Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Palenie papierosów...


jmk81

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 356
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
No Kuba coś milczysz ,a ja kciuki trzymam

Ja paliłem?? Nie pamiętam :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

maniek, jak ja bym chciał trzymać kciuki za Ciebie, w sumie będę trzymał za to żebym później trzymał jeszcze mocniej. :wink::wink::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 15 lat i nie pale :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Jak bym miał kupowac papierosy (powiedzmy 1 paczka dziennie) to bym sobie wolał sprzętu wedkarskiego nakupic :mrgreen: I tak bym lepiej na tym wyszedł niz 1 paczka papierosów dziennie :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 15 lat i nie pale

I tak trzymaj. Ten nałóg jest wstrętny :!: Na początku wszystko fajnie szpan jak nie wiem ale dopiero po czasie wychodzą skutki palenia, a co najgorsze ciężko to pieroństwo rzucić. Trzymaj się bez petów bo to najlepsza droga, ja na szczęście uciekam od tego problemu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jmk81, pisałeś, żę interesujesz się NLP. Spróbuj poradzić sobie z fajami wykorzystując programowanie. Zakotwicz nałóg z jakimś złym wspomniem itd...

Ja nie pale od około 40h :mrgreen: . Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pale od około 40h
Oooo , prosze ,kuba czy ty rzucasz czary to prosze o zestaw na starego palacza. :mrgreen:
Maniek rzucaj palenie
Ale jak ,już wszystko próbowałem ,no prawie ,rzecz jasna u starej szamanki nie byłem i acha u czarownicy ,ponoć się w polsce pierwsza ujawnila. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

z tego co się orientuję to ceny fajek mają wzrosnąć do 9zł średnio...

Statystycznie rzecz ujmując to większość co rzuciła palenie rzuciła je od razu definitywnie a nie ograniczając palenie. Ja szpikuje się Nic***tte do ssania. Pali w język jak nie wiem ale zdecydowanie mam wtedy mniejsze ciągoty do fajek. :wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pale od około 40h :mrgreen:

Extra i tak trzymaj :wink:

Oooo , prosze ,kuba czy ty rzucasz czary to prosze o zestaw na starego palacza. :mrgreen:

jmk81 napisał/a:

Maniek rzucaj palenie

Ale jak ,już wszystko próbowałem ,no prawie ,rzecz jasna u starej szamanki nie byłem i acha u czarownicy ,ponoć się w polsce pierwsza ujawnila. :mrgreen:

Dobre :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Szamanki nie trzeba, czarownicy tym bardziej (chyba, że czarodziejkę) Kuba wypierze Ci mózg za pomocą NLP i będzie oki :lol:

Ja szpikuje się Nic***tte do ssania.

Po ile to chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba wypierze Ci mózg za pomocą NLP i będzie oki

Nie nie, podstawą jest aby każdy świadomie chciał rzucić a na podświadomością można popracować. :mrgreen:

jmk81 napisał/a:

Ja szpikuje się Nic***tte do ssania.

Po ile to chodzi?

Na pewno dzienna dawka jest tańsza od paczki fajek a dokładnie to nie pamiętam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, podstawą jest aby każdy świadomie chciał rzucić a na podświadomością można popracować.

właśnie to samo chciałem napisac...

zanjomui kupowali dziadkowi plastry nikotynowe by go odzwyczaic a on uciekał na piwko i kopcił paczke na posiedzeniu w knajpie

najpierw trzeba chcieć samemu a chcieć to móc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madi a jak u Ciebie z paleniem?? co :?::wink:

Bez rewelacji... to znaczy ograniczyłam ilość. Wiem powinnam od razu, jednak wolę właśnie w ten sposób, żeby w nadmiarze emocji nie roznieść chałupy :roll: Bądź co bądź moja droga zmierza do celu :wink:

Rasta sowa napisał/a:

narazie za duzo stresu na codzien

Stres to pewnie ma każdy.

Dokładnie każdy ma jakiegoś stresa, tylko jedni mają większego inni takiego "codziennego" :cool:

Dziś mi się śniło że paliłem i od razu się obudziłem. Widać podświadomość idzie w dobrą stronę. :mrgreen: :mrgreen:

Dobre :mrgreen: Ja za bardzo nie pospałam (dzieciak znowu chory, akcja nocna była bardzo hardcorowa), ale jak trochę przysnęłam to śniły mi się wielkie rosówy, które łapałam do litrowego słoika :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.