Skocz do zawartości
tokarex pontony

Mój rok na forum


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

madi,
fajny opis .. forumowania

Kurcze a skąd to wykopane :?::shock:

Gratuluję sukcesów i zapału.

No i wytrzymaj z nami kolejne 30 lat :mrgreen:

Najlepszego :smile:

Dzięki wielkie, pókim jeszcze młoda i silna - zakładam, że przeboleję jakoś te kolejne lata :wink:

madi najlepszego ;) Życzę udanej kariery sędziowskiej, no i Tobie i sobie życzę żebyśmy się zobaczyli na jakichś Mistrzostwach Polski :razz::lol:

Tobie też dzięki, fakt faktem może za te parę latek będę bacznie obserwować Cię na takich zawodach, z pewnością będę trzymać kciuki :wink:

Chłopaki również życzę Wam wszystkiego naj naj naj :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 211
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
ha spławik poszedł w odstawkę.... no niecałkowicie, ale jednak.

Przeproś :mrgreen:

Trzy lata..... Trzy lata ja tu z Wami wytrzymałam :shock: :shock: :shock:

Faktycznie szok, ale na pocieszenie ze mną tylko ponad rok :mrgreen:

ale również jako "najprzystojniejszy" i konsekwentny Strażnik SSR na Dolnym Śląsku

i tego się trzymaj :wink:

Sędzia, znaczy Sędzina (no nie kocur?)

Ale Wysoki Sąd to lubi się przyczepić :mrgreen:

Gdy się burza zbiera w domu, chłopie - idź na ryby po kryjomu!!!

Za to to masz u mnie kratę piwa :razz: I szczere gratulacje Wysoki Sądzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha spławik poszedł w odstawkę.... no niecałkowicie, ale jednak.

Przeproś :mrgreen:

Ach wybacz przepraszam, nie mogę w inny sposób wyrazić tego co dziś czuję, by w pamięci zgubić chwile złe..... :lol::lol::lol:

Trzy lata..... Trzy lata ja tu z Wami wytrzymałam :shock: :shock: :shock:

Faktycznie szok, ale na pocieszenie ze mną tylko ponad rok :mrgreen:

Pocieszenie na miejscu, kurcze Ty kocur to robisz sam za kilka tysięcy użytkowników, jak nic :mrgreen:

ale również jako "najprzystojniejszy" i konsekwentny Strażnik SSR na Dolnym Śląsku

i tego się trzymaj :wink:

Masz jak w banku, pod warunkiem, że masz na myśli "ten najprzystojniejszy" :mrgreen:

Sędzia, znaczy Sędzina (no nie kocur?)

Ale Wysoki Sąd to lubi się przyczepić :mrgreen:

No tak, ale to wszystko przecież z miłości :razz:

Gdy się burza zbiera w domu, chłopie - idź na ryby po kryjomu!!!

Za to to masz u mnie kratę piwa :razz: I szczere gratulacje Wysoki Sądzie :mrgreen:

Z tą kratą piwa to trzymam Cię za słowo, jak nieeee to się tam do Ciebie osobiście pofatyguję :mrgreen:

Dzięki serdeczne.

Z poprzedniej strony, z Twoich życzeń mi składanych z okazji mojego roczku.

No widzisz, skleroza. Jednak starość nie radość, młodość nie wieczność :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach wybacz przepraszam, nie mogę w inny sposób wyrazić tego co dziś czuję, by w pamięci zgubić chwile złe..... :lol: :lol: :lol:

no dobra :razz:

Pocieszenie na miejscu, kurcze Ty kocur to robisz sam za kilka tysięcy użytkowników, jak nic :mrgreen:

jak nie mogę na rybska wyskoczyć to chociaż tutaj :roll:

Masz jak w banku, pod warunkiem, że masz na myśli "ten najprzystojniejszy" :mrgreen:

a o to chodzi :roll: ... hmmm... zaznaczyło się tak jakoś :mrgreen:

Z tą kratą piwa to trzymam Cię za słowo, jak nieeee to się tam do Ciebie osobiście pofatyguję :mrgreen:

Polecam się :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Się złożyło, że nie tak dawno 5 latek z haczykiem strzeliło :shock::mrgreen:

Eee no patrz i jeszcze dobrze się trzymasz :shock:

Nie no, szacun artech. Życzę Ci jeszcze co najmniej 50 wspaniałych lat na forum :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 1 month later...

Teraz tak sobie patrze...kilka dni temu stuknęło mi 3 lata na forum. :roll:

Jak do tej pory nigdy nie miałem powodu żałować ,że tu jestem, wręcz przeciwnie :cool:

Zdaje sobie sprawę z tego jaki jestem ...i nie wiem jak się wam udało tyle ze mną wytrzymać :mrgreen: wiadomo dobry wędkarz cierpliwy jest :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

No to 5 lat stuknęło, 5 fajnych lat na haczyku, które wspominam bardzo miło - zwłaszcza wszelkie Zloty i inne spotkania których trochę było. :)

Mimo tego, że w ostatnich dwóch latach udzielam się w zasadzie tylko przed zlotami, to i tak wiem, że zawsze tu jesteście, zawsze mogę wpaść zobaczyć co słychać - to chyba jedyne miejsce w sieci które uważam poniekąd za swój wirtualny dom, zwłaszcza, że tu tyle dobrych - ba! Nawet bardzo dobrych znajomych, bez których żadne z ostatnich wakacji nie byłyby takie udane. :)

Fajnie, że jest takie miejsce jak haczyk - i dziękuję Tomikowi, że cały czas mu się chce. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.