Skocz do zawartości
tokarex pontony

Mój rok na forum


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

czy dużo zmieniło się na forum przez ten czas w którym tu jesteś ?

Tak sobie dzisiaj w dzień moich urodzin, postanowiłem zajrzeć na haczyk.pl, zobaczyć, co tu słychać. Wiem, że pytanie nie było kierowane do mnie, ale pozwolę sobie (w prezencie urodzinowym dla samego siebie) wyskoczyć przed orkiestrę i odpowiedzieć jak ja to widzę.

Nie zmieniła się za to atmosfera

Wiem tomek1 że jesteś krócej na forum niż ja, ale nie znowu o tyle żeby nie zauważyć że piszesz oczywistą nieprawdę. Dlatego myślę, że nie tyle nie zauważasz, co nie chcesz zauważyć. Oczywistym jest, że małe forum jest znacznie łatwiejsze w moderowaniu i administrowaniu. Oczywiste jest też, że wraz ze wzrostem ilości użytkowników potrzebne są zmiany. Jednak zmiany na haczyk.pl są zdecydowanie negatywne. Naprawdę nie chcę się wyzłośliwiać ani lać tu jadu. Krótko więc napiszę że podejście tomika do użytkowników uległo wielkiej zmianie od czasu jak zachłysnął się dużą ilością wejść na swoją stronę. Zmiana to polega na braku szacunku i traktowania użytkowników jak równych. Oczywiście zawsze byłem i nadal jestem zdania że tomik tu rządzi i może robić co chce. A jeśli się komuś nie podoba to po prostu może ruszać w drogę, czy jak to nazwać. Widać niestety że więcej użytkowników tak robi, a w opinii że poczynania tomika i jego dobermanów są „dalekie od normalności”, okazuję się nie być odosobniony. Celowo użyłem cytatu.

Nie będę dalej ciągnął, bo szczegółowo to i tamto nie raz pisałem a weterani forum pewnie też pamiętają nie jedno, co najmniej, dziwne zachowanie się administracji. Żeby jednak zakończyć optymistycznie, życzę Wam powodzenia w 2008 roku a użytkownikom wytrwałości, ciągnijcie wiedzę z forum ile się da, jest tu naprawdę kilku zacnych użytkowników!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 211
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość wobler129
Tak sobie dzisiaj w dzień moich urodzin

Tomaszek to wszystkiego najlepszego życzę i taaakich ryb w następnym sezonie :wink: I zaglądaj częściej bo jakoś tak "pusto" tutaj :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tomek1 że jesteś krócej na forum niż ja, ale nie znowu o tyle żeby nie zauważyć że piszesz oczywistą nieprawdę.
Brakowało mi tego tonu :lol: . I trzeźwej oceny.

Wszystkiego najlepszego Tomaszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakowało mi tego tonu :lol:

Mi też :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ale za te dobermany to Cię Tomaszek powinnam za ucho wytargać, no ale skoro są dziś Twoje urodziny.... No to wszystkiego najlepszego :wink:

A już w temacie niech będzie: zmieniło się, jest haczyk.pl, liczba użytkowników również dużo większa, poruszane są to co raz bardziej ciekawe tematy dotyczące sposobów i sposobików, poza tym coraz bardziej rozwija się temat poświęcony woblerarstwu, kurcze jak Oni to robią (?), jest pierwsza kobieta moderator chyba żadne inne forum nie ma :twisted:

Oj dużo by gadać, jak na mnie późna już pora, myśli nie mogę sklecić :wink:

jedno niezmienne zmiany idą zgodnie z postępem czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w dzień moich urodzin

Z taka" data" to w szkole miales "prze.....e" :smile:.

Mój syn też będzie tak miał (chyba, że się podda), urodzony dokładnie w Wigilię czyli 24 grudnia, właśnie skończył 5 lat. A dzień jego urodzin był dla mnie najszczęśliwszym dniem w roku, jak i najwspanialszym prezentem pod choinkę :mrgreen:

A wychowuję Go tak, by nie przejmował się dogryzaniem ze strony rówieśników, pomagają mi w tym rożne szkolenia jak i podejścia do ludzkiej psychiki :lol:

Może to mnie uratuje: żeby nie było totalnego offa choć i tak gadamy o d..e Maryni, jak postrzegacie Wasz rok na forum :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wychowuję Go tak, by nie przejmował się dogryzaniem ze strony rówieśników, pomagają mi w tym rożne szkolenia jak i podejścia do ludzkiej psychiki

Mozesz sobie darowac wszelkie "psychoterapeutyczne" porady :smile: .W roczniku jest "mlody" i musi miec "prze....e" :smile: ,bo jak mowi przyslowie "Kto u Cyganow wode nosi???" :twisted:.Teraz Wiesz skad u Tomaszka "ciety jezor" :mrgreen:.

