Skocz do zawartości
tokarex pontony

Czas zadać sobie kilka pytań


Rekomendowane odpowiedzi

Tym nie mniej ponieważ to tomik podejmuje ostateczną decyzje, mam więc nadzieję że gównie jego uda się "namówić".

Dzięki temu że wytłumaczyłeś genezę określenia bzdety w temacie, rozumiem o co Tobie kaman. Widać potrzebne są czasem szersze argumenty.

Ja się dostosuję do ogółu tzn do decyzji administratora. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 463
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Je się dostosuję do ogółu tzn do decyzji administratora.
No cóż, wiele innych możliwości nie pozostaje. Pisz więc póki możesz i masz na coś (jakiś śladowy chćby) wpływ.

A i jeszcze jedno - ogół to nie administrator :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że dążymy do modelu o jakim pisał Jarosław że tylko znajomi znajomy mają wstęp i jak ktoś kogoś z forum nie zna osobiście to nie ma tu wstępu. Pomyśl tylko czy byś tu wtedy był jmk81?

Tomaszek, nie mieszaj w tym wypadku dwóch pojęć. Ja do niczego nie namawiałem, tylko mówiłem, że coś takiego istnieje. I tu jestem z własnej woli bo tak mi się podoba i tam również, ale tam z całkiem innego powodu. Tu nie będę podawał żadnych danych bo tak (już to uzasadniałem), a tam robię to w całkiem innym celu. Porównam to do takiego skojarzenia. Na codzień noszę Delbanę a od swięta zakładam Patka :lol: Towarzystwo na imprezę też wybieram sam a nie piję w przypadkowym. Pomogłem coś? :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei:

- wiek - obowiązkowy trini podała najważniejsze argumenty

- skąd - powinien być obowiązkowy choćby nawet "powiatowo"

- licznik postów - mi nie przeszkadza w zupełności, może zostać :wink: Poza tym łącznie z

- dołączył świetnie pokazuje aktywność użytkownika na forum.

Dodatkowe opcje typu: od kiedy łowię czy też ulubiona metoda, powinny się znaleźć w profilu jednak opcjonalnie.

Chyba wsio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei:

- wiek - obowiązkowy trini podała najważniejsze argumenty

- skąd - powinien być obowiązkowy choćby nawet "powiatowo"

- licznik postów - mi nie przeszkadza w zupełności, może zostać Poza tym łącznie z

- dołączył świetnie pokazuje aktywność użytkownika na forum.

Dodatkowe opcje typu: od kiedy łowię czy też ulubiona metoda, powinny się znaleźć w profilu jednak opcjonalnie.

z pod palców mi to wyjęłaś - podpisuję się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami robicie podziały. Na tych co maja 14 lat i 50, na tych co maja więcej postów i mniej, na tych co piszą bzdury i tych co nie piszą wcale tylko czytają. Do czego zmierzają te podziały? Czyżby następny był na obrzezanych i aryjczyków?. A może warto by się skoncentrować na wiedzy, a nie na pierdołach, których tu nie brakuje. Zawsze będą się zdarzały posty bez sensu czy zdjęcia w kiblu na sedesie, i to wcale nie zależy od wieku. Przyzwyczaiłem się, że kilku jest na mnie obrażonych i jest blokada odpowiedzi na moje posty. To co wiem to będę pisał a nie będę zabierał głosu w sprawach na których się nie znam, i pisał bzdury „bo mnie się zdaje” albo „ja też nie miałem brań”, Które są bez sensu niezależnie kto to pisze i jakim wieku.. Moje zdanie jest takie, że moderatorzy powinni być fachowcami w swoje dziedzinie. Wtedy mogą cos doradzić, poprawić błędy a nie tylko być do towarzystwa i adoracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może warto by się skoncentrować na wiedzy, a nie na pierdołach, których tu nie brakuje.
Przyzwyczaiłem się, że kilku jest na mnie obrażonych i jest blokada odpowiedzi na moje posty.
Moje zdanie jest takie, że moderatorzy powinni być fachowcami w swoje dziedzinie. Wtedy mogą cos doradzić, poprawić błędy a nie tylko być do towarzystwa i adoracji

10) Forum jest miejscem wymiany poglądów i opinii. Krytyka wypowiedzi lub odmienna opinia na dany temat wymaga uzasadnienia i nie polega na obrażaniu innych użytkowników.

