Skocz do zawartości
tokarex pontony

Echosonda


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 442
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Artur czy kupiłeś tą co pisałeś czy inną bo nie piszesz jaką.

witam

Kupiłem tą co pisałem powyżej Piranha max10 portable- ściągnąłem sobie ze stanów i nie zwróciłem uwagi że jest to wersja na stany :) czyli pokazuje głębokość w stopach a temperaturę w fahrenheit-ach, no ale dzieli się mniej więcej przez 3 i wychodzi na polskie :). Gdyby ktoś z Was chciał kupić takie urządzenie to niech zwróci uwagę czy jest international, jeśli będzie international to będzie miał obsługę w języku polskim i europejskie skale miar.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

witam

mam sonde Eagle Fish Elite 500c. jest to sprzet wyposazony w odbiornik GPS. polozenie znajduje bezproblemowo, ale chcialbym wgrac mapy Polski, a w szczegolnosci polskich jezior. sprzet przyjechal z USA i caly nasz kraj, to jedna wielka plama... sprzet posiada tez slot na karty SD/MMC. czy ktos z Was wgrywal mapy do sondy?? jesli tak, to prosze o pomoc :) z gory dziekuje. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Super by było jak byś znalazł. Na tym moim jest kilka przycisków:

1. range 2. sens 3. w-line 4. zoom 5. b-lock 6. contr 7. chart spd 8. alarm 9. set up 10 mode i trzy czarne koło wyswietlacza.

Jak mozesz to opisz kazdy z nich w kilku zdaniach .

Dzięki i pozdrawiam pa :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcje sa praktycznie identycznie ;) NIe pamiętam już, ale jest tam taka krzyżówka przycisków, które jeśli sie naciśnie jednocześnie odpalaja jeszcze jakieś dodatkowe funkcje typu fish locator, range fish itp. To wszystko pisze w instrukcji w j. angielskim.

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość ... prawdopodobnie mam jeszcze na jednym z HDD skany tej instrukcji i prawdopodobnie przetworzone na .doc, bo kilka lat temu już komuś ją wysyłałem.

Teraz tylko pozostaje mi poszperać w 360 GB i już ... będziesz uleczona / uleczony :cool::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, znalazłem :)

W jakim formacie sobie zyczysz? .doc, czy .jpg :cool:

Moja starucha jest ... łoooooooooo taka:

d619fe84bce0b753m.jpg

Co prawda dokonała już żywota, ale papiery zostały :)

Ale ... nie tak prosto będzie. Musisz spełnic moje dwa warunki :mrgreen:

1. przedstaw sie precyzyjnie, włącznie z numerem butów tutaj: http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=1249

2. wyslij mi na PW swoją @

I już :grin: Proste, prawda? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam kolego wedkarzy,mam takie skromne pytanie!! jestem posiadaczem echosndy x125,mam ja od niedawna i chciałbym sie dowiedziec jakis szczegołow w ustawieniach echosondy,głownie chodzi mi o odczyt dna(typu karcze krzaki oczywiescie tez ryby ktore tez sie przy nich znajdują) i chciałbym sie dowiedziec czy korzystacie z funkcij ,,Łuki,,zawnymi banany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu rozwijać, prace doktorskie miżna by na tym zrobić i jeszcze inni mogli by sie na tym temacie doktoryzować.

Pewne jest jak śmierć, że ryby trzymaja się górek i znacznych spadków. Jeśli takie miejsca znajdziesz, znajdziesz i ryby, bez wzgledu czy białe, czy zebate. Jedne za drugimi podążaja ;)

Nie ma się co teoretyzować, tylko zapinaj sonde do krypy i na wodę ... ucz się czytać obraz sondy. Tego Ci nikt nie wytłumaczy, to trzeba samemu .... . To tak, jakby kazano Ci wytłumaczyć komuś, jak sie jeździ na rowerze bez kółek bocznych samemu utrzymując równowagę. Umiałbyś? :cool: Sorki, ze tak lakonicznie, ale taka jest prawda i jak zacznę pisac Ci farmazony o odbiciach fal, babelkach powietrza w toni, to Ci tylko w głowie namieszam.

Sondę i nad wodę uczyć się ... tylko bez wedki, bo będzie CIę korcić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj piotrze:) dzięki za wszelkie informacje widze ze tu troszke cie pnisło z filozofaniem ale spoczko :smile: nie jestem z pierszej ładpanki jak to sie czasem mowi,to pytanie było takie z czystej ciekawosci,i ewentualnie dowiedziec sie czegos dodatkowego o tej zabawce :smile: ,

Pozdrawiam i miłego Weekendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze tu troszke cie pnisło z filozofaniem

Hmmm, a konkretniej ... ?

nie jestem z pierszej ładpanki jak to sie czasem mowi,to pytanie było takie z czystej ciekawosci

Z pytania można wywnioskować co innego ... że jesteś zielony jak liść wiosną :cool:

To może ja się czegoś od Ciebie dowiem ... napisz mi prosze, jak rozpoznac rybę przyklejoną do dna od np. korzenia. Za skarby świata ... nie wiem. Czternaście lat sie tym bawie i nie wiem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.