Skocz do zawartości
tokarex pontony

Palenie papierosów...


jmk81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

O paleniu moge pisac duzo :lol: Jestem wielkim przeciwnikiem palenia

Na imprezach z reguly zabieralem znajomym fajki aby nie palili :lol: (nie zawsze to skutkowalo :wink: )

Co by nie byc takim skrajnym to przyznam ze kilka razy jak bylem mlody zapalilem

Co do rzucania to faktycznie tak jak tu ludzie pisali wczesniej trzeba rzucic gwaltownie

I postanowic ze nigdy wiecej

Kolega z pracy poszedl na zabiegi akupunktury i to pomaga

Tylko co z tego jak robil juz to dwa razy i za kazdym razem mniej wiecej po przerwach 0,5 roku i rok zaczynal palic ponownie bo jak tlumaczyl mial duzo problemow byl zdenerwowany itp itd

Co sie nasluchal i na dodatek sporo miesa ode mnie to jego :lol: No ale coz jesli rzucac to nie ma ze pozniej jakikolwiek powod bedzie aby zapalic

Zacznijcie rzucac kiedy mozecie rzucac

Moj ojciec rzucal palenie gdy byl w szpitalu po wylewie i nie mogl chodzic

Po prostu nie mial mu kto fajek przyniesc :lol:

Nie wierze w jakies stopniowe ograniczanie fajek

Na dodatek pomyslcie o rodzinach

Jesli ktos w niej nie pali np macie dzieci to im szkodzicie :???:

Siebie sami trujecie dobrowolnie ale najblizszych wbrew ich woli :???:

Bo ze palenie szkodzi to chyba nie musze pisac :?::lol:

Wedlug mnie powinien byc ostry zakaz palenia czyli nawet zakaz palenia na swiezym powietrzu - wolno tylko u siebie w domu

Co do akcji to jakos nie wierze ze przyniesie sukces choc chcialbym sie mylic

Dla kazdego kto rzuci palenie fajek i sie spotkamy browarek :idea:

Bede wam kibicowal

I odwlekanie terminu startu nie ma sensu bo po tym jak widze jak to celebrujecie naglasniacie cackacie sie - jak male dzieci

To trzeba twardo, z jajami wyznaczyc termin (a czemu nie dzis :?: ) i startowac

Jak bedziecie to tak celebrowac odwlekac itp to nie najciekawiej to wyglada

Tyle mojej pisaniny w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 356
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

rzucić palenie to najłatwiejsza rzecz na świecie .... każdy z nas robił to setki razy. :mrgreen::wink::mrgreen::twisted:

jak się weżmiecie za siebie to się wam uda... sam rzuciłem i nie paliłem 4 lata. a teraz żona zaczęła popalać w pracy i znowu palimy... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj z tą fajką wodną to mało brakowało ... miałabym w domu :twisted: Na szczęście wybiłam to z głowy mojemu, jak wracał w Egiptu to chciał kupić pamiątkę :lol: Z pewnością nie stałaby na półce :lol::lol::lol: Jak wrócił przywiózł lampkę nocną - piramidę z jakimś tam faraonem :mrgreen:

A co do fajek: to przywiózł też Marlboro light, jakieś takie inne.... aczkolwiek chodzenia po ścianach po tych fajkach nie było :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do akcji to jakos nie wierze ze przyniesie sukces choc chcialbym sie mylic

Spróbować można, na pewno nic nie stracimy. :wink:

odwlekanie terminu startu nie ma sensu bo po tym jak widze jak to celebrujecie naglasniacie cackacie sie - jak male dzieci

Nie chcemy być sami, ja osobiście chcę aby wszyscy Haczykowcy, którzy palą rzucili ten nałóg.

P.S. 1. Artech też rzuci, jako mod da nam przykład :wink::wink:

P.S. 2. Ja dziś nie wypaliłem na razie nawet jednego, a wczoraj będąc na rybkach popijając beer wypaliłem pół papierosa. Wytrzymałem ale wcale oficjalnie nie rzucam. na razie powstrzymuję się by długo nie palić. To nie są podchody tylko taki kaprys z tym powstrzymywaniem :wink::wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymałem do 17tej. :wink: :wink: :wink:

Troszkę daleko mam do Starachowic, ale jak się kiedyś spikniemy masz u mnie browarka :twisted:

o północy jadę na rybki więc pewnie nadrobię zaległości. :grin::wink: :wink: :wink:

I tu jestem w stanie Cię zrozumieć :wink:

Przyznaję się bez bicia, jarałam dziś ile wlezie :roll: no może bez przesadyzmu, ale nie było żadnych oszczędności na zdrowiu :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarałam dziś ile wlezie

:roll:

madi... mam małą prośbę.... wypal jutro tylko 10szt. Co?? nie za dużo??? :wink::wink::wink:

wiem jedno, że za dużo palę. Podczas nocki na rybach potrafię wypalic 20szt a biorąc pod uwagę że kumple też palą to mam lekko pod górke. Ale od jakiegoś czasu myśle coraz częściej ile wypaliłem danego dnia i staram się następnego dnia wypalić mniej. Czasem się udaje. :wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi... mam małą prośbę.... wypal jutro tylko 10szt. Co?? nie za dużo??? :wink: :wink: :wink:

Eeee no co ty 10 szt . to jest tak akurat w codziennym życiu, inaczej jest jak jestem na rybach :roll: wtedy browarek zimniuteńki, oszroniony i faje lecą... No chociaż na rybkach sobie piwka wypiję po obiadku, mój robi za szofera :twisted: i bidula siedzi przy kryminalce :lol:

Tylko kurcze nie wiem co będzie jutro ... mój chłopina jedzie sam, jeszcze mam mu zanętę zrobić moją tajemną. Niestety dzieciak chory ktoś dyżurować musi.

Dam radę jmk81, nie bój żaby - razem damy radę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi napisał/a:

no co ty 10 szt . to jest tak akurat w codziennym życiu

No to 7szt Dobla?? :grin: :grin: :wink:

Dobla :lol::lol::lol:

Tylko wiesz co, mój jak robił dziś zakupy to kupił Routy 66 czerwone zamiast niebieskich :???: Czyli będzie czad nieziemski, te 7 sztuk zwali mnie na twarde podłoże :lol::lol::lol:

Ale zamelduję się bez żadnej ściemy, będę robić sobie kreseczki gdzieś na kartce. Cholercia jak rozrysowywanie cyklu menstruacyjnego - sorry tak mi się skojarzyło :lol:

Najpierw: 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21.

no super tylko pewnie chodzi spać o 22.00 a ja :roll: robię nocki chili ok. 1.00 :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Gdy konczyłem z nałogiem przestałem pic piwo przez 3 miesiace.

Zero alkocholu.

Puzniej juz nie było kłopotu bo wiedziałem ze jesli zapale to juz nigdy nie przestane palic.

Poniewasz kilka razy startowałem do tego,za którym razem sie udało nie pamietam.

Ale to już 9 lat.Czasami czuje głód nikotynowy zle sie czuje i serce lopocze raz nawet trzy machy zgarnołem ale nie to juz napewno koniec.

Warto duzo kasy zostaje na piwko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arto duzo kasy zostaje na piwko :lol:

Ta jedna paka moich fajek to 2x okocim mocne :lol:

Poniewasz kilka razy startowałem do tego,za którym razem sie udało nie pamietam.

Ale to już 9 lat.

gratuluję silnej woli i wytrwałości :mrgreen:

Czasami czuje głód nikotynowy zle sie czuje i serce lopocze

To jest pozostałość po tym cholernym nałogu. Nawet jak minie ze 20 latek to i tak czasem organizm fiksuje i chciałby chociaż jedną chmurę puścić :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o mnie to ja nie pale szlug 99% mojej ekipy kopci je na maksa a ja nie wiem dlaczego akurat nie pale chyba dlatego ze poprostu mi nie smakują:-) zycze wszystkim w nałogu pozbycia sie go:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to 7szt Dobla?? :grin: :grin: :wink:

Siemasz Kuba :grin:

Dotrzymałam słowa było 7 (o te 7 za dużo) :roll:

A jak tam u Ciebie ?

Daj znać chłopie, jakoś dobrze na mnie działasz :roll::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotrzymałam słowa było 7

Dziękuję i gratuluję. :grin:

Daj znać chłopie, jakoś dobrze na mnie działasz

Cieszę się :grin:

ja jakoś nie myślę o paleniu. Pale teraz jak mam czas a nie szukam czasu na papierosa. :wink:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakoś nie myślę o paleniu. Pale teraz jak mam czas a nie szukam czasu na papierosa. :wink:

I bardzo dobrze :grin: Najwięcej fajek idzie jak się człowiek nudzi, i to właśnie z nudów idzie zapalić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najwiecej idzie po obiedzie , przy grilu , no i prowadząc samochód. Fajnie by było rzucić ale to ciężki temat trzymam za was kciuki może chociaż wam sie uda ! Ja ostatnim razem wytrzymałem 2 tyg :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.