Skocz do zawartości
tokarex pontony

Puszki po piwie...


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Do panów lubiących sobie wypić piwko nad wodą:

Uwaga! Puszki i butelki po piwie, są z aluminim i ze szkła, czyli nadają się do ponownego przetworzenia, puste są lżejsze, zabierajcie je łaskawie ze sobą, żebym się za każdym razem nie musiała irytować widząc je nad wodą :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Gość Anonymous

Pięknie by było jakby tak wszyscy po sobie sprzątali nad wodą...ale na to chyba nie pozwala nasza Polska mentalność do pewnych zachowań :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Anonymous

Brawo pani ANIU problem jest wielki ostatnio wybrałem się nad swoje jezioroto co ujżałem to sterty śmieci po wedkarzach .Nie zawesoło jest z nami panowie.za kilka lat bedziemy w tych syfach siedzieć po uszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba jakiś paradoks wszyscy są przeciw śmieceniu a śmieci nie ubywa a wrecz przeciwnie. słuchajcie na Dolnej Odrze ktoś (nie wiem kto ale chwała im za to) przy każdym stanowisku poustawiał kosze na śmieci (obręcze z workami) tyle że są 5 m pod górkę, myślicie że śmieci nad samą wodą ubyło - to się mylicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja osobiście nie cierpie syfu na łowisku na moim stanowisku przywiazałem do drzewa worek na śmieci ,to nic nie dało kupa petów ,opakowań tragedia jeszcze taka ciekawostka gdzieś wyczytałem że jeden pet zanieczyszcza 1m sześcienny wody wiec koledzy naprzód zawalmy wody śmieciem a będziemy łowić w wannie. heja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Może się narażę coniekturym ale to jest spostrzeżenie z mojego terenu co zaóważyłem u siebie ano to że w głównej mierze za zanieczyszczenie brzegów ponoszą przyjezdni. Przyjeżdżają i w tango jak się bawić to się bawić śpiewy od żabek do skowronka .po tygodniu gdy wyjeżdżają pozostawiają sterty śmieci .Powinna to pilnować straż ale z drugiej strony trudno żeby stali nad nimi i czekali aż wyjadą. A wiec panowie " turyści' uszanujcie cudzy teren i niedziwcie się że miejscowi się wkur..... ale wynika to z troski o kondycje ich łowisk.Niechcę uogulniać i oczywiście nikogo obrazić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Anonymous

Drogie Panie nie wyrzucajcie tamponów i podpasek do ubikacji bo potem wrzystko wpływa do rzeki i człowiek zamiast okonia łowi... Ryby z warty nie trzeba jeść ale złowić można..... tzn nie można bo co 2 wyrzut trafia się ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Drogie Panie nie wyrzucajcie tamponów i podpasek do ubikacji bo potem wrzystko wpływa do rzeki i człowiek zamiast okonia łowi... Ryby z warty nie trzeba jeść ale złowić można..... tzn nie można bo co 2 wyrzut trafia się ......

:shock: Mam nieodparte wrazenie, ze łowisz w szambie zlokalizowanym przy jakimś klasztorze!!! Człowieku! O czym Ty piszesz? :twisted: Zaczęło sie niewinne od flaszek i puszek nad woda a jak sie kończy?

Jesli chodzi o puszki ... jesli ich nie zabieramy bo "my sa amerykany", to złóżmy je w miejscu, z którego zabiorą je inni ... potrzebujący.

A butelki szklane ... hmmm ... najlepiej to je wrzucić do wody bo potem jest fajna zabawa ... kto potłucze flaszke pływającą po wodzie ... :roll::twisted: A za tydzień niech zwycięzca przyjdzie tu ze swymi dziecmi się kąpać ... na bosaka :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,tak ekologia temat mało popularny a jak ważny każdego z nas to powinno dotyczyć , ciekawen że każdy co pisze to porusza temat o kimś

a nie o sobie a pewnie każdy z was koledzy odpoczywać w czystm środowisku by chciał , z czystą wodą bez śmieci nad brzegiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, chce zauwazyc taką "dziwna" prawidłowość ... Ci co wpadaja na grila ... szkoda słów ... samo południe, +35 st. z nieba a oni gryla se robio :shock: Nie znosze tego smrodu, ale co zrobić. Potem jak wszystko zeżreją ... wyciagaja kije i "... bedo chytoć fiszki". Potem jak już se pochytojom ... seblikajo sie i do doma jado a te śmietnik nad wodo zostawiajo, bo pod domem to trza płacić za wywóz śmieci ... a nad woda nie :twisted: Ot i wedkarze ... zawodowcy, w markowych kapeluszach, kamizelkach, spodniach moro i spodniobutach ... przy +35 st. C!!!! :shock: Że te jajka im sie nie zagotują ... nie wiem :lol:

Ale dalej .... zwróćcie uwagę na tych co np. na nockę ... porzadeczek, czyściutko, cichutko, nikt o nich nie wie i nie słyszy, że sa nad wodą. Rano sie budzisz ... ani sladu ludzi, porzadeczek ... az milo popatrzeć.

Ale ... sa ludzie i ludziska. Jak ich nikt w domu nie nauczył poszanowania dla przyrody i ... INNYCH "wypoczywających", to co? Ja mam ich uczyć?! :twisted: A lałbym po ryju az by krew tryskała tak starych jak i młodych, a na koniec te śmieci co zostawili do worka i w dupsko bym im wcisnał i na zapęd kopa zasadził ... w sam przedziałek :twisted:

A zresztą ... szkoda gadać, jak sie sami nie bedziemy pilnować, to .... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Anonymous

Witam, jestem pierwszy raz na tym forum i cieszę się, że w ogóle są dyskusje takie jak te....

To znaczy, że coś się w części z nas budzi (albo już jest obudzone). To dobrze bo to oznacza, że któregos dnia, nie biorąc pod uwagę wypowiedzi oszołomów i spragnionych sławy, sprawimy wspólnie że Polska będzie rosła w siłę a ludziom będzię sie łowić dostatniej........

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Anonymous

Umysł trzeba wypatrzeć, choćby na wystawie w prosektorium. Jak się nie ma własnego to trzeba wypatrzeć.

A tak poważniej to bardzo możliwe że będę miał pod opieką jeziorko, które było częścią jeziora Łańskiego na Warmii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.