję żadnej bliższej lub dalszej, aczkolwiek na żywo lub choćby via gg znajomości zawartej tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 211
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
no to moje gratulacje Pani Moderator :mrgreen:

dzięki i przestań mi tu "Paniować" :lol:

ohoho - no widzę właśnie, że u mnie też już sporo ponad rok, jak ten czas leci

No więc trini gratuluję, dzień przed Wigilią będzie półtora roku :grin:

Trza będzie coś skrobnąć :wink:

nie żałuję żadnej bliższej lub dalszej, aczkolwiek na żywo lub choćby via gg znajomości zawartej tutaj :)

Podpisuję się pod tymi słowami wszystkimi łapami :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przeleciał rok już w lipcu a nawet nie zwróciłem na to uwagę :shock: Czas trochę szybko leci. A najszybciej te chwile, które są przyjemne itd. jak np. czas nad wodą :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał :shock: dla mnie minęły już jakiś czas temu dwa lata jak mieszam na tym forum.

No keri to Ty stary wyjadacz jesteś :lol::lol::lol:

Mi przeleciał rok już w lipcu a nawet nie zwróciłem na to uwagę :shock:

No i zauważyłeś :wink:

oby forum rozwijało się nadal tak jak do tej pory albo i lepiej.

ja stawiam na "lepiej" :mrgreen:

Jak się rejestrowałem na haczyku było ok 160 zarejestrowanych użytkowników. Ilu mamy dzisiaj sami widzicie :grin:

mamy: 1557 użytkowników :mrgreen:

Gratulacje Madi :wink:

dzięki Tomku, ale wiesz aż dziw bierze, że nikt nie nazwał mnie kotem :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Czytając ten temat sprawdziłem date mojej rejestracji i właśnie w dniu czytania tego tematu mineło już pół roku mojejj obecności na forum. Może nie wiele w porównaniu z innymi którzy mają większy staż ale sporo się nauczyłem. Czasami jestem rzadziej czasami częściej jedno jest pewne że na żadnym forum nie spędzam tyle czasu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość wobler129

Ja odświeżę temat i napiszę, że jestem tu już 1 rok i 2 miesiące :!:

Licząc łączny czas wizyt, to na forum spędziłem 22 dni :shock: To już chyba mega nałóg? :lol:

No i przekroczyłem granicę 2000 postów :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość wobler129
ale mam pytanie czy dużo zmieniło się na forum przez ten czas w którym tu jesteś ?

A do kogo kierujesz pytanie?! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Jak dla mnie to atmosfera sie rozluźniła i niedawno pojawił się haczyk TV oraz pojawia się lepszy podział kategorii :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dużo zmieniło się na forum przez ten czas w którym tu jesteś ?

Na pewno. Przede wszystkim forum znacznie urosło. Jak się rejestrowałem było mniej niż połowa obecnych użytkowników. Forum znacznie się również rozwinęło pod względem formy i treści.

Nie zmieniła się za to atmosfera, co uważam za duży plus. O niespełna roku mojego moderowania nic nie piszę bo nie mnie oceniać. Mam nadzieję, że nie przeszkadzam. :wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.