Skocz do zawartości
tokarex pontony

Czas zadać sobie kilka pytań


Rekomendowane odpowiedzi

Tomaszek, czy mi się wydaje czy nadal masz żal za ostatnie ostrzeżenie....czy słuszne różnie można ocenić...ale za tamtą dyskusję (mimo że co do zdjęć się z tobą zgadzam) też bym ci je dał

tylko się na mnie nie obraź... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 463
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
tak zarobisz, jeśli któryś z żażądu akurat się spieszy, jest zmęczony, ma zły dzień i nie do końca zrozumie co napisałeś. Nie raz już tak tu było. A że jak widzę jesteś aktywny i często i szybko zabierasz głos - to wiedz że jesteś na pierwszej linii - i ten papierek Ci nie pomoże

nie no bo zaraz pomyśle że tu jakiś totalitaryzm panuje i poszukam sobie innego przytulnego miejsca....

Może i było. Chciałbym aby to forum było zarządzane w sposób rozważny profesjonalny i słuszny.

nie tylko potencjalni uzytkownicy wybierają forum, my też teraz mamy wybór uzytkowników.

tak więc użytkownik też może wybrać forum na którym bedzie aktywny, to też w znacznym stopniu zależy od profesjonalizmu administracji.

No ale zejdźmy na ziemię.

Ale bez uniesień i nerwów. Mam nadzieję że administracja też się czegoś uczy, nie tylko użytkownicy i od nich też trzeba dużo wymagać. :wink:

A że jak widzę jesteś aktywny i często i szybko zabierasz głos

Masz rację i niekiedy też "bawię się" w "ukrytego" moderatora pomagając niektórym na PW aby zmienili coś w poście albo sprecyzowali temat. Czasem każdemu zdarza się jakaś wpadka zarówno mnie Tobie jak i innym, rzecz ludzka.

Przecież nikomu nie sprawia przyjemności dawanie ostrzeżeń...

Ale po to jest nas tu tyle osób aby sobie wzajemnie pomagać, nie tylko w sprawach wędkarskich ale także w sprawach dotyczących obsługi forum. Znalazłem to forum przypadkiem jak i parę innych ale tu jestem aktywnym uczestnikiem. A dlaczego?? Bo tu nie ma bałaganu i tu jest wiele osób które mogą mi pomóc, również Twoje posty bardzo mi pomogły. Pełna profeska. Panuje tu odpowiednia kultura. Jestem aktywnym uczestnikiem i w dość krótkim czasie napisałem dużo postów jak i dostałem 8 razy "pomógł" to chyba też świadczy że w jakiś sposób daje coś temu forum. A pytania przez PW też do mnie trafiają jak i ludzie z Haczyka piszą do mnie na GG. Nie uważam się za mega profesjonalnego wędkarza ale OGROMNIE cieszy mnie że pomagam i inni pomagają mnie. Chyba o to tu chodzi. prawda?? :wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak zarobisz, jeśli któryś z żażądu akurat się spieszy, jest zmęczony, ma zły dzień i nie do końca zrozumie co napisałeś.

Tomaszek, czy mi się wydaje czy nadal masz żal za ostatnie ostrzeżenie

Wydaje Ci się
chyba się jednak nie wydaje. :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak zarobisz, jeśli któryś z żażądu akurat się spieszy, jest zmęczony, ma zły dzień i nie do końca zrozumie co napisałeś.
Tomaszek, czy mi się wydaje czy nadal masz żal za ostatnie ostrzeżenie
Wydaje Ci się
chyba się jednak nie wydaje. :twisted:

Artech a to jakas licytacja :?:

Skonczcie juz pisac co sie wydaje Tomaszkowi a piszcie na temat

W koncu dotyczy on przyszlosci forum :cool:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raz już tak tu było
To co uwazasz ze się nie uczymy na błędach ,czy ty urodziłeś się od razu geniuszem ,nie podchodz tak do ludzi ,więcej wiary kolego :mrgreen: oczywiście bez urazy .

Co do przyszłosci forum to mam jedno zdanie będzie takie jakie tego chcemy ,jesli uwazacie

że brakuje artykułów na stronie glównej to zapraszam do pisania i prosze nie pisac że nie mam czasu ,bo forum nie tworzy admin [moze tylko pomagac] tylko użytkownicy ,mamy takie forum na jakie nas stać ,wiem że powinno być lepsze bo stac nas na więcej .Sprawy techniczne zostawiam fachowcom bo się na tym nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek kilka tekstów jest już na forum które warto byłoby umieścić na głównej stronie portalu w formie artykułu:

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=30659#30659

nieskromnie mój post także by się nadawał http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=839

kilka postów Tomaszka http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=41745&highlight=#41745

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=41363&highlight=#41363

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=40222&highlight=#40222

i jeszcze kilka postów innych użytkowników by się znalazło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie zaprzeczam ,tylko chcialbym usluszeć opinie Tomika co robimy z stroną główna .

wymieniam, wymieniam, wymieniam.... i tak od miesięcy. Przyznaje jest to moja "bolączka" Drugie narzędzie jakie miałem się niesprawdziło. Są inne, ale wychyliłem się ostatnio po za krąg w którym się obracałem i pojawiły się także inne możliwości, które konsultuję. :cool:

Następne zagadnienie:

Zagadnienie dotyczące moderatora.

Wiekszość opini jakie dostałem była na tyle zgodna z moimi że nie bedę nic w tej sprawie póki co zmieniał (chodzi o sposób wyboru).

Stąd "jedziemy dalej" :cool:

"TOP" tematy, nowe kategorie, podkategorie na forum

Zagadnienie i zapytanie na podstawie postu Mirosława.

Mamy wiele, tematów "topowych" czy "przyklejonych" właściwie każdy jeżeli ma pomysł może taki nowy temat założyć.... niemniej być może jakiś szczególnie nam brakuje, np: OPOWIEŚCI WĘDKARSKIE, CIEKAWE ARTYKUŁY, KULTURA WĘDKARSKA, (jak należy postąpić w danej sytuacji), KULTURA WĘDKARSKA (czego nie należy robić), NIEDOZWOLONE (ZNANE) METODY POŁOWU, OPOWIEŚCI WĘDKARSKIE"

Jakie macie pomysły na nowe "top" tematy?

Mamy wiele kategorii tematycznych i podkategorii, ale być może i tu należało by coś zmienić lub np: wyodrębnić.

Jakie macie pomysły na nowe kategorie lub podkategoriie na forum lub czego wam na forum brakuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Ad1

Ktoś mi gdzieś napisał. Masz pomysł na ciekawy "top" temat - załóż go.

Stąd poprostu je zakładajcie. Zawsze mogę lepiej wyeksponować, przykeić, zrobić oddzielne zasady itp.

Ad2

Z mojej perspektywy w przyszłości zgodnie z wcześniejszymi sugestiami, zrobiłbym oddzielną kategorię lub "pod" na "jak było na rybach" - wczoraj, dziś a może i na jak będzie jutro?... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chola ,czekałem na wasze pomysły ,a swoje umiescić na konicu,ale skoro nikt nie chce się wyśilic ,to przedstawie własne.Co brakuje ano działu RYBY.wszak forum wędkarskie i takiego sztandarowego tematu brakuje ,dlaczego pisze o tym ,jest sporo młodziezy no moze powinienem napisac młodszych adeptów wędkarstwa i nieraz i nie dwa nie rozpoznaje pewne gatunki ryb ,zresztą są posty dotyczące "Co to za ryba",oprucz opisu danego gatunku powinno być wyrazine foto ,ponadto powinno się pewne gatunki pokazać razem np.leszcz -krąp i pokazać i opisać różnice, takich przykładów jest sporo i warto się pokusic o taki dział.

Wiem że to praca na wiele miesięcy ,ale jak by byli chętni ,to można podzielic się tą pracą .

Mamy silną grupe IR też mogli by opisać kilka gatunków z Bałtyku czy Tam gdzie wędkują.

Oczywiście myśle o czasie kiedy mamy więcej wolnego czasu [jesień czy zima]

Oczywiście pomysłow jest wiele ,narazie zostawiam do oceny ten ,jeśli ogół userów będzie zgodna czy coś takiego tworzymy to Tomik się wypowie.CDN :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy kategorie: Drapieżniki, spokojnego zeru i łososiowate

moim zdaniem to nie to samo....warto stworzyć małą encyklopedię gatunków z dokładnym opisem bo wiele osób na tym skorzysta. sam chętnie popatrzę i poczytam jak wygląda sumik karłowaty (bo na żywo go nie widziałem), a jeżeli powstanie temat chętnie też coś napiszę.

temat czy dział (raczej to drugie bo na mainie jest wyraźniejsze) powinien nazywać się gatunki ryb czy

RYBY
, albo encyklopedia gatunków albo jeszcze jakoś inaczej byle mocno i jednoznacznie. warto założyć taki dział chociażby ze względu na fotki, bo umieszczone obok siebie fotki jednego gatunku, ale łowionego w różnych regionach i łowiskach dają szersze rozeznanie niż szukanie searchem fotek tej samej ryby w kilkunastu (kilkudziesięciu) tematach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry tyle że bardziej pasujący do umieszczenia jako artykuł, czy dział na portalu (którego nie ma) niż na forum. Jestem za okrojeniem forum z tematów tasiemców i tematów powtarzających się (z cyklu 'jaki feeder') i zrobienia z nich stałych działów na haczyk.pl. Tak więc tego typu pomysły mają szansę i sens dopiero jak jakiś ochotnik postawi nareszcie ten nasz nieszczęsny "portal wędkarski". Uważam że forum jest za bardzo posiekane i należało by trochę działów i pod-działów przyciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okrojeniem forum z tematów tasiemców i tematów powtarzających się (z cyklu 'jaki feeder') i zrobienia z nich stałych działów na haczyk.pl.

Jak najbardziej za :!:. Mysle ze pomoze to uniknac "kaca" swiezakom ktorzy chcac byc tworczymi-powielaja tematy. Wiem cos o tym :wink: .Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry tyle że bardziej pasujący do umieszczenia jako artykuł,
Tomaszek z ust mi to wyjąłeś, takie opisy i porównania ryb zginą na forum jak cała reszta wartościowych tekstów, jak np. ten: http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=2874 12 temat na pierwszej stronie a na samej górze co ?? ano to: http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=1016
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że społeczność haczyka ma potencjał i pomysły i powoli widac że jest to duszone przez ciasne forum. Chyba jesteśmy też zgodni, że dodawanie kolejnych "top" tematów, kategorii, działów i pod-działów do niczego nie prowadzi a tylko rozmydla i zaciemnia obraz oraz utrudnia nawigację.

Myślę więc, że temat "kilka pytań" można śmiało póki co sprowadzić do jednego na które odpowiedzi powinien udzielić gównie właściciel haczyka. tomik zadałeś tu już wiele pytań, jede celowe a inne wręcz przeciwnie. Teraz pytanie do Ciebie:

Czy powstanie w końcu portal haczyk.pl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy kategorie: Drapieżniki, spokojnego zeru i łososiowate
Zapewne tak ,ale czy wchodząca nowa osoba domyśli się szybko ze tam można znależc opis danego gatunku lub jak rozrużnic klenia od jazia, nie jestem tego pewien ,a dział ryby widoczny zwróci od razu uwage takiej osoby co chciala by się coś kolwiek dowiedzieć.Pozatym jest wiele interesujących zagadnień np.tarlo co by pasowalo w sam raz w ten dzial ,ile przekłamania krąży po portalach wedkarskich i forach to nie macie pojecia nie bede tu dawał przykladow bo rozgorzeje dyskusja nie w temacie.Mam już mały artykulik na temat ,tarla w naszym klimacie ,co prawda jedna osoba mi to musi zweryfikować,nie podam kto bo się nie zgodzila na ujawnienie nazwiska.Czy od razu wstawiać takie artyk. do portalu ,osobiście byłbym tylko za skrutami wstawianym do portalu i odnośnik gdzie może poczytać całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość keri.
,ale czy wchodząca nowa osoba domyśli się szybko ze tam można znależc opis danego gatunku lub jak rozrużnic klenia od jazia

Racja :grin: dylematów z gatunkami jest wiele jak np.

leszcz-krąp

płoć-wzdręga

itd.

Coś by sie przydało z tym zrobić aby wszelkie pytania miały szybka do znalezienia odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to mamy już parę artykułów na stronie głównej np: http://www.haczyk.pl/haczyk/lowiskawarta.html http://www.haczyk.pl/haczyk/lowiskanotec.html proponuję tylko rozszerzyć kategorie i bardziej je wyeksponować, do opisu łowiśk dodać opisy wypraw, sprzętu, ryb itd.

A także umieścić możliwość komentowania artykułów, pod nimi lub na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy powstanie w końcu portal haczyk.pl?

Na tak postawione pytanie, odpowiadam:

w końcu powstanie :cool:

A poważnie zdecydowałem się już na cms tylko konsultuję jeszcze jego wdrożenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.