Skocz do zawartości
tokarex pontony

Palenie papierosów...


jmk81

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 356
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Nieźle, jakbym pociągła takiego "mocarza" trza by było mnie chyba reanimować. Kiedyś ktoś mnie poczęstował, myślałam, że jak delikatnie sobie "pomacham" ..... myliłam się - samopoczucie identyczne jak pi kilku konkretnych drinkach :???:

Tak więc desperado jak się kiedyś spotkamy na rybach, nie martw się nie opalę Cię :wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo chciałbym to rzucić :oops: Ale zazwyczaj wygląda to tak: Dzień jakoś przetrzymam, a pózniej postanowienie: na rybach nie palę :!: . Biorę całą masę gum lub proszków nikotynowych, i jadę. Przez godzinę lub dwie (z problemami) wytrzymam, a potem :oops: Może wracać? I tak słabo biorą... Nie! Wytrzymam chociaż do 21-pierwszej, zamkną mi sklep i mniej będzie kusić :mrgreen: Co chwila patrzę na zegarek. No nareszcie! Mogę wracać. Wsiadam do samochodu, i się zastanawiam :roll: A może znajomy na "mecie" mi otworzy? Jest pózno, ale nie aż tak... I tak jest ZAWSZE :!: Nie paliłem w tym roku prawie dwa miesiące, i codziennie tak miałem. O fajce myślałem co najmniej 10 razy na godzinę :???:

A było tak fajnie... Nie musiałem po każdym papierosie myć rąk przed założeniem przynęty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzuciłem w tym roku w styczniu, nie nie było to postanowienie noworoczne, pewnie dlatego sie udało, jest lepiej, mam więcej woblerów, gum, nerwów, ukąszeń po komarach i użytych słów na K, 10 miesięcy, błogi dymek nadal chodzi za mną, choć już rzadziej, cieszę się, jestem wolny a i dziury w pontonie sobie nie wypalę... jak go kupię za pieniądze zaoszczędzone po rzuceniu, dobrze że jest kryzys bo nie wiem co bym zrobił z tymi wszystkimi pieniędzmi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No i bym sie doigrał !

Dzisiaj na przystanku a rczej parę centymetrów obok , paliłem sobie kulturalnie pecika ,

aż tu nagle z nienacka wyskoczyli na mnie pani i pan ze SM .

O mało go nie połknąłem !

Chcieli mi wlepic 100 zł mandatu.

Wytłumaczyłem, ze stoje obok przystanku , a nie pod wiatą i że spytałem czekających na przystanku osób , czy nie będzie im przeszkadzało jesli zapalę papierosa ( oczywiście improwizowałem) .

No i udało się , odpuścili .

Pouczyli tylko ,że następnym razem będzie mandacik.

Podejżewam ,że dzięki mojemu wrodzonemu urokowi osobistemu i obłędnemu wzrokowi , którym spojrzałem w piękne oczy pani strażnik nie brakuje mi stówki w kieszeni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waldek42

Zauważyłem że właśnie takie otarcia się o szpital i opinia lekarza że następnym razem może dojść do lekkiego przypadku zgonu jest największą mobilizacja do skończenia z nałogiem. Osobiście nie wyobrażam sobie palenia, głównie z powodu właśnie tego że lubię pomoczyć kija. Moje wypady nad wodę trwają zazwyczaj po 14-17 godzin(czasem kilka dni) i świadomość że jakiś nałóg mógłby mi zepsuć humor bo zabrakło papierosów po kilku godzinach.... a kiedyś wybór pomiędzy paczką papierosów a np. nowym spławikiem czy żyłką, z reszta jaki wybór zawsze na 1 miejscu były ryby. Podsumowując przez 22 lata mojego jeszcze krótkiego życia spaliłem w sumie 1 słownie jednego papierosa gdzieś po pijaku...

pozdrawiam Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.