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek, przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam, ale oglądałem "Trumana". Fajny film, taki życiowy...

Dlatego myślę, że nie tyle nie zauważasz, co nie chcesz zauważyć.

Mimo Twoich "czułości" wypowiedzianych pod moim adresem parę tygodni temu odpowiem, bo po pierwsze zwracasz się do mnie a po drugie masz święto.

Widzę może nawet więcej niż Ty. Nie wszystko mi się podoba, nie ze wszystkim się zgadzam. Bolą mnie np. takie słowa

poczynania tomika i jego dobermanów są „dalekie od normalności”
Wiem tomek1 że jesteś krócej na forum niż ja, ale nie znowu o tyle żeby nie zauważyć że piszesz oczywistą nieprawdę.
Brakowało mi tego tonu :lol: . I trzeźwej oceny.

Wszystkiego najlepszego Tomaszek.

Ale forum to nie Tomik, ja czy nawet Ty. Zresztą czy to dla Ciebie ma jakieś znaczenie?

Ja podchodzę bardzo luźno mimo swoich, ciętych niekiedy postów. A dzieje się tak dlatego że to tak naprawdę traktuję to jako zabawę - coś jak grę komputerową - w wersji 2.0 - coś jak sen. Klikam guziczek z krzyżykiem i wszystko znika
Przykro mi jeśli kogoś rozczarowuję, ale jeśli forum miało by zniknąc jutro to nie zmieni to mojego życia w najmniejszym stopniu - jak gra właśnie. Płakać też nie będę, bo większość tych samych osób spotkam na innych forach "w innych grach" żeby trzymać się już przenośni.

Wszystkiego najlepszego Tomaszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek ja również przyłączam sie do życzeń kolegów po kiju :wink: Wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia (w tym roku pełnego wędkarskich sukcesów i pozytywnych emocji :mrgreen: ) i spełnienia wszelakich marzeń :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale forum to nie Tomik, ja czy nawet Ty. Zresztą czy to dla Ciebie ma jakieś znaczenie?
Piszesz to pod moim cytatem wiec to pewnie do mnie :grin:

Jakieś znaczenie dla mnie ma co sie dzieje z forum bo ciągle się z nim utożsamiam.

Atmosfera sie zmieniła :!: i to bardzo.

Zaczęły być istotne wyniki, statystyki, rywalizacja miedzy portalami. Dwa lata temu było to forum zapaleńców ale zapaleńców tylko wędkarstwa a nie rywalizacji w ilości użytkowników czy ilości napisanych postów.

Całe szczęście ze jest tak jak mówi Tomaszek

jest tu naprawdę kilku zacnych użytkowników!
i dla tego warto tu zaglądać.

Temat brzmi Mój rok na forum to już mój kolejny rok i oby trwało to jak najdłużej.

Czego życzę wszystkim i oby wpisy w tym temacie były nie tylko kolegów z rocznym stażem ale i z 3-4 czy kiedyś 5-cio letnim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1, staram sie czytać uważnie a nawet staram sie ze zrozumieniem :wink:

Cytat był ze mnie z innego kolegi wiec :cool:

Mniejsza z tym i tak to co napisałem jest dla większości i tak wiadome nie po raz pierwszy to mowie. :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje koledzy za odpowiedz na moje pytanie o zmiany jakie nastąpiły na przestrzeni czasu.

Mam teraz pełniejszy obraz ewolucji forum.

Oczywiście wszystkim solenizantom którzy obchodzą swoje jubileusze związane z pobytem na forum składam jak najlepsze życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Nie da się ukryć ,i u mnie minęło trzy latka na forum z związku z tym po pierwsze chcę podziękować wszystkim a w szczególności adminowi i tym starszym w stażu userom [choć nie tylko] za cierpliwości ,zrozumienie i naukę w zrozumieniu netu ,bardzo wiele się nauczyłem od was ,nie tylko w sprawach dzialania forum ale też i netu i wcale się tego nie wstydzę ,bo wstyd to nie wiedza lub raczej nie chęć do niej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim, którym walnął rok lub nawet dwa :lol:

maniek, toż Ty "dinozaur" forum jesteś :mrgreen: :mrgreen: Następnych jubileuszy życzę.

I tu się muszę zgodzić :mrgreen:

maniek wielkie dzięki za to, że jesteś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.