Liczę na to, że rozwiniesz tą wypowiedź :???:

Do czego zmierzają te podziały?

Gdzie ty widzisz podziały? Ja lubię wiedzieć z kim rozmawiam i myślę,że większość użytkowników forum myśli podobnie. I tylko taki jest sens a nie dzielenie na grupy ze względu na wiek czy miejsce zamieszkania :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby następny był na obrzezanych i aryjczyków?

Jarosław szanuję Cię, ale takie teksty są ponizej krytyki, i obrażają wielu ludzi - może i miałes na myśli przenośnię, ale takie odzywki są bardzo nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na to, że rozwiniesz tą wypowiedź

Wystarczy, że sam przeczytasz niektóre wypowiedzi niektorych Moderatorów, wypowiedzi towarzyskie nic nie wnoszące. Ale jak już wczesniej powiedziałem to Wasze forum ja tu jestem tylko gościem który ma prawo do krytyki. Zapewne gdybym się zgadzał na zasadzie beznadziejnego postu "zgadzam się z Wami" lub "podpisuję się pod tym" zapewne nie musiał bym uzasadniać. No nie?????

Ja lubię wiedzieć z kim rozmawiam i myślę,że większość użytkowników forum myśli podobnie.

To po co te pytania skoro juz wiekszość zadecydowała. Czy ta wiekszość to Moderatorzy i tych kilku userów? Bo widzę że ta prawdziwa wiekszość( te kilka tysięcy :lol::lol::lol: ) olewa tą dyskusję.

Jarosław szanuję Cię, ale takie teksty są ponizej krytyki, i obrażają wielu ludzi

Nikogo nie obrażają, bo nawet w sejmie sprawdzają, wiec miałem odczucie, że przeniesie się to na grunt Waszego Forum, aby wszystko o wszystkich wiedzieć. W przyszłości może się przydać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu jestem tylko gościem który ma prawo do krytyki.

Tak, ale w zgodzie z przytoczonym punktem regulaminu. W związku z tym

Jarosław napisał/a:

A może warto by się skoncentrować na wiedzy, a nie na pierdołach, których tu nie brakuje.

Jarosław napisał/a:

Przyzwyczaiłem się, że kilku jest na mnie obrażonych i jest blokada odpowiedzi na moje posty.

Jarosław napisał/a:

Moje zdanie jest takie, że moderatorzy powinni być fachowcami w swoje dziedzinie. Wtedy mogą cos doradzić, poprawić błędy a nie tylko być do towarzystwa i adoracji

1. O jakich "pierdołach" mówisz. Myślę, że wielu użytkowników poczuło się urażonych, że tak myślisz o ich postach.

2. Kto blokuje odpowiedzi na Twoje posty

3. O kim mowa

Krytyka bez uzasadnienia jest złamaniem regulaminu i wiąże się z wiadomymi konsekwencjami. Ufam, że to rozumiesz i udzielisz odpowiedzi na w/w pytania i zakończymy tą rozmowę niezwiązaną z tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie obrażają

owszem poczułam się obrażona, w imieniu miejsca w którym przebywam

przeniesie się to na grunt Waszego Forum,

przywiązał Cie ktoś do tego forum czy jak?

Skoro to NASZE forum, a nie TWOJE, to możemy uznac, że jesteś w gościach tak?

To czemu obrażasz? Czy w rzeczywistości jak do kogoś idziesz w gości i wiesz, że podzielili swoich gości np. na sobotnie i niedzielne imieniny, a potem poprosili ich o przedstawienie się to znaczy, że dzielą ich na aryjczyków i żydów? Sam widzisz, że to debilizm :roll:

A gdybyś wysunął podobną supozycję to przypuszczam, że by Cię za drzwi wyrzucili, że nie zdążyłbyś się nawet obejrzeć :roll:

Więc proszę Cię, nie obrażaj ludzi którzy chcą dobrze dla tego miejsca. Bo w tej chwili już pretenduje do najlepszego forum ogólnowędkarskiego w sieci - a nie wzięło się to z nikąd, ktoś widocznie dobre decyzje podejmuje, że jest ono tak wysoko uplasowane.

Mówisz, że to nie Twoje forum, to po co mówisz co Ci się nie podoba?

