Skocz do zawartości
tokarex pontony

Gdzie na zakupy ? :]


Aster

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Vasyl

Wiekszosc zakupow robie w necie. Najtaniej, brak upierdliwej obslugi i moge szybko sprawdzic opinie o danym sprzecie.

Staram sie caly sprzet skompletowac przed sezonem w styczniu/lutym. Wtedy jest najtaniej.

W sklepach to tylko zanety, robaczki czy cos co potrzebuje na gwalt. Tam na ulicy Wargatego, jest taki sklep co sie schodzi schodami w dol. Ceny zabojczo wysokie. Obsluga zenujaca, niemily i zadaje zbedne pytania.

Na Prawobrzezu przy Heliosach sa 2sklepy obok siebie - Esox i ten drugi. Tam juz obsluga zdecydowanie lepsza - fachowo doradzi a i kultura na poziomie. Ceny sa tam z tego co mi wiadomo jedne z najtanszych w miescie.

kocur: jak mozesz kupywac haczyki razem z przyponami??? Jak zaczynalem wedkowac, to pewien zawodowiec mi o nich mowil: "Nigdy synku nie kupuj tego shitu".

Wiem, ze w woju jak sie kupuje opone, to od razu z czolgiem, ale w wedkowaniu to juz nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 5 months later...

ja często i gęsto robię zakupy na jednym ze stoisk na turzynie. Dawniej pierwsza alejka od prawej - taki wesoły sprzedawca w okularkach. Teraz niestety przenieśli go na "parking" na przeciwko bramy ostatnio budka po lewej stronie. Z panem można pogadać, pośmiać się a przy okazji zawsze da rabat albo dorzuci kilka rzeczy więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam wszystkim sklep Esox na Os. Słonecznym! Ceny bandyckie i zdarza się że za ladą siedzi "teściowa" która wie o wędkarstwie tyle, że potrzebna jest wędka i kołowrotek. Drugim sklepem którego nie polecam nikomu jest Sklep wędkarski w Domusie, w Dąbiu. Jest tam łepek w okularkach który wciska ludziom kity i na dodatek również jest mało profesjonalny w tym co robi, trzeba mu wszystko palcami pokazywać i tłumaczyć że to czego potrzebujemy, to takie coś z takim czymś i w takim kolorze. Za to mogę polecić sklep Lipień na os. Majowym, miłą obsługa, można pogadać, zawsze doradzą i niema wszechobecnego wciskania kitu. No i mój faworyt, sklep wędkarski znajdujący się na rogu, tuż przy sklepie Esox. Profesjonalna obsługa, duży wybór sprzętu, ceny znośne a i zdarzają się spore rabaty, tam idzie się po robaki a wraca po godzinnej rozmowie ze sprzedawcą i ze sporą ilością nowinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. korzystacie moze z jakiegos sklepu internetowego gdzie ew oplacalo by sie zamowic jakas wieksza ilosc gumek, glowek itp?

Przy okazji jest jakis sklep na Lewobrzezu w okolicach Niebuszewa? najblizej mam do sklepiku na Manhattanie, chociaz czesciej zakupy robie w Nemo tam jest duzo wiekszy wybor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SeeeB, na Rapackiego jest sklepik, tylko obsługa może nie być ciekawa.

Wiele razy tam przejezdzalem ale nie wiedzialem ze tam jakis wedkarski sklepik jest. Mozna zajzec bo mam tam niedaleko. W kazdym razie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybralem sie dzisiaj do sklepiku "Wobler" na Rapackiego i rzeczywiscie ceny przesadzone. Sklep chyba dla osob nie zwracajacych wiekszej uwagi na ceny lub desperatow ktorzy na gwalt cos musza kupic a nie chce im sie podjechac do innego. Sprzedawca faktycznie jak aktor z parodii filmow o mafii, wyglada wiec na to ze pozostaje mi podjechac od czasu do czasu do Nemo na Wojska Polskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sklepu Spinningowego szukalem. Czytalem we wczesniejszych wpisach sporo pozytywnych opinii o Kleniu, ale jakos mi tam troche "nie po drodze" :wink: chociaz przy jakiejs okazji moze tam wpadne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji tego tematu spytam,pare miesięcy temu kolega mówił mi że gdzieś można kupić plecionkę berkeley'a na metry po 50 gr/m, orientujecie się może gdzie? Potrzeba coś na jesiennego sandałka jeśli nie ta to zamawiam PP z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artech malomownosc to raczej mnie nie zraza, predzej czyjes nadmierne gadulstwo;) Lepiej jak ktos mowi niewiele ale konkretnie niz mam sluchac monologow zupelnie nie na temat.

Tak przy okazji tego tematu spytam,pare miesięcy temu kolega mówił mi że gdzieś można kupić plecionkę berkeley'a na metry po 50 gr/m, orientujecie się może gdzie? Potrzeba coś na jesiennego sandałka jeśli nie ta to zamawiam PP z allegro.

zdaje sie ze w Wedkarskim na Manhatanie sprzedaja plecionke na metry, ale czy dokladnie ta ktorej szukasz to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.