Skocz do zawartości
tokarex pontony

woblery Salmo


piotrekkoszalin

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 3 months later...
Gość wobler129

Łowiłem nimi - są rzeczywiście dobre. Znam lepsze, ale posprzedawałem i nic nie mam :mad: Dopiero kombinuję od nowa sprzęcik :grin: Sprzedałem również wszystkie Rapale i Salmo jakie miałem nie licząc Dorado :mad: Muszę nadrobić zaległości :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam co sądzicie o tych wobkach są warte swojej ceny percha już kupiłem kolor okonia PH ale nie mam okazji go wypróbować a pike nie dostałem takiego jaki chciałem były tylko 2 częściowe a chcę 1 częściowego który jest waszym zdaniem skuteczniejszy 1 czy 2 częściowy jakie macie doświatczenia z tymi woblerami co na nie złapaliście jakie kolory polecacie wielkości.

oto pike

http://www.100per.pl/x_C_I__P_28415846.html

a to perch

http://www.100per.pl/x_C_I__P_28415818.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

killer1994, mam pike'a 11JDR ( lamany w zywych kolorach ) i powiem Ci, ze to moja przyneta na bardzo wybredne szczupaki na plyciznach ( szuwary i takie tam )

Odpowiednie prowadzenie daje naprawde fajne wyniki, a co najsmiesniejsze brania najczesciej wystepuja juz pod nogami, jak wyciagam przynete ... wteyd "obiad" zebtamu ucieka i wali jak glupi :mrgreen:

Co do perch'a sie nie wypowiadam, bo go nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

ja ostatnio łapie tylko na salmo hornety najbardziej sprawdza mi sie wersja 4 pływająca z dwiema kotwiczkami naprawde killer dawno nie miałem tak łownych woblerów, ale myśle że kolor w tych modelach gra dużą role ponieważ mam też z różowym grzbietem i ryby w wisle nie reaguja za bardzo na ten model a jak u was z Hornetami???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dwa rózowe modele tonące jeden z jedna kotwiczką i jeden z dwiema, dwa modele z siwym grzbietem i białą łuską no i jedem model w kolorach okonia, najlepszy dla mnie jest ten drugi siwy, ale to pewnie zależy od łowiska......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem czarnego tonącego horneta i na klenie był wypasńy, ostatnio zakupiłem minnowa koloru pstrążka ( bo horneta tego koloru nie było) ale jeszcze nie miałem okazji go sprawdzic na rzece :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez używam hornetów i uważam je za jedne z najlepszych woblerów na klenie. Mam pstrąga, czarnego i okonia. Mają bardzo przydatną właściwośc, "odbijają" się od zaczepów :grin: dlatego używam ich do zadań specjalnych :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja uwielbiam horneta 3,5 albo 4 (nie pamiętam)kolor Hot Perch narawde killer u mnie na okonie , a raz wziął mi szczupak przy brzegu mógł mieć 90 cm naprawdę był duży ale sie nie zaciął i zanim zauważyłem co sie dzieje już miałem wobka na brzegu a szczupak stał koło mnie i sie patrzył :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.