Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Palenie papierosów...


jmk81

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 356
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Teściu też tak "rzucał" palenie, przez kilka dni żył bez papierosa, potem znowu zaczął ćmić
Nie mówię, że działa na 100% ale wierzcie lub nie wielu zatwardziałych palaczy rzuciło przez ten zabieg papieroski. Z drugiej strony koszt zabiegu to tylko ok 10 paczek fajek. Uważam, że zawsze warto spróbować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam i ja osoby ( całe dwie :grin: ) korzystające z tych zabiegów:

1. mój wujaszek po 20 kilku latach palenia przestał palić już ze dwa lata temu.

2. mój ojciec też po 20 kilku latach palenia poszedł miesiąc po wujaszku i wytrzymał 3 dni - pali do dziś.

tak jak piszesz Lary, jednym to pomaga, innym nie, mi starczyło samo postanowienie, choć nie mogę powiedzieć że mam silną wolę :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rzuciłem palenie po 14 latach nałogowego jarania.Bardzo szybko nauczyłem się palić i niestety stałem się nałogowcem.Próbowałem rzucić to gó... kilka razy,ale bezskutecznie.Aż pewnego dnia(1 listopad 2008) moja połowica zaproponowała żebym spróbował raz jeszcze,ale z pomocą tabletek o nazie Tabex.Nie wiem czy to dzięki nim udało się skończyć z tym durnowatym nałogiem,ale najważniejsze,że nie palę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jak się tak was naczytałem to... idę zapalić :lol: Ja rzucę (sam w to nie wierzę) palenie dopiero jak paczka najtańszych fajek będzie kosztowała 10zł, bo jakoś sobie nie wyobrażam żeby wypić piwko albo posiedzieć na rybkach bez kiepa w gębie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi dziwnie ale niedługo pójdziesz do knajpy napić się piwa ze znajomymi a tam tabliczka "ZAKAZ PALENIA" i co zrobisz? Łyk piwa, biegniesz przed knajpę odpalasz peta, parę buchów, wracasz znowu po łyk piwa i tak w kółko. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi dziwnie ale niedługo pójdziesz do knajpy napić się piwa ze znajomymi a tam tabliczka "ZAKAZ PALENIA" i co zrobisz? Łyk piwa, biegniesz przed knajpę odpalasz peta, parę buchów, wracasz znowu po łyk piwa i tak w kółko.

U mnie by to wygladało tak: piwko, fajka na dworze, połowa nastepnego piwka znowu na dwór na "szlunia", kończe piwko i co robie? Idę się "przewietrzyć" :roll::mrgreen: Kolejny browarek podobnie jak wcześniejszy a z następnym to już bym się nie rozstawał chodząc ciągle na dwór :razz:

Walczyłem już z nałogiem ale poległem... Powoli myślę o drugim podejściu :mrgreen::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pale papierochy od 22lat .

Rzucałem palenie dziesziątki razy , łatwizna :) Najdłużej nie paliłem 12h

Po przebudzeniu pierwsze co, to sięgam po peta i łyk kawuni jeszcze z zaropiałymi ślepiami.

tak zaczynam dzien juz od czasów wojska.

Nie wierze w żadne komputerowe zabiegi , plastry , tabletki , gumy , akupunkture i inne wynalazki.

Palenie jest dla mnie przyjemnościa , której nie będe już sobie odmawiał .

I niech mnie nie strasza napisami na paczkach że palenie powoduje bezpłodność , ja i tak kupuje te z rakiem:)

A co do zdrowia : Sąsiad palił 30 lat , rzucił palenie i 2 ms potem zmarł....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad palił 30 lat , rzucił palenie i 2 ms potem zmarł....
Nie sądzę jednak, że zmarł od rzucenia :twisted: Wpływ na to miało, rczej, te 30 poprzednich lat :razz:

Sam niestety także palę :oops: i to dość długo jak na swój wiek, bo już około 16 lat :shock::shock: Rzucać próbowałem raz........... wytrzymałem do...... 15:00. Na drugi dzień też próbowałem, nawet fajek do pracy nie wziąłem :!: Kolega z pracy zabronił mi rzucać palenia w ten sposób, bo jak stwierdził na fajki dla nas dwóch to on nie zarobi :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...niedługo pójdziesz do knajpy napić się piwa ze znajomymi a tam tabliczka "ZAKAZ PALENIA" i co zrobisz?

W kilku krajach tak zrobili i klientów potracili. Nie doczekanie ich, jak śmierdzą im moje pieniądze to żegnam ozięble. Klimat w takich miejscach tworzą ludzie a nie dziwne przepisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz racje artech , ale nasze kochane państewko tak o nas dba , że czy zachoruje na raka od fajek czy też z przyczyn naturalnych to i tak wyzione ducha w poczekalni izby przyjęc .

Jacys tam analitycy od finansów przeprowadzali badania i oznajmili ,że gdyby nie palacze ,alkoholicy i kierowcy ( akcyzy i mandaty) to budżet naszego państwa padł by na pysk i to z hukiem.

Więc nie pojmuje czemu wprowadzaja zakazy palenia , chyba tylko UE naciska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kilku krajach tak zrobili i klientów potracili. Nie doczekanie ich, jak śmierdzą im moje pieniądze to żegnam ozięble. Klimat w takich miejscach tworzą ludzie a nie dziwne przepisy.
Jestem tego samego zdania jeżeli będzie zakaz palenia w knajpie to mnie tam po prostu nie zobaczą no i moich pieniędzy też. A tak w ogóle to te przepisy rodem z UE to mnie słabią, różne mody i dyrektywy z UE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palcie chłopy, palcie- w przeciwnym wypadku jeszcze dożyjecie do emerytury i ZUS będzie musiał Wam płacić! W paru krajach wyliczyli, że palacze są dochodowi dla skarbu państwa właśnie dlatego, że umierają na tyle młodo, że nie trzeba im emerytur płacić i leczyć wieku podeszłego, a na tyle długo żyją, że pracują przez praktycznie cały czas najwyższej produktywności. W dodatku chociaż umierają brzydko (kto widział rozsianego raka wie o czym mówię) to- tanio.

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem kolegę który zmarł w wieku 22 lat na raka płuc chociaż nigdy nie palił i nie pił. Mój dziadek natomiast dożył wieku 84 lat jak umierał miał czarne włosy a palił sporty a potem popularne od 16 lat przez całe życie, nigdy nie leżał w szpitalu i nie chorował poważnie. Chciałbym tak jak on żyć tak długo do puki będę się cieszył w miarę dobrym zdrowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.