Gdyby to nie było moje forum to uznałabym, że nie moje małpy i nie mój cyrk. Hę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu wzajemna "konstruktywna" wymiana złośliwości która jest wspaniałym sposobem uzykania konsensusu w sprawie przyszłości haczyk.pl :mad::???::evil:

prosze niech jakś moderator napisze: "a wracając do tematu...." bo za chwilę z tematu nic nie zostanie tak będzie poszatkowany postami z nim nie związanymi :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufam, że to rozumiesz i udzielisz odpowiedzi na w/w pytania i zakończymy tą rozmowę niezwiązaną z tematem.

Napisałem wyjaśnienie w poście powyżej. Tylko trzeba umieć czytać między wierszami (jest to trudne, przyznaję). Sami doprowadzacie do niepotrzebnej dyskusji nie na temat. I obsiedliście mnie z Trini jak muchy. Zreszta się nię dziwię bo Trini od pierwszych chwil pobytu na forum czuje do mnie awersje i dlatego staram się z nią nie rozmawiać i unikać. Zgadzam się ze wszystkimi Waszymi nawet beznadziejnymi propozycjami. Teraz lepiej? Po linii? Czy teraz nikomu nie ubliżyłem? Myśle, że dyskusja na mój temat jest wyczerpana. Obiecuję, że na takie tematy nigdy już nie będę się wcinał.Najlepiej takie sprawy rozwiązywać w ścisłym gronie Przyjaciół :lol:, tym bardziej, że i tak wszystko już ustalone :twisted:. Radzę przeczytać mój poprzedni post.

Ps. Temat jest "czas zadać sobie kilka pytań" to sobie zadaję. Może sam sobie na nie odpowiem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

To sobie podyskutowaliście baaaardzo konstruktywnie :sad: .

Co do profilu to czytając ten temat widać juz dawno ze decyzje zapadły co w nim ma być a cała dyskusja poprowadziła do kolejnej kłótni na forum.

Profil powinien być "szeroki" i tak wiemy ze jedni się ujawnią bardziej inni mniej a jeszcze inni będą kłamać.

Co do atakowanego w tym temacie Jarosława to po części go popieram, mamy teraz grupy na forum trzymające władzę i generalnie każda dyskusja ma poparcie jednogłośne zarządu lub jego negacją. Widać brak własnego zdania lub po prostu łatwiej jest poprzeć większość i być dalej w "centrum".

Mam nadzieję że za chwilę nie będzie haseł "argumenty i przykłady" bo to widzi każdy kto śledzi forum już jakiś czas.

Przyzwyczaiłem się, że kilku jest na mnie obrażonych i jest blokada odpowiedzi na moje posty.

Coś w tym jest :sad: i nie tylko u Ciebie.

Krytyka bez uzasadnienia jest złamaniem regulaminu i wiąże się z wiadomymi konsekwencjami.
Krytyka jest jedną z najlepszych form wyrażania swojego zdania /przekonałem sie osobiście że czasami nie warto/ co do uzasadnienia to przeważnie jest ono bardzo czytelne ale nie dosłowne :wink:

Moze juz czas zadac kolejne pytania dotyczące forum a nie oczekiwać na kolejną zadymę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i generalnie każda dyskusja ma poparcie jednogłośne zarządu lub jego negacją. Widać brak własnego zdania lub po prostu łatwiej jest poprzeć większość i być dalej w "centrum".

Istnieje jeszcze taka możliwość że Ci wszyscy mają takie samo zdanie na dany temat i się popierają. Tego nikt nie zauważył tylko powstają domniemania i ataki. po co? masz odmienne zdanie to się nim podziel i tyle, ale nie licz że każdy się z Tobą zgodzi. :wink:

Najważniejsze jest by nikt nikogo nie obrażał w negowaniu jego zdania. "negowanie" to złe słowo... odmienne zdanie :arrow: dobre określenie. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jmk81, :lol::lol::lol: Czasami zabawne masz wypowiedzi :lol: Cenię Cie bardzo za zaangażowanie w sprawy forum ale poświeć trochę czasu na przeczytanie starych tematów. Sledzisz tylko to co jest w danej chwili,.

"negowanie" to złe słowo... odmienne zdanie :arrow: dobre określenie. :cool:
:grin:
masz odmienne zdanie to się nim podziel i tyle, ale nie licz że każdy się z Tobą zgodzi.
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Szybko się uczysz :wink::lol::lol::lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale poświeć trochę czasu na przeczytanie starych tematów.

Wiem do czego zmierzasz ale dziś mamy 7 sierpień 2007 i piszemy tu o sprawach teraźniejszych i przyszłościowych. :wink:

Czasami zabawne masz wypowiedzi

1.Wole mieć zabawne wypowiedzi niż drążyć bezcelowo jakiś temat.

2. Czasem trzeba być zabawnym (świadomie) by temat szedł w dobrą stronę - dla rozładowania atmosfery.

Szybko się uczysz

OWSZEM... na tym życie polega. :mrgreen::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest :sad: i nie tylko u Ciebie.

Zadziwiające jest jednak to, że ciągle wracacie (po epizodach gdzie indziej) na to straszne forum z "grupą trzymającą władzę", która blokuje odpowiedzi na Wasze posty, ciemięży i prześladuje

Krytyka jest jedną z najlepszych form wyrażania swojego zdania

Krytyka- tak, ale nie obrażanie innych użytkowników. Może akurat o tobie Jarosław stwierdził, że piszesz pierdoły? A może o mnie? Nie wiem, bo nie starczyło mu odwagi, żeby napisać to wprost, a nie jak jedna pani drugiej pani. A te wątki o spiskach, blokowaniu, .....Każdy ma swój rozum i oceni sam :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiające jest jednak to, że ciągle wracacie (po epizodach gdzie indziej) na to straszne forum z "grupą trzymającą władzę", która blokuje odpowiedzi na Wasze posty, ciemięży i prześladuje

prawda?

ale forum jest beeee i Wy o straszni moderatorzy... 117.gif ... 86.gif

a pierdoły to piszą ci co nie starają się ulepszyć forum, tylko wtrącają się do dyskusji którą prowadzą Ci co piszą o tym co na "zadany temat" myślą...

Myślę drodzy modowie, ze powinniście wycinać posty nie na temat i wtedy będzie tu rzeczowa dyskusja - może bardzo ekspresywna i burzliwa - ale na temat 106.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko wtrącają się do dyskusji którą prowadzą Ci co piszą o tym co na "zadany temat"
wtrąciłem się bo praę dni byłem offline, myslałem ze mam prawo ale okazało się ze moje posty do wycięcia :lol:
Zadziwiające jest jednak to, że ciągle wracacie (po epizodach gdzie indziej) na to straszne forum z "grupą trzymającą władzę", która blokuje odpowiedzi na Wasze posty, ciemięży i prześladuje
:evil:

Zadziwiające jest to ze dajesz tą wypowiedz pod moim cytatem :evil:

Znikąd nie wracam bo jestem tu ciągle od lat :???: a to ze bywam na innych forach to chyba bolec nikogo nie powinno.

Chyba nie warto się wypowiadać w tematach dotyczących forum, nie było mnie parę dni i poijawiło mi się dzisiaj ponad 50 postów w tym temacie. Czytając to bez emocji odniosłem tylko jedno wrarzenie tzn atak na tych co mają inne zdanie niż

"grupą trzymającą władzę

Co się z wami porobiło :?:

Atak za atakiem a miało być o przyszłości :evil:

A te wątki o spiskach, blokowaniu,
Chyba potrafisz odróżnić spisek od blokowania.

Mnie to w...li kto mnie czyta a kto uważa za "pisarza pierdół"

ale obchodzi mnie forum które mając ok 150 zarejestrowanych użytkowników przywitało mnie z otwartymi ramionami a użytkownicy bardzo dużo razy mi pomogli. Teraz jest inaczej, w tle forum widać "kasę".

ale nie obrażanie innych użytkowników.
jeżeli kogoś obraziłem to przykro mi że ten ktoś nie rozumie moich wypowiedzi.
ale forum jest beeee i Wy o straszni moderatorzy...
:shock: Zaskakujesz mnie :shock:

ps

przezabawna sytuacja. Jeden rzuca sie ofierze na szyję a inni już go podgryzają dookoła.

"haczykowe zoo"

no i dostanę ostrzeżenie za odmienne zdanie. :cry: a moze za ........ nic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.