Skocz do zawartości
tokarex pontony

Puszki po piwie...


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Pomysł rzeczywiście oryginalny i mogący mieć pozytywny wpływ na zachowania weekendowiczów i niektórych naszych kolegów także (niestety). Nie wiem tylko, jak to wygląda z punktu widzenia prawa. Dzisiaj już trudno ogarnąć wszystkie uregulowania prawne, których nieprzestrzeganie prowadzi do karalnego naruszenia dóbr osobistych, wizerunku, ochrony danych osobowych itd.

A przy okazji... Może wśród nas są także prawnicy, lub studenci prawa ? Jeżeli tak, mile widziany był by nowy temat, np. "Wędkarz i prawo" w którym Koledzy ci pomogli by nam, w zgodnym z prawem, postępowaniu przy rozwiązywaniu niektórych dylematów prawnych, które od czasu do czasu pojawiają się na Forum. Tylko czy zechcą... ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko, jak to wygląda z punktu widzenia prawa.

No właśnie, wyjąłes mi to z ... klawiatury. Zapomniałem o tym i słusznie zauważyłeś moja gafę :oops:

Ale z tematu nie zrezygnuję, będę wrzucał tu takie fotki z tym, że nr rejestracyjne pojazdów śmieciarzy będą nieczytelne a i ich buźki będą zniekształcone ... np. czarne paski.

W ten prosty sposób nie będę łamał niczyich praw a "zainteresowani" na pewno sami się poznają :twisted: Bo czy kogoś interesują ich oczy? ;)

Co do prawników ... jeśli na razie nie ma wśród nas takowych, nie ma problemu, mam ich w pokoju obok ... za ściana, tak że jeśli będą jakieś wątpliwości ... walcie śmiało a stanę się Waszym łącznikiem w wątpliwych tematach :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za drogo ja daję jedno drzewko za 1 kg butejek PET = 15 szt >rozdałem w ten sposób 23 000 drzewek w ciagu miesiąca w czterech miastach.Na pewno znajda się tacy co powiedzą ile to ja zarobiłem ,to aby nie było głupich pytań -nic, a jeśli myślą inaczej niech spróbują, w tym kraju przecież pieniądze leżą na ulicy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarosław, przyjedź na Poraj od strony Masłońskich. Weź duuuużo drzewek i duuuuży samochód na butelki. Dzięki Tobie przylegający do wody las odzyska swój urok. Mówię to całkiem poważnie.

Prawdopodobnie w naszym pięknym kraju jest więcej takich miejsc. Zgłaszajcie je Jarosławowi, On "posprząta" na miarę swych możliwości i może jakiś sponsoring dla haczyka będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to ja może zgłoszę całą dolinę Liwca, wraz z ujściem do Buga i przylegające lasy...

Polecam zabranie conajmniej 4 tirów - drzewek nie trzeba... Za to z butelek możnaby Titanica zbudować :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My taką akcje robimy trzeci rok zawsze w czerwcu. W tym roku przerosło nasze oczekiwania. Może dlatego ,że są wybory samorządowe i niektórzy chcieli się sfotografować z narodem na tle śmieci(czasem są przez to mało widoczni :lol::lol::lol:) Miesiac pracy społecznej mi w zupełności wystarczy. Cieszy mnie tylko, że wiecej miast w kraju podjęło taką inicjatywę(pewnie za unijne pieniądze) rozdawania drzewek i krzewów przez co wzrasta świadomość obywatelska ,a może tylko wyrachowanie -nieważne ,efekty się liczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

własnie , ostatnio siedze sobie obok "wędkarza" i pije se ostro piwo, wypił zgniut i za siebie do lasu chcialem mu cos powiedziec ale sie bałem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaroslaw napisze tak ze nie wiem co ty robisz ale twoja dzialanosc nie wiele ma wspolnego z biznesem :shock:

Generalnie w hurcie za kg butelek placi sie niecale 1 zl a jedna butelka wazy kolo 50 gram

Co do drzewek to sie nie znam ale chyba mniej niz 1 zl to nie kosztuja (tylko wiecej)

Tym bardziej jestem w podziwie dla ciebie

Mam nadzieje ze to dofinansowania z UE i w koncu jest jakis widoczny efekt tych dotacji

Najwazniejsze ze srodowisko na tym wyjdzie na plusie :smile:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ale ja Jarku ja po prostu wyrazilem swoje zdziwienie niemniej jednak jesli w taki proekologiczny i prospoleczny sposob reklamowaly by sie inne firmy szczegolnie te duze ktore wydaja kupe kasy np na reklamy podczas mundialu to bylo by chyba znacznie lepiej dla calego spoleczenstwa

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość bogdan39

No panowie i panie jak tam u was bo umnie jest brzydko doły niezasypane z badziewiem .

Jesli nikt sie zato niewezmie szlak trafi wszystko :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.