Skocz do zawartości
tokarex pontony

Palenie papierosów...


jmk81

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się. Od 1 stycznia kiedy skończyły mi się fajki na balu nie palę już. Ciekawe ile wytrzymam :?::roll: Jak wyliczyłem to za kasę przeznaczoną na fajki w ciągu pół roku będę miał ponton :mrgreen: A że ponton kupię w tym miesiącu to obowiązkowo faje pójdą na bok na wspomniane wyżej pół roku. Później będzie następny cel itd :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 356
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
No i stało się. Od 1 stycznia kiedy skończyły mi się fajki na balu nie palę już. Ciekawe ile wytrzymam :?::roll: Jak wyliczyłem to za kasę przeznaczoną na fajki w ciągu pół roku będę miał ponton :mrgreen: A że ponton kupię w tym miesiącu to obowiązkowo faje pójdą na bok na wspomniane wyżej pół roku. Później będzie następny cel itd :mrgreen:

Trzymam kciuki żeby ci sięudało tym pier....na dobre

Ja rzuciłem trzy lata temu i kasa sukcesywnie odkładana jest na wyjazdy do Norwegi na rybki
no jeśli paliłeś paczke dziennie to powinieneś za 6000 już mieć albo i lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam I ja już od 4 dni bez palenia. Chyba się udało, w końcu po 14 latach. ciągnie jak cholera ale chyba najgorsze już za mną

Nie mów hop... :wink:

Dwa tygodnie są najgorsze bo nawyki jednak zostają...

POWODZENIA WSZYSTKIM!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nawyki jednak zostają...
Oj tak zostają :twisted: Ale twardym trzeba być,jeśli się naprawdę chce to można wytrzymać :smile: U mnie z tego co pamiętam to najgorszy był pierwszy miesiąc :wink: A potem tylko się pilnować przy kawie no i przy piwku,bo wtedy papieros najlepiej smakował :mrgreen: Ochyda :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slowik, w 2004 odstawiłem fajki w sumie na prawie pół roku ale miałem służbowy wyjazd nad morze w sezonie wakacyjnym w męskim towarzystwie. Po 3 dniach już miałem swoje fajki w kieszeni :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wyżej że za kasę z fajek jeżdżę do Norwegi na rybki,no i na takim oto wyjeżdzie po paru głębszych,a co tam zapale sobie :lol: Nie pisze co było dalej bo po dwóch machach było co sprzątać :mrgreen: I wstręt mi został do dzisiaj :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsparcie.

No od czego ma się koleżanki :razz:

A co do pontonu to mam nadzieję że na otwarcie sezonu pójdzie na wodę :razz:

No i jak uda mi się być na zlocie i Tobie też, to będziemy go razem dmuchać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego zatrudnimy machinerię albo jakiegoś niewinnego człowieka wędkarza :mrgreen:

Są do tego celu super pompki :mrgreen:

Ale tak na marginesie to zadbaj teraz o kondycje gdyby ponton był mało stabilny,bo wrazie ewentualnej wywroty trzeba dotrzeć jakoś do brzegu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem postanowiłem wytrwać w swoim postanowieniu i nie poddam się.

nie to żebym Ci źle życzył bracie wariacie ale poczekam aż pojedziemy na łybska ale postram się nie kusić i dużo nie jarać. A może e fajka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.