Skocz do zawartości
tokarex pontony

Palenie papierosów...


jmk81

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat i nigdy nie miałem i nie zamierzam w życiu mieć papierosa w buzi. Z kilku powodów. Rodzicie kiedyś palili, lecz razaem, zgodznie, po 5 czy 6 latach palenia rzucili. Ojcu udało się to za pierwszym razem, matce za trzecim ( nawiasem mówiąc mama ostatnio powiedziała nam, że próbowała w pracy zapalić, ot tak sobie, ale było tak, jakby pierwszy raz w życiu zapaliła, i mówiła że więcej nie węźmie, chwała Bogu :lol: ).

Ile to gówno chorób powoduje. Mój dziadek palił przed 50 lat i wicei co. Na prześwietleniu okazało się, że nie ma prawego płuca. Nie ma!. Po prostu zostało spalone. Pozatym te wiecznie żółte paznokcie i nieświeży oddech. A na kij mi to. Dla szpanu? Jaki to szpan, zapalić. Po 2- 3 latach próbowac się odzwyczaic. A na kij mi to.

Reasumując, papierosy to najwieksze świństwo jakie wymyślono. Trzymam się od tego dalekoooo, oj daleko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 356
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
papierosy to najwieksze świństwo jakie wymyślono. Trzymam się od tego dalekoooo, oj daleko ;)

Tak trzymaj :!:

no a madi nam zzieleniała od tych fajek :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

A tak poważnie to ładnie Ci madi w zielonym :mrgreen::mrgreen::mrgreen::wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spodkałem nałowisku wędkarza który palił papierochy ale jak sięgał do wędek to ręce wycierał w trawe a najchętniej w zioła rosnące nad wodą

Słyszałam również, że warto przy sobie mieć zwykły koperek suszony i paluchy w nim "wytarzać" przed włożeniem ich do zanęty czy zakładaniem przynęty :mrgreen:

A ja znam człowieka (palacza) który przed założeniem przynęty na haczyk smaruje ręce czosnkiem, żeby zabić zapach papierosów.

A to na leszka dobre :wink:

Reasumując, papierosy to najwieksze świństwo jakie wymyślono. Trzymam się od tego dalekoooo, oj daleko ;)

Jesteś gość :!:

no a madi nam zzieleniała od tych fajek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ja Ci dam od fajek :twisted:

A tak poważnie to ładnie Ci madi w zielonym :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen::wink: :wink: :wink:
Ograniczyłam, i to w dobrym momencie, ponieważ zespół napięcia przedmiesiączkowego połączony z odwykiem.... oj mogło by to się tragicznie skończyć np. dla zastawy obiadowej. Będzie dobrze, uwierzcie we mnie :wink:

Dziękuję, na pewno lepiej niż w różowym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jmk81 napisał/a:

no a madi nam zzieleniała od tych fajek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ja Ci dam od fajek :twisted:

oj przepraszam :wink:

mogło by to się tragicznie skończyć np. dla zastawy obiadowej

no i mąż by miał niezłe przejścia :wink::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi napisał/a:

jmk81 napisał/a:

no a madi nam zzieleniała od tych fajek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ja Ci dam od fajek :twisted:

oj przepraszam :wink:

Nie za maco :lol:

madi napisał/a:

mogło by to się tragicznie skończyć np. dla zastawy obiadowej

no i mąż by miał niezłe przejścia :wink::mrgreen:

No i on wie kiedy ma chodzić na paluszkach, choć czasem mu się zdarzy zapomnieć :roll:

Żartuję przecież, aż taka jędza to nie jestem. No chyba, że wyglądam :roll:

madi napisał/a:

Dziękuję, na pewno lepiej niż w różowym :mrgreen:

hmm... nie wątpię :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nooo dlatego w mojej szafie najwięcej bojówek i szmat moro :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tak mówiłem i pierwszego zapaliłem przez lufkę no i tak sie zaczeło.

Widocznie masz słabą wolę. Ale tak naprawde po co palicie? Macie w tym jakiś cel? Polepszycie swój świat. Moja odpowiedź na te pytania brzmi nie, dlatego nie zamiezram plaic / wydawac kasy. :grin: Po porstu w paleniu papierosów nie widze przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo dlatego w mojej szafie najwięcej bojówek i szmat moro

to zaoszczędź nie kupując fajek i kup coś z różu :mrgreen:

nie zamiezram palic / wydawac kasy

i o to chodzi. Cieszy mnie takie zainteresowanie tematem i takie podejście forumowiczów. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi napisał/a:

Nooo dlatego w mojej szafie najwięcej bojówek i szmat moro

to zaoszczędź nie kupując fajek i kup coś z różu :mrgreen:

Nie mogę się powstrzymać: dziś kupiłam różowy ..... papier toaletowy, serio :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi napisał/a:

a skąd u Ciebie taka postawa

z posiadania przyjemności w życiu ;)

No to rozumiem, owszem. Tylko ja nie chcę potem dzięki tej przyjemności żyć np. z jednym płucem albo bez krtani.

No ale każdy ma wybór i odpowiada sam za siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta z papierosem wygląda co najmniej śmiesznie jeśli nie - nieapetycznie.

Racja Tomaszek, niby jest równouprawnienie ale papieros u kobiety wygląda na prawdę fatalnie. Mnie też to razi. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta z papierosem wygląda conajmniej śmiesznie jeśli nie - nieapetycznie. Całowanie popielniczki - dziękuję....

no wiesz, ja też nie lubię całować się z cynicznymi złośliwcami :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.