Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Palenie papierosów...


jmk81

Rekomendowane odpowiedzi

Turbo napisał/a:

trzymam za was kciuki

Zaraz zaraz!! Jak to za nas?? dołączasz się do paki i tyle :grin: :grin: :grin:

Dokładnie, tym bardziej sądząc po Twoim wieku to raczej nie palisz dłużej niż my :roll:

Daj przykład starym :wink::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 356
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

4 lata jaram około paczki dwóch malboro 100 czerwone :twisted: ale ostatnio jaram jakies babskie vogue i pale ich mniej ze wzgledu na zadyszke jaka mam. Myślałem o rentgenie płuc ale jakoś sie boje . Może kiedyś do was dołącze narazie mi fajki cholernie smakują ... Jutro napisze ile spaliłem przez cały dzien .

ps. Powiem wam że jak jarałem malboro czerwone to chciało mi sie palić wiecej i wiecej ....

A teraz przy babskich vogue schodze do paczki CZASEM NAWET MNIEJ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś do was dołącze narazie mi fajki cholernie smakują ...

Dołączaj już teraz, a masz powód:

ze wzgledu na zadyszke
i jeszcze:
Myślałem o rentgenie płuc ale jakoś sie boje

Chyba nie chcesz bym podała linki z sieci, które dość obrazowo przedstawiają obraz płuc palacza, i np. tego co znajduje się w wyciętej krtani zaatakowanej przez nowotwór :???::shock::???:

Jesteś na dobrej drodze skoro:

A teraz przy babskich vogue schodze do paczki CZASEM NAWET MNIEJ !!!

Obyś obniżył ilość fajek do zera, czego serdecznie Ci życzę no i nam wszystkim też :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy może poczekamy aż Artech się zdecyduje?? :wink::grin: :grin: :wink:

Hmmm nie chcę za bardzo odbiegać od terminu, ale... no właśnie artech jako moder daj przykład innym :wink: Spróbuj chociaż :???:

Czekamy do soboty, jak się nikt nie zgłosi ... szkoda, co o tym myślisz jmk81 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam lat 18, paliłem od 15 roku życia, rzuciłem mając 17 lat i jestem bardzo zadowolony. :mrgreen:

Tak naprawdę jeśli już ktoś pali nałogowo po paczkę dziennie (po 3-4 miesiącach tak właśnie paliłem), powiedzmy od roku - to nie ma żadnego znaczenia czy ktoś pali już rok paczkę dziennie, czy 20 lat. Jeśli stała ilość się nie zmienia, po roku palenia, jak i po 20-stu jesteś w takim samym nałogu - organizm już się przyzwyczaił i tyle "potrzebujesz".

Próbowałem rzucić pare razy, zawsze trwało to max. kilka godzin.

Próbowałem, ustalałem nowe terminy aż się udało. Po niepalniu przez tydzień postanowiłem, że nie warto zaprzepaścić tej szansy na rzucenie nałogu, do teraz się trzymam bez ani pół papierosa, beż żadnego "buha", nigdy i nigdzie. ;)

rzuciłem palenie tytoniu i jestem baaardzo z tego zadowolony. :mrgreen:

teraz, kidy tylko chcę idę do wędkarskiego i kupuję co mi potrzeba, nie martwiąc się o fundusze.

powodzenia reszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam przypadki jak palacze po roku nie palenia znów wracali do nałogu .

Ja Powiem wam że przez ten temat za każdym odpaleniem zaczełem sie zastanawiać ...

ps. zjarałem dzisiaj 17 jutro bedzie 10 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem rzucić pare razy, zawsze trwało to max. kilka godzin.

Znam ten ból :neutral:

Próbowałem, ustalałem nowe terminy aż się udało. Po niepalniu przez tydzień postanowiłem, że nie warto zaprzepaścić tej szansy na rzucenie nałogu, do teraz się trzymam bez ani pół papierosa, beż żadnego "buha", nigdy i nigdzie. ;)

Gratuluję sukcesu i życzę wytrwałości :wink:

enduro napisał/a:

kiedy tylko chcę idę do wędkarskiego i kupuję co mi potrzeba, nie martwiąc się o fundusze.

:cool:

Kolejny dobry argument :grin:

Bardzo dobry argument i to nie tylko dla wędkarza, wszak rzucając palenie możemy odłożyć pieniądze na inne przyjemności :mrgreen:

a nikt do nas Madi nie dołącza... :???:

Może się wstydzą, może rzucają po cichu.... A może nie chcą... Osobiście wolę tę pierwszą wersję :wink:

ps. zjarałem dzisiaj 17 jutro bedzie 10 :twisted:

I bardzo dobrze, oby do przodu, znaczy się mniej i wkrótce wcale :lol:

Turbo napisał/a:

zjarałem dzisiaj 17 jutro bedzie 10

Znaczy się dołączasz do ekipy walczącej z nałogiem?? :wink::grin: :grin: :grin::wink: :wink:

Na pewno dołącza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę jeśli już ktoś pali nałogowo po paczkę dziennie (po 3-4 miesiącach tak właśnie paliłem), powiedzmy od roku - to nie ma żadnego znaczenia czy ktoś pali już rok paczkę dziennie, czy 20 lat. Jeśli stała ilość się nie zmienia, po roku palenia, jak i po 20-stu jesteś w takim samym nałogu - organizm już się przyzwyczaił i tyle "potrzebujesz"
No niezupełnie się zgodze ,pale już tyle czasu że większości z was nie ma tyle lat ,i wcale bynajmniej się nie chwale bo nie ma czym ,a w zasadzie to wstyd się przyznac bo to już 30 -dychy z tym nalogieem i z wiekiem coraz gorzej jeszcze z 10 lat temu

jak rzucilem palenie to 3 miechy wytrzymalem a ostatno wstyd się przyznać tylko tydzień ,staremu palaczowi o wiele trudniej rzucić nałóg ,choć nie powiem że to niemożliwe.Ale trzymam za was kciuki ,mocno .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w zasadzie to wstyd się przyznac bo to już 30 -dychy z tym nalogieem

No to szybko zacząłeś :shock: Chociaż dziś dzieciaki ledwo dychę skończą to bez skrępowania proszą na ulicy o "ognia". Nogi z D bym powyrywała :mad:

z wiekiem coraz gorzej jeszcze z 10 lat temu

jak rzucilem palenie to 3 miechy wytrzymalem a ostatno wstyd się przyznać tylko tydzień ,staremu palaczowi o wiele trudniej rzucić nałóg

Prawda :???:

choć nie powiem że to niemożliwe.Ale trzymam za was kciuki

No to może ograniczysz :?: też trzymamy kciuki :mrgreen::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szybko zacząłeś
No nie wiem czy szybko,czy nie bo zaczełem w wieku 17lat ,wtedy taka moda byla na palenie .Staram się ograniczać ,ale różnie z tym bywa

a zwlaszcza na rybach :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy taka moda byla na palenie

I właśnie przez tą "modę" najwięcej dzieciaków zaczyna palić na każdej przerwie za szkołą :???: Głupia "moda" i za przeproszeniem głupi człowiek, że daje się wciągnąć w coś takiego.

a zwlaszcza na rybach :???:

Yhy dokładnie...

Ja mam nadzieję wytrwać ten weekend, a że będę w końcu :!: na rybach to postaram się żeby bombka po każdym rzucie waliła o wędzisko :mrgreen: nie będę miała czasu nawet pomysleć o fajkach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam kibicuje

Ale zacznijcie dzialac bo poki co ciagle "rozgrzewka" tylko :wink:

Poza tym Manku, Madi i wszyscy inni zainteresowani nie wiecie ze teraz jest moda na niepalenie a juz zwlaszcza na rybach :lol: wiec powinniscie pojsc z duchem czasu i olac fajki

O tym ze wiecej kasy na sprzeta czy na piwko nie bede pisal ale ile wiecej zdrowka czyli tego co wycenic ani kupic sie nie da :twisted:

Powodzenia

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznijcie dzialac bo poki co ciagle "rozgrzewka" tylko

jeśli chodzi o mnie to chcę aby jak najwięcej osób dołączyło się do akcji rzucania palenia.

No i mamy sobotę... Jak efekty Madi? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy sobotę... Jak efekty Madi? :cool:

Na razie spoko

Odwlekałam moment zrobienia sobie kawy, ale zaraz idę bo mi się już chce :wink:

I tu bedzie najgorzej .... pierwszą fajkę odpalam jak zrobię kilka łyków kawki, nigdy nie palę przed śniadaniem, w trakcie czy zaraz po...

Zobaczymy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczął się dzień trzeci. Wczoraj było piwko, dziś kawa a przy tym zero fajek. Ale jak wytrzymałem dwa dni to MUSZĘ wytrzymać i kolejne dwa, potem tydzień, miesiąc, rok i całe życie. Łatwe to nie jest ale warto, niby nosi mnie i mam chęć zapalić ale fizycznie czuję się lepiej, jestem jakiś lżejszy i nie włącza mi się ślimak. zaoszczędzone pieniądze najpierw zainwestuje w jakiś środek przeciwko komarom, żebym nie musiał myśleć na rybach że jak nie zapalę to mnie zjedzą. Jak widać jest jakaś alternatywa argumentów dlaczego palimy i to o wiele zdrowsza. :cool